Prima Aprilis w TV

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Prima Aprilis w TV

Post autor: michal641 »

Coraz bliÂżej do pierwszego kwietnia. Ciekawe co tym razem pszyszykujÂą nam stacje telewizyjne. MoÂże bĂŞdziemu tu wklejac jakies smieszne informacje z 1 kwietnia z poprzednich lat z Polski i ÂŚwiata... :?: :wink:
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Dla mnie najlepszy i jak na razie bezkonkurencyjny byÂł numer, jaki zrobili w 98 albo 99 roku w pogodzie na tvn.
ByÂł to czas popularnoÂści serialu "Esmeralda" i w kilkanaÂście miesiĂŞcy po wizycie Leticii Calderon (nie wiem dokÂładnie, jak siĂŞ pisze :() zaprosili "EsmeraldĂŞ" do prognozy pogody. Jeszcze dzieĂą wczeÂśniej zapowiadali, Âże bĂŞdzie ona goÂściem, potem 1. kwietnia, na poczÂątku pogody pokazali autentyczne sceny z Okecia, kiedy Leticia wysiadaÂła z samolotu, a nastĂŞpnie "Esmeralda" pojawiÂła siĂŞ w studiu. PogodĂŞ przedstawiaÂł chyba Zubilewicz, a ona caÂły czas przytakiwaÂła "si, si..."
ByÂło to naprawdĂŞ wiarygodnie zrobione i dopiero nastĂŞpnego dnia dowiedziaÂłem siĂŞ od mojej babci (Panie, ÂświeĂŚ nad jej duszÂą), Âże to tak naprawdĂŞ byÂła przebrana babka z pogody.

Drugi dobry numer by³ kiedyœ w Wiadomoœciach (pokazywali to póŸniej w archiwum £apu-capu w wakacje), kiedy to w studiu mia³ wybychn¹Ì po¿ar, widaÌ by³o Pieùkowsk¹ w k³êbach dymu i biegaj¹cych z ty³u stra¿aków).

Ciekawe co wymyÂślÂą tym razem ??
Ostatnio zmieniony sobota 26 mar 2005, 22:36 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

NapisaÂłem to juÂż w dziale zamkniĂŞtym ale skopiujĂŞ teÂż tutaj.

JeÂżeli ÂżartowaĂŚ to profesionalnie. Ekipa FaktĂłw tego nie potrafi. Przypominam Âżart redakcji Wiadomosci z 1 kwietnia 1998r o poÂżarze w newsroomie. Do dzis pamiĂŞtam to wydanie - dziennikarze biegajÂący po newsroomie, straÂżacy z wĂŞzami, dym i takie zimne ognie z boku kamery. ÂŻart zostaÂł zauwaÂżony i odnotowany przez takie potĂŞgi jak ABC oraz Reuters. Kolejnego dnia poinforomowaÂła o tym G. Bukowska.


Obrazek

MaÂło tego - Âżart kontynuowano w wydaniu wieczornym. Oto jaki skarb wygrzebaÂł w Bazie tekstowej TAI Kwiatek:
WIADOMOÂŚCI WIECZORNE (23.00 ) 1.04 1998

Gryz±cy dym i p³omienie pojawi³y siê pod sto³em, na ktorym stoj± komputery i monitory kontrolne. W tym momencie praca dziennikarzy zosta³a przerwana, zaczê³a siê ewakuacja sprzêtu. Pocz±tkowe zamieszanie zniknê³o z chwil± pojawienia siê dwóch zastêpów stra¿aków. Czê¶æ z nich dotar³a do naszych pomieszczeñ schodami, inni przez okno. oknem. D¬WIÊK 100%: 11 100% stra¿ak Ludzie robi± sobie ¿arty, dzwoni± do nas z róznymi rzeczami, dziwne zg³oszenia przekazuj±. Pocz±tkowo my¶leli¶my, ¿e po¿ar w telewizji to jaki¶ ¿art, ale tu naprawdê siê pali W trakcie gaszenia po¿aru najbardziej zagro¿on± osob± by³a Jolanta Pieñkowska prowadz±ca Wiadomo¶ci. Dotrwa³a do koñca. Po po¿egnaniu siê z telewidzami szybko wysz³a. Zawróci³a jednak by zabraæ torebkê... Po kilkudziesiêciominutowej akcji stra¿aków ¿ycie w redakcji wroci³o do normy. Du¿ych strat nie odnie¶li¶my.
Ta torebka to oczywiscie nawiÂązanie do Aleksandry Jakubowskiej.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

doktorfaustus1 pisze:Obrazek
Tak, dokÂładnie, super to wtedy zrobili :lol::lol::lol:. Szkoda, Âże widziaÂłem tylko kawaÂłek w ÂŁ-C, a nie widziaÂłem reszty :(.
doktorfaustus1 pisze:NapisaÂłem to juÂż w dziale zamkniĂŞtym ale skopiujĂŞ teÂż tutaj.
No tak, dziĂŞki, bo nie kaÂżdy ma dostĂŞp do redakcyjnego...


P.S. A nie ma ktoÂś moÂże tego z Pogody z "EsmeraldÂą":lol:?
???????????? ???? ???????? ??????????? ;)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Artur pisze:No tak, dziĂŞki, bo nie kaÂżdy ma dostĂŞp do redakcyjnego...
Nic siĂŞ nie martw. Trzeba tam zrobiĂŚ "przetasowanie". ZresztÂą nikt tak od razu nie dostaÂł tam dostĂŞpu. Trzeba zapracowaĂŚ na zaufanie itd.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Zawsze czekam na Âżarty 1 kwietnia, ale niestety telewizje z roku na rok starajÂą siĂŞ coraz mniej. Rok temu w "Teleexpressie" wymyÂślili, Âże w warszawskich autobusach bĂŞdzie moÂżna zamiawiaĂŚ posiÂłki. MaÂło wyszukany zart. Postaram siĂŞ ponagrywac zarty z 1 kwietnia jesli tylko bede przy kompie i pozamieszczam :)

Ja pamietam oczywiÂście poÂżar w studiu "WiadomoÂści", ale pamietam bardzo dobrze kiedy zamiast "WiadomoÂści" byÂła "Panorama", a potem na Dwjce na odwrĂłt. Bardzo mi siĂŞ to wtedy podobaÂło. :)

A, co gdyby zamiast "FaktĂłw" byÂły "WiadomoÂści" i na odwrĂłt :?: :D Wiem, ze to nie do zrobienia, ale fajnie by byÂło gdyby stacje jakos sie dogadaÂły i raz zrobiÂły jakis fajny zarcik.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

to bylby swietny dowcip - przynajmniej tak na 5 min zeby sie zamienili - i powiem ci ze po x godzinach negocjacji mysle zeby sie udalo - bo ja np. widze cos takiego jak front Fakty & Wiadomosci vs Wydarzenia (ale tez WiadomoÂści & Wydarzenia vs Fakty :/ )
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

manika i tivi

Post autor: michal641 »

A ciekawe co by byÂło, gdyby ÂŁukasz dogadaÂł siĂŞ z maniakiem i pierwszego kwietnia wchodzÂąc na tvn.tivi.pl pokazaÂła by sie strona maniaka i na odwrĂłt...
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Tylko jaki to miaÂło by sens gdy Nam o tym napisaÂłes :?: :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

A tak w ogĂłle, to przy okazji pewnie parĂŞ osĂłb dostaÂłoby zawaÂłu. rotfl
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Re: manika i tivi

Post autor: Artur »

michal641 pisze:A ciekawe co by byÂło, gdyby ÂŁukasz dogadaÂł siĂŞ z maniakiem i pierwszego kwietnia wchodzÂąc na tvn.tivi.pl pokazaÂła by sie strona maniaka i na odwrĂłt...
Tak, to by byÂło coÂś, ale teraz to juÂż najwyÂżej za rok, bo i tak juÂż nikt by siĂŞ teraz nie nabraÂł ;)
???????????? ???? ???????? ??????????? ;)
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

UWAGA, TO JUÂŻ JUTRO

Post autor: michal641 »

UWAGA, GOTOWI? To juÂż jutro. RĂłbmy capsy...
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Moze nie w telewizji (za to o telewizji), ale "Fakt" ju¿ zacz¹³:

Obrazek

Ciekawe, co na to KoÂżuchowska :?: :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Dzis raczej sie nie posmiejemy ze wzglĂŞdu na stan Papieza.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości