Zmiany na stronie: system newsów :)

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

No to spoko 8)
Pozdrawiam - KRASU 8)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

szymcio9 pisze:W ikonach brakuje TVN Internetional
RzeczywiÂście. BrakowaÂło, ale juÂż dorysowaÂłem. PojawiÂła siĂŞ teÂż ikonka do wywiadĂłw. http://www.tvn.personal.pl/ikonki.html
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Zastanawia mnie, dlaczego np. jest polsat, a nie ma tvp. Albo jest SE, a nie ma Nowin albo GW??
Pozdrawiam, Filip
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie ma "Nowin" bo to nasza lokalna gazetka Filip :D i inni forumowicze pewnie nawet o niej nie s³yszeli. GW nie ma na razie bo jeszcze nie by³a potrzebna. Tak samo TVP. To strona o TVN. Inne newsy nie powinny siê znaleŸÌ. SE to taki wyj¹tek.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Tak, nowiny faktycznie :D . Zacz¹³em wymieniaÌ bo mi kolega podwina³. Szkoda tylko ze nie ma GW :( :D .
Pozdrawiam, Filip
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

ÂŁukasz pisze:Tu znajdujÂą siĂŞ ikonki, ktĂłre do tej pory dostĂŞpne sÂą w systemie newsĂłw: http://tvn.personal.pl/ikonki.html

Na razie jest tylko tyle, z czasem bĂŞdzie ich przybywaĂŚ... chciaÂłem tylko spytaĂŚ, ktĂłre z tych ikon Wam siĂŞ nie podobajÂą, a ktĂłre siĂŞ podobajÂą? :D I jeÂśli jakaÂś siĂŞ nie podoba to proszĂŞ uzasadniĂŚ lub zaproponowaĂŚ coÂś lepszego.


He he jakby byÂły potrzebne to mogĂŞ dostarczyĂŚ loga TVP 1, 2, 3 oraz TVP :lol: :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości