Dlaczego TVN Personal? :)

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Dlaczego TVN Personal? :)

Post autor: Łukasz »

Anita Werner przysy³aj¹c mi odpowiedzi do pytaù w Wordzie plik zatytu³owa³a "TVN Personal". Renata Kijowska koùcz¹c jednego z maili do mnie napisa³a "Pozdrawiam Pana i ca³¹ redakcjê TVN Personalu". Majkell (z naszego forum) prowadz¹c audycjê w radiu mówi "zapraszam na TVN Personal". Filip na swoim blogu ma link: "TVN Personal".

Powiedzcie mi czemu "TVN Personal"? I czemu pisany dokÂładnie w ten sposĂłb jaki ja to teraz piszĂŞ. BaÂłem siĂŞ, Âże przy zamianie z http://www.tvn.akcja.pl na http://www.tvn.personal.pl nie zapamiĂŞtacie adresu, a Wy tymczasem wkomponowaliÂście ten adres w nazwĂŞ strony.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

ZapomniaÂłes dodaĂŚ:
Szymcio na swoim blogu ma link "Forum TVN Personal" :lol:
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Moze dlatego, Âże jest wiele stron o TVN, a Âżeby nie myliĂŚ pisze sie "Personal" dla wyruÂżnienia tej wÂłaÂśnie strony :) . Przynajmniej tak jest w moim wypadku.
Pozdrawiam, Filip
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

O dziĂŞki za wspomnienie o moich audycjach. ;) Ja i moje skromne radyjko obok takich osobistoÂści i wilkiego TVN... :D A pamiĂŞtasz jak na Forum AMTV pisaÂłem zawsze "TVN Akcja"? :D MyslaÂłem, Âże to ten przykÂład opiszesz. :P A swojÂą drogÂą to siĂŞ dziwiĂŞ, Âże taka powaÂżna strona nie ma jakiejÂś konkretnej nazwy...

A w ogĂłle wydaje mi siĂŞ, Âże na radiu zawsze mĂłwiĂŞ tvn.personal.pl (to pewnie kwestia tego mikrofonu :P - jak mĂłwiĂŞ "p", to sÂłychaĂŚ takie jakby plucie i to pewnie zagÂłusza ;) :D).
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

"TVN Personal" - to juÂż siĂŞ chybana staÂłe wkomponowaÂło. :)
Przynajmniej od razu wiadomo, o ktĂłry serwis chodzi. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

JuÂż nawet ÂŁukasz keidy wspomina o wyniakach strony na wyszukiwarc wp.pl wyraÂża siĂŞ "tvn.personal.pl" :D .
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Ale ja s¹dzê, ¿e ka¿da strona i tak powinna mieÌ jak¹œ nazwê, bo mówienie czy pisanie "tvn.personal.pl" trwa zad³ugo i przy czêstczym u¿ywaniu jest mêcz¹ce :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości