Jakich dziennikarzy widzieliśmy ''na żywo''

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Jakich dziennikarzy widzieliśmy ''na żywo''

Post autor: mikasur »

Czy ktoÂś z Was poznaÂł kogoÂś (prezentera, dziennikarza itp.) na Âżywo (rozmawiaÂł z nim, ma autograf itp.) z TVN? Piszcie, bo uwaÂżam, iÂż Admin niesÂłusznie zablokowaÂł ten temat Karaki. MoÂże byĂŚ ciekawie...
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja kilka lat temu byÂłem na pikniku tvn-u w Wawie(teraz takich juz nie urzÂądza ale wtedy jeszzce tvn byÂł doÂśc nowym zjawiskiem) i widziaÂłem osobiÂście i mam autograf: Huberta UrbaĂąskiego, Tomasza Zubilewicza, Martyny Wojciechowskiej, Macieja WisÂławskiego i chyba jeszzce Sandry Walter. To byÂła masowa impreza wiĂŞc nie byÂło okazji z nimi porozmawiaĂŚ.
2 razy widziaÂłem jeszzce Miecugowa(tzn.raz jak jeszcze prowadziÂł Big brothera to zobaczyÂłame go jak pĂŞdziÂł szybko z wĂłzkiem w Hipermarkecie Carrefour i raz jak byÂłem pod siedzibÂą tvn-u to widziaÂłem go z daleka)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

PrzenoszĂŞ do dziaÂłu "ZaÂłoga TVN"

Ja niestety nie mam Âżadnych autografĂłw ludzi z TVN...
No chyba, Âże mĂłwimy o 'gwiazdach' reality-show :D
Na otwarciu Multikina w Bydgoszczy zdobyÂłem dwa czy trzy podpisy ludzi z "Big Brother'a", a sama Frytka mi kilka razy pomachaÂła :lol:
:)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

jak o Big Brother mowa to ja w Ikei 2 razy wojtka widziaÂłam :)
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ja Kulickiego, nigdy nie liczyÂłem, ale czĂŞsto.

Ale pozostaje pytanie: czy jest siĂŞczym chwaliĂŚ :?

MiaÂłem teÂż okazjĂŞ widzieĂŚ Andrzeja Suprona z "Trafiony zatopiony".
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Och mĂłj BoÂże! Frytka Ci pomachaÂła?! Ty to masz szczĂŞÂście. :lol: :lol: :lol: :lol: Jeszcze nigdy nie spotakaÂłem Âżadnego uczestnika BB :lol: :lol: :lol:
ZresztÂą nigdy nie spotkaÂłem nikogo z TVNu. ChociaÂż miaÂłem szanse, bo dyrektor SoÂłtysik pochodzi z takiej wsi pod Olkuszem, to najwiĂŞsza wieÂś w Polsce. Mowa oczywiscie o SuÂłoszowej.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ech... a ja nawet nie wiem, ktĂłra to jest ta Frytka...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a ja widziaÂłam parkingowego pod tvn :)
ten sam kaliber gwiazdy :)
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ÂŁukasz pisze:Ech... a ja nawet nie wiem, ktĂłra to jest ta Frytka...
FrytkĂŞ moÂżna spodkaĂŚ prawie we wszystkich FastFoodach. DostĂŞpna jest teÂż w mroÂżonkach. :D :D :D
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

ja miaÂłem okazjĂŞ tylko widzieĂŚ dziennikarza sportowego TVN24, nie wiem jednak jak siĂŞ nazywaÂł
WidziaÂłem za to PrzemysÂława Babiarza z TVP
jednak autografĂłw nie mam
Gdybym mieszkaÂł w jakimÂś wiĂŞkszym mieÂście to napewo bym widziaÂł wiĂŞcej znanych osĂłb...
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

MĂłwiÂąc o gwiazdach BB to nie spotkaÂłem Âżadnej, moja mama jednak spotkaÂła kilka i zdobyÂła dla mnie autografy :D Mowa o MaÂłgosi Maier, Grzegorzu Mielcu i Annie (tej starszej w I edycji).
A bĂŞdÂąc na wycieczce w Krakowie widziaÂłem samochĂłd TVN a w nim ReniĂŞ KijowskÂą :D Niestety nie podszedÂłem, nie miaÂłem kartki, nie byÂło czasu (z grupÂą przechadzaliÂśmy siĂŞ na Wawel...). W bytomskim M1 byÂł teÂż Tomek Zubilewicz, Klaudiusz Sevkovic, Piotr GulczyĂąski... same gwiazdy :lol: :lol:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Ja najbardzioej jestem dymny i zadowolony ze spotkania z Kazimiera Szczuka, poza tym podczas lodzkiej premiery filmu "Gulczas a jak myslisz" spotkalem cala obsade, gulczasa, gosie meier, monike sewiolo, grzesia, manuele, klaudiusza, alicje, anne baranowska, i innych:P :D :D , ale z tych spotkan jesetm mniej dumny, ale coz to bylo 3 lata temu wiec bylem jescez mlody :lol: :lol:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

no ja widzia³em zubiliewicza i zawio³e kiedy przyjechali do przasnysza na mecz z okazji 80 lat lokalnego klubu sportowego. wtedy zdoby³em d³ugopis tvn - musze wam powiedziec, ze dobry, bo pisze nim pó³ roku i wreszcie nie pisze koœlawych literek. :lol:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Jezeli juz mowa o "gwiazdach" BB, to:

http://se.com.pl/se/index.jsp?place=mai ... position=1

:arrow:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ja doœÌ dobrze znam siê z Hubertem Urbaùskim, ale nie bez powodu - przecie¿ to mój (jedyny, zreszt¹) idol. Rozmawialiœmy ju¿ parê razy, Hubert wie kim jestem (ale siê chwalê, nie? :P), no i nawet czasem korespondujemy. Pod koniec grudnia dosta³em piêkn¹ kartkê z ¿yczeniami od niego. To jest taka ³adna kartka z rysunkami dzieci z fundacji tvn oraz ³adnym wierszem. :)
RozmawiaÂłem w Âżyciu teÂż z paroma dziennikarzami TVN, ale trudno nazwaĂŚ to znajomoÂściÂą. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości