Reklamy telewizyjne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

No dokladnie! I jeszcze jakie pasztety wzieli do tej reklamy - KOSZMAR! Byl tam tez konkurs w ktorym mozna bylo zdobyc super-wypasione koszulki. LMAO !
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Kubs pisze:PamiĂŞtacie moÂże reklamy "Wawelu"???? ByÂła tam taka piosenka:
"Malaga, tiki-taki i kasztanki
Dla Ciebie i byĂŚ moÂże dla koleÂżanki
Wszyscy je kochajÂą i sobie dogadzajÂą
.....itp.itd."

Koszmar, reklama zrealizowana technikÂą 2D, ale poprostu jakiÂś koszmar. To dla mnie byÂła antyreklama.
Tej reklamy wcale nie trzeba pamiĂŞtaĂŚ, poniewaÂż od kilku tygodni jest ponownie nadawana. Czy ja wiem czy koszmar? Mi siĂŞ podoba, moim znajomym z tego co wiem teÂż. A piosenka wpada w ucho.
Andy pisze:No dokladnie! I jeszcze jakie pasztety wzieli do tej reklamy - KOSZMAR! Byl tam tez konkurs w ktorym mozna bylo zdobyc super-wypasione koszulki. LMAO !
By³y trzy koszulki. Chyba wszystkie by³y damskie, bo przykrótkie i modelkom w reklamie by³o widaÌ pêpki. Ka¿da koszulka reklamowa³a inny cukierek. Napis by³ z przodu, a druga czêœÌ z ty³u.

Raczki z hasÂłem "TyÂłem NaprzĂłd"
MiĂŞtowe z hasÂłem "CzujĂŞ miĂŞtĂŞ"
Fisztaszkowe z hasÂłem "NoszĂŞ fataÂłaszki, zajadam fistaszki".
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a w ogĂłle to mleko jest z biedronki, o! :D :arrow:
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

tak naprawe to najlepsze sÂą zagraniczne reklamy :lol: sÂą dÂłuÂższe i ciekawsze oraz bardzo profesjonalnie wykonane niÂż te polskie
Nie wiem tak naprawdĂŞ, ktĂłre sÂą najgorsze bo nie znam ich wszystkich na pamiĂŞĂŚ ale mogĂŞ powiedzieĂŚ, Âże od jakiegoÂś czasu wkurza mnie reklama gazety wyborczej albo np superexpressu oraz Wawel ma gÂłupie reklamy
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A co do DanonkĂłw i Mocnch KoÂści to uwielbiam tÂą reklame, a szczegĂłlnie tÂą w ktĂłrej ta maÂła dziewczynka sama mĂłwi: Danonki, mnĂłstwo pysznoÂści dla mocnych koÂści. SÂłodkie
ja wÂłasnie ja mam ochotĂŞ z bazooki potraktowac :)
PamiĂŞtacie moÂże reklamy "Wawelu"???? ByÂła tam taka piosenka:
"Malaga, tiki-taki i kasztanki
Dla Ciebie i byĂŚ moÂże dla koleÂżanki
Wszyscy je kochajÂą i sobie dogadzajÂą
.....itp.itd."
kozsmar !!!!!!!!! i jeszcze ta "kukuÂłeczka kukuku a fustaszek stuk stuk stuk..." masakra...
jest jeszcze 1 nowa... ochydna bardzo piegowata laska w zblizeniu i obleÂśny koleÂś z trĂłjkÂątnymi sutkami... spocony nie wiem co to za reklama ale chce mi siĂŞ wymiotowac bardziej niÂż na widok wkrĂŞtka...
Android <3
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

WkrĂŞtek jest najgorszy - szczegĂłlnie w ujĂŞciu, gdy dostaje siĂŞ pod paznokieĂŚ... Ble! :twisted: PonoĂŚ telewidzowie juÂż wysyÂłajÂą setki mailĂłw do firmy, ktĂłrÂą reklamuje ten spot. MoÂże to w koĂącu zdejmÂą. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

A ja nie lubiĂŞ reklam:
- Cyfry + (tych z 'kosmitkÂą');
- WkrĂŞtka;
- wszelkich Vanish'y itp.;
- Apap'u itp. (poniewaÂż zawsze jest to samo: 'Boli mnie gÂłowa, nie dam rady pracowaĂŚ' itd.). :wink:
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

1. Mnie denerwuje ta reklama z goÂściarÂą z pogody ktĂłra zdrwoieje z grypy po jednej tabletce polopiryny czy czegoÂś tam.

2. Marek Marecki ktĂłry wszystko brudzi, a matka caÂła zadowolona lata po chacie i sprzÂąta.

3. Ma³y dzieciak który zwala z pó³ek sklepowych pieluchy, a jego matka jest "Happy".
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

DokÂładnie tych samych reklam nie lubiĂŞ, a w tej z PogodÂą to najbardziej mnie denerwuje, Âże prooducent chce odwoÂłaĂŚ prognozĂŞ tylko dlatego, Âże nie ma prowadzÂącej. Tak, jakgdyby nie byÂło innych prezenterĂłw. :?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

A mnie w tej reklamie wkurza ten goÂściu co gada: "Nikt nie zastÂąpi Ani (...) Ona jest niezastÂąpiona"...

Matko, co za lizus! :D
:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ja dorzucê jeszcze reklamê, na której jakiœ dziwny koleœ wylewa na jak¹œ facetkê wino i baba mówi: No nie! Teraz ca³y wieczór zepsuty! A po chwili... Teraz znalaz³am siê w centrum uwagi i wieczór uratowany! To dziêki Vizirowi!

Wkurza mnie reklama Calgon, w ktĂłrej koleÂś wchodzi do domu i juÂż w drzwiach mĂłwi, Âże zabiera pralkĂŞ do naprawy :lol:

Nie trawiĂŞ teÂż reklam Dosi!
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

marcin_pabianice pisze:Ja dorzucê jeszcze reklamê, na której jakiœ dziwny koleœ wylewa na jak¹œ facetkê wino i baba mówi: No nie! Teraz ca³y wieczór zepsuty! A po chwili... Teraz znalaz³am siê w centrum uwagi i wieczór uratowany! To dziêki Vizirowi!


To nie Vizir. Vizir na taki chÂłam by sobie po prostu nie pozwoliÂł. To jest typowo Persilowskie. I oczywiÂście zaadoptowali jak zawsze zagraniczny spot. A Vizira reklamuje teraz Ziggy Chajzer. JuÂż widziaÂłem co najmniej cztery wersje.
OÂśmieszyÂł siĂŞ facet wg mnie i sÂłusznie go zawiesili w radiu.

A ja w³aœnie widzia³em kolejny koszmar, o którym nie wspomnia³ tu jeszcze nikt. Media Markt. Do okropnego faceta do³¹czy³a równie okropna Matka Najni¿szych Cen. :twisted: I ten wspania³e dostosowany dubbing...
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Za to muszĂŞ powiedzieĂŚ, Âże bardzo przypadÂła mi do gustu reklama TVN Tivi. Fajna jest z KaziÂą, UrbaĂąskim, J. Pochanke. Ta z MoÂłek teÂż moÂże byĂŚ, ale reklamĂŞ z Majewskim i DrzyzgÂą to raczej skopali :? Po za tym to hasÂło... TVN Tivi - absolutnie najlepsi... Jakby czegoÂś lepszego nie mogli wymyÂśleĂŚ :D

O! WÂłaÂśnie leciaÂła reklama z MajkÂą PopielarskÂą w TVN Meteo :D


Obrazek
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

marcin_pabianice pisze:Za to muszĂŞ powiedzieĂŚ, Âże bardzo przypadÂła mi do gustu reklama TVN Tivi. Fajna jest z KaziÂą, UrbaĂąskim, J. Pochanke. Ta z MoÂłek teÂż moÂże byĂŚ, ale reklamĂŞ z Majewskim i DrzyzgÂą to raczej skopali :? Po za tym to hasÂło... TVN Tivi - absolutnie najlepsi... Jakby czegoÂś lepszego nie mogli wymyÂśleĂŚ :D

ÂŻartowniÂś... :lol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak, zgadza siĂŞ :D

Rymanowski w reklamie TVN Tivi byÂł zbyt dowcipny :twisted: Jakich Ty ÂŁukaszu fachowcĂłw wynajmujesz... :? Jak juÂż pÂłaciĂŚ za reklamĂŞ to chociaÂż, Âżeby w niej Rymanowski nie wystĂŞpowaÂł! :x No tak! Ta TVNmania... :D



:wink:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości