Tomasz Lis

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Stuknij siĂŞ! Tylko temat byÂł w porzÂądku "Lis w Polsacie" i nic wiĂŞcej. Tu chodziÂło o "Informacje", ktĂłrych i tak Lis (przynajmniej narazie) nie bĂŞdzie prowadziÂł. BO nie wiem czy wiesz, Âże Tomasz Lis bĂŞdzie czÂłonkiem zarzÂądu Polsatu, wiĂŞc to info nadal jest nieprawdziwe i wymyÂślone.

/dopisane:
Ups, ÂŁukasz mnie wyprzedziÂł :lol: I w dodatku mamy napisane to samo :P
:)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

No nie spodziewa³em siê, ¿e Polsat. Szkoda, ¿e nie TVP. Myœlê, ¿e dadz¹ Lisowni du¿¹ swobodê i byÌ mo¿e zajmie siê On "Informacjami". Ja by³bym bardzo ciekawy jak ten program Tomek zmieni. Jeœli tym siê zajmie to "Fakty" dr¿yjcie. :lol: :lol: :lol: :lol: Mo¿na te¿ spodziewaÌ siê odejœcia niektórych dziennikarzy.

To wszystko takie gdybanie, ale nie jest powiedziane, Âże tak nie bĂŞdzie.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

WedÂług portalu onet.pl T. Lis otrzymaÂł stanowisko czÂłonka zarzÂądu ds. programowych telewizji Polsat. Nie oznacza to jednak, iz nie bĂŞdzie pracowaÂł w INFORMACJACH. WrĂŞcz przeciwnie, z wszytkich wypowiedzi T. Lisa opublikowanych w internecie moÂżna siĂŞ domyÂśliĂŚ, iÂż bĂŞdzie on wÂłaÂśnie prowadziÂł rĂłwniez InformacjĂŞ. W ktĂłryms z licznych wywiadĂłw powiedziaÂł, Âże chce dalej byc dziennikarzem.
"Przyj¹³em tĂŞ propozycjĂŞ, bo dobrze jest zwiĂŞkszaĂŚ stawkĂŞ, o ktĂłrÂą siĂŞ w Âżyciu gra" – powiedziaÂł Tomasz Lis. - "To gigantyczne wyzwanie, ktĂłre wrĂŞcz pochÂłonie moje zmysÂły" . (cytat za onet.pl) Ta stawkÂą mo¿ê byc prĂłba pokonania FaktĂłw przez polsatowskie Informacje - wystarczy zmienic wystrĂłj studia, porĂŞ emisji przenieœÌ na 19.00, zatrudnic kilku dziennikarzy z FaktĂłw, (blisko zwiÂązanych z T. L.) i czekaĂŚ na coraz lepsze wyniki oglÂądalnoÂści. To g³ówne marzenie Solorza a i pewnie T. Lisa, ktĂłry moim zdaniem za wszelkÂą cenĂŞ bĂŞdzie chciaÂł pognĂŞbic Piotra Waltera i caÂły zarzÂąd TVN. Poza tym Lis postanowi zbudowaĂŚ ca³¹ publicystyke Polsatu od podstaw, ktĂłry do tej pory skupiony byÂł raczej na rozrywce, caÂłkowicie lekcewa¿¹c programy informacyjne. Nie zdziwi mnie wiĂŞc np wieczĂłr wyborczy w Polsacie ( w koncu Solorz to bogaty czÂłowiek). A pozatym Lis nie zdecydowaÂłby siĂŞ na funkcjĂŞ osoby decydujÂącej o porze emisji Kiepskich, brazylijskiej telenoweli czy kolorystyki czo³ówek, a tym wÂłaÂśnie zajmowaÂł siĂŞ dotychczas czÂłonek ds. programowych zarzÂądu telewizji Polast B. Chrabota. ZresztÂą przez tak dÂługi czas Polast byÂł krytykowany, teraz nagle stanie siĂŞ Âświetnym programem (oczywiÂście w opini zwolennikĂłw T. L, dawnych fanĂłw TVN, kto wie, moÂże juz niedÂługo bĂŞdzie to nieoficjalna strona INFORMACJI?)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

ChwileczkĂŞ... jakoÂś straciÂłem wÂątek... To co? Tomasz Lis zostaÂł dyrektorem od spraw programowych w Polsacie?? Tak?? JakoÂś uwierzyĂŚ nie moge... A tak na marginiesie: Informacje nie majÂą szans z FAKTAMI. Nie bĂŞdĂŞ mĂłwiÂł dlaczego...
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
red bull
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 15:55
Lokalizacja: Gizycko
Kontakt:

Post autor: red bull »

szymcio9 pisze:Tomasz Lis bĂŞdzie czÂłonkiem zarzÂądu Polsatu, wiĂŞc to info nadal jest nieprawdziwe i wymyÂślone
czlowieku w 100% prawdziwe :!: :!: :!:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Red Bull, czÂłowieku:
Chyba Âźle mnie zrozumiaÂłeÂś. To, Âże bĂŞdzie czÂłownkiem zarzÂądu jest prawdziwe - sam zaÂłoÂżyÂłem taki temat. JeÂżeli dokÂładnie przeczytaÂłbyÂś mĂłj post to byÂś zrozumiaÂł, Âże chodzi mi o info, w ktĂłrym napisaÂłeÂś, Âże T. Lis bĂŞdzie od siperpnia prowadziÂł "Informacje" Polsatu. MoÂżliwe, Âże bĂŞdzie je kiedyÂś tam proawdziÂł ale gdzie to jest oficjalnie napisane?
:)
red bull
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 15:55
Lokalizacja: Gizycko
Kontakt:

Post autor: red bull »

do konca sierpnia lis nie moze podjac pracy, poniewaz ciagle pracuje jakby w tvnie :!: wiec niemoglby prowadzic w sierpniu zadnych programow :!:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

doktorfaustus1 pisze:WedÂług portalu onet.pl T. Lis otrzymaÂł stanowisko czÂłonka zarzÂądu ds. programowych telewizji Polsat. Nie oznacza to jednak, iz nie bĂŞdzie pracowaÂł w INFORMACJACH. WrĂŞcz przeciwnie, z wszytkich wypowiedzi T. Lisa opublikowanych w internecie moÂżna siĂŞ domyÂśliĂŚ, iÂż bĂŞdzie on wÂłaÂśnie prowadziÂł rĂłwniez InformacjĂŞ.
W wypowiedzi dla dzisiejszego Super Expressu Tomasz Lis zaprzeczy³, ¿e bêdzie prowadzi³ "Informacje". Powiedzia³ tylko, ¿e bêdzie siê pokazywa³ na wizji. Wiêc w dalszym ci¹gu wiadomoœÌ skopiowana przez red bulla jest nieprawdziwa.
doktorfaustus1 pisze:ach ta pewnoÂśc pana ÂŁukasza!!1 cha cha cha to moÂże jakieÂś przeprosiny dla Red bulla?
MoÂże jednak nie...
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Szanowny ÂŁukaszu, proponujĂŞ poczekac do wrzeÂśnia. Pozyjemy zobaczymy. jednoczĂŞsnie zwracam uwagĂŞ, iz w dzisiejszym SuperExpresie nie padÂło zdanie: "Âże z pewnoÂściÂą nie zobaczymy go w "Informacjach".
(sprawdziÂłem na http://www.se.com.pl) Nie znalazÂłem tam Âżadnego zdania w ktĂłrym T. Lis mĂłwi, iz nie bedzie prowadziÂł INFORMACJI!!!!!!
A takie has³o zosta³o zamieszczone na stronie g³ównej http://www.tvn.personal.pl. Ba Lis w rozmowie z dziennikarzami nie kryje, iz postara siê poprawic wizerunek INFORMACJI i uczynic ten program informacyjny drugim lub trzecim na polskim rynku medialnym. No wiêc chyba jednak bêdzie musia³ maczac w nim palce. Gawryluk jest kiepska - pracuje w Informacjach od pocz¹tku i nigdy- podobnie jak i ca³y ten program - nie odnis³a ¿adnego sukcesu. Poza tym zatrudnienie Jaros³awa Guga³y okaza³o sie wielk¹ klap¹ - daleko mu do poziomu Andrzeja Turskiego z Panoramy TVP2, ma fataln¹ dykcjê oraz robi za du¿e przerwy w jednym zdaniu (moim zdaniem sprawia wra¿enie cz³owieka, który siê topi). Poza tym powtarzam przesuniecie Informacji na 19.00 i pokonanie Faktów by³oby naprawdê ogromnym sukcesem T.L. i na taki przebieg sprawy liczy zapewne Z. Solorz
red bull
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 15:55
Lokalizacja: Gizycko
Kontakt:

Post autor: red bull »

ÂŁukasz pisze:MoÂże jednak nie...
ale prawde co do pracy lisa w polsacie mialem, adminie potwierdzisz :?:
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Niech ktoÂś powie Âże to sen!!!

Post autor: SMT »

Tomasz Lis w Polsacie: wielki polityczny show
Tomasz Lis (38 l.), do niedawna najwiêksza gwiazda TVN, przeszed³ na stronê wroga. Nie doœÌ, ¿e zosta³ cz³onkiem zarz¹du ds. programowych Polsatu, to jeszcze najprawdopodobniej poprowadzi nowy program w tej stacji. To ma byÌ polityczny show. Szefowie TVN zapewne s¹ dziœ wœciekli. Program Tomasza Lisa w Polsacie bêdzie wielkim przebojem. Ma pojawiÌ siê ju¿ w jesiennej ramówce. -->>> FAKT: 3/6/04r.

CZY TO PRAWDA???,

JEZELI TAK TO CZY TO PEWNE???

PS:dlaczego polsat (wolal bym juz TV pumpum - PULS)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Czasami warto najpierw rozejrzeÌ siê w inne dzia³y forum. Informacjê t¹ da³em w temacie "Tomasz Lis - cz³onek zarz¹du telewizji Polsat!". Poza tym poczynania Tomka Lisa z Polsatem nie wi¹¿¹ siê ju¿ z TVN, wiêc chyba nie ta kategoria :)
PS: SMT: to nie sen.
:)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

PrzecieÂż to kategoria "Telewizja" wiĂŞc chyba wÂłaÂściwa dla poczynaĂą Tomka Lista w Polsacie.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Tak, juÂż wÂłaÂściwa, ale gdy szymcio pisaÂł tamtego posta, byÂło to w jeszcze innej kategorii. Teraz zostaÂło przeniesione. :D
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A to wszystko wyjaÂśnia. Nie mogÂłem tego wiedzieĂŚ wczeÂśniej. :wink:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości