Charakterystyka stacji telewizyjnych

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Charakterystyka stacji telewizyjnych

Post autor: Marcin »

ZakÂładam temat, gdzie liczĂŞ na charakterystykĂŞ stacji telewizyjnych w waszych oczach. LiczĂŞ, Âże opiszecie jak waszym zdaniem wyglÂąda dany segment stacji. Co mam na myÂśli mĂłwiÂąc segment stacji - proszĂŞ, by opisy byÂły dokonywane wg nastĂŞpujÂąceg schematu:
Opis kana³ów TVP, czyli: TVP1, TVP2, TVP3, TVP Kultura i TVP Polonia,
opis stacji Grupy TVN, czyli: TVN, TVN7, TVN24, ITVN, TVN Style, TVN Turbo i TVN Meteo,
opis stacji Polsatu, czyli Polsatu, Polsatu 2, Polsatu Sport, TV4, TV Puls i Polsatu Zdrowie i Uroda,
opis TV Trwam.
Nie ma sensu rozdrabniaĂŚ, dlatego charakterystyka Trwam, TVP, TVN i Polsatu bĂŞdzie najlepsza. Jak wyglÂądajte stacje w waszych oczach? Jakie plusy i minusy w nich dostrzegacie? Zapraszam do dyskusji.

Zaczynam od:
TVP:
Publiczna stacja, na któr¹, mimo, ¿e pieni¹dze id¹z abonamentu czêsto prezentuje mierny poziom. TVP raczy nas 1000 odcinkiem nudnego Klanu i Mody na sukces, Wiadomoœciami z Dorotk¹ Wysock¹, która potrafi siê pop³akaÌ, czy innymi duperelami. Zawsze i wszêdzie potrafi siê skompromitowaÌ, manipuluj¹c faktami, k³ami¹c, przeinaczaj¹c. To w³aœnie TVP stanowczo zaprzeczy³a, ¿e papie¿ przyj¹³ wiatyk. TVP1 ma ostatnio zjadliw¹ grafikê, ale jedynie studio Wiadomoœcxi prezentuje jako taki poziom. Reszta to lichota, badziewie. Wiadomoœci trwaj¹ niewiele d³u¿ej, ni¿ Fakty popo³udniowe. Najwa¿niejszym ich punktem jest rozmowa z pogodynk¹, goœciem od sportu i Monik¹ Olejnik, niewiedz¹c¹ jak nazywa siê jej program. tego zabrakn¹Ì nie mo¿e. Ca³oœÌ wygl¹da jak festyn, albo prowadzona przez M³ynarsk¹ biesiada w Mr¹gowie. Pozostaje nam pytanie gdzie id¹ pieni¹dze z abonamentu. Na razie brak kana³ów tematycznych, a TVP Kultura raczej na pewno nie bêdzie hitem. Jeœli zaœ chodzi o "Teleexpress", to nie trzeba iœÌdo cyrku - o 17:00 mamy codzienn¹ dawkê œmiechu i obciachy w wykonaniu Or³osia i Chmielowskiej-Olech, którzy nie wiedz¹ co czytaj¹, albo nie umi¹wys³owiÌ siê po angielskiemu. Uracz¹ nas za to galeri¹ bufonów, yyy... znaczy galeri¹ludzi pozytywnie zakrêconych. W "M jak mi³oœÌ" trwa jakaœ proniemiecka kampania. Powinni ten serial przerobiÌ na "N jak niemcy", albo co najmniej "L jak zima", gdy¿ w porze lata w "M jak mi³oœÌ" pada œnieg...

TVN:
Mogliby odœwierzyÌ grafikê. Czo³owy program, jakim s¹ Fakty jest godny uznania. Najd³u¿ej trwajacy dziennik, z najlepszymi materia³ami, prezenterami, studiem, reporterami, grafik¹, muzyk¹. Jego dynamika jest bardzo fajna, a o wszystkim informuj¹ na bie¿¹co. Z programu informacyjnego nie robi¹ biesiady, jak Wiadomoœci, Wydarzenia, czy Teleexpress. Bieda w TVN to programy sportowe, które np. w TVN24 s¹ ju¿ na znacznie wy¿szym poziomie. prognoza pogody TVNu prawie zawsze siê sprawdza. To dziennikarze Uwagi wykryli wiêkszoœÌ afer, a nie Interencji, czy Telekuriera, gdzie najwa¿niejszymi tematami s¹: "S¹siad zabra³ mi 20 cm2 dzia³ki!". To oni wykrywaj¹ afery w ZUSie, NFZ, szpitalach, supermarketach, to oni uœwiadamiaj¹ Polakom rzeczywistoœÌ. To TVN serwuje nam m.in. "Mamy Ciê", "Rozmowy w toku", "W11", "Na Wspólnej", "Najs³absze Ogniwo", "Najsztub pyta", "Taniec z gwiazdami", czy "Dzieciaki z klas¹". To w³aœnie w TVNie mieliœmy okazjê zobaczyÌ "Agenta", "Big Brothera", "Wyprawê Robinson", "Milionerów", "Ale plamê", "Kropkê nad i", czy najlepsze filmy w "Superkinie". TVN ma najlepsze kana³y tematyczne. Œwietna telewizja informacyjna TVN24, przekazuj¹ca nie tylko najœwie¿sze informacje, ale z dawk¹ kultury, sportu, pogody, publicystyki, polityki, techniki, ekonomii, biznesu. To w³aœnie tam mo¿emy ogl¹daÌ takie programy jak: "Firma", "Praca", "Przeœwietlenie", "Szk³o kontaktowe", "Elife", Onet.link", "Magazyn 24 Godziny", "Sportowe Podsumowanie Dnia", czy "Wydanie drugie poprawione". W znakomiecie zorgazniowanym TVN Turbo mo¿emy zobaczyÌ pe³n¹ gamê motoryzacji zaczynaj¹c od "Automaniaka", poprzez "Karambol", "Wagê ciê¿k¹" i "Legendy PRL", skoùczywszy na "Rentgenie". TVN7 oferuje nam programy interaktywne i znakomite filmy. W TVN Style kobiety znajd¹ siê w swoim ¿ywiole, dziêki TVN Meteo poznamy pogodê nie tylko na jutro, a iTVN to stacja dla Polaków za granic¹. Minusami s¹ strony internetowe TVN24 i TVN Meteo... W samym TVNie powinny byÌ poranne i wieczorne wydania Faktów, a tak¿e na przemian z Uwag¹ program publicystyczne a'la "Kropka nad i".

Polsat:
Studio, grafika i muzyka Wydarzeù nieznacznie ró¿ni¹ siê od 'starych' Faktów. Be³kocz¹ca Hanna Smoktunowicz, potrafi¹ca zrobiÌ show nawet ze œmierci papie¿a nie podbi³a mojego serca. Czyta szybciej, ni¿ myœli. Prorgamy Polsatu reprezentuj¹ dno. "Co z t¹ Polsk¹" Lisa prowadzone jest nieumiejêtnie, wrêcz Ÿle, a studio przypomina to z "Wybacz mi". Mo¿emy za to obejrzeÌ Ferdka Kiepskiego, zamykajacego babkê w szafie, denny teleturniej dla ziêciów z Chajzerem na czele, czy wreszcie 50 edycjê Baru i Idola. Grafika nie powala mnie na kolana, ju¿ TVN Meteo ma ³adniejsz¹. W Polsacie Sportu nie ma najwa¿niejszego, czyli sportowych serwisów informacyjnych. Ci¹gle leci praktycznie pi³ka no¿na. Polsat2 powinien nosiÌ nazwê Polsat Powtórka. W TV4 kochany Lisek zlikwidowa³ potrzebny program, jakim by³ "Flesh". 8 minut Wydarzeù o 21:00 to za krótko. Teraz muszê wybieraÌ "Magazyn 24 Godziny". Pozostaje mi jedno pytanie: ktoto wszystko ogl¹fda. Polsat w Internecie to miernota.

TV Trwam:
Masz z³y humor? Wystarczy w³¹czyÌ kana³ Rydzyka, ale najpierw wp³aciÌ na konto, by móg³ sobie kupiÌ drugiego Maybacha i kolejny helikopter. Gdy papie¿ by³ w krytycznym stanie, Ci emitowali komisjê œledcz¹. Gdy ju¿ umar³ ich logo nadal by³o kolorowe, czarnej wst¹¿ki równie¿ nie wymyœlili. Ojcowie prowadz¹cy nie maj¹ nic wspólnego z dziennikarstwem. Na jêzyk polski chodzili chyba w przedszkolu. Ich studio zawsze jest pe³ne maskotek, ca³oœÌ wygl¹da komicznie i mo¿na siê poczuÌ jak w "Mamy Ciê". Nigdy nie zabraknie apelu o wp³aty dla Rydzyka. Wszystko jest zmanipulowane, a w studio nie maj¹ promptera. Ca³y czas siê kompromituj¹. Wiêcej w dwóch tematach o TV Trwam na forum, ciesz¹cymi siê popularnoœci¹. Plusów brak!


Bardzo proszĂŞ nie pisaĂŚ w tym temacie zdan typu "zgadzam siĂŞ". ProszĂŞ tu jedynie pisaĂŚ wÂłasne opinie nt. stacji telewizyjnych, ewentualnie dyskutowaĂŚ nad tymi opiniami.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Có¿ za obiektywizm i rzetelnoœÌ. Zw³aszcza w stosunku do TVP i TVNu. Szkoda, ¿e niektóre argumenty zaczerpniêto z postów £ukasza. WidaÌ autor tematu ma problemy z formu³owaniem w³asnych ocen i musi posi³kowaÌ siê cudzymi. Przypominam równie¿, ¿e wed³ug £ukasz TVN24 informowa³a o "ostatnim namaszczeniu", a nie o wiatyku. (To dwie ró¿ne sprawy.)
Natomiast caÂłkowicie rozbroiÂło mnie stwierdzenie:
a TVP Kultura raczej na pewno nie bĂŞdzie hitem.
Ciekawe na jakiej podstawie Marcin wysuwa takie wnioski? Braku ¿ó³tych kó³eczek w grafice? A mo¿e wró¿ka mu to powiedzia³a? Bardzo jestem ciekaw Ÿród³a tej teorii.

Tak Marcinie - ja te¿ dziêkujê TVNowi za wspania³e czo³ówki i programy,
:arrow: za seriale "Na WspĂłlnej" (powinno byĂŚ "Na Durnej") za "W11",
:arrow: za "Nie do wiary",
:arrow: za "Rozmowy w toku" (czekam na temat o miÂłoÂśnikach zupy pomidorowej),
:arrow: za nudne jak przemĂłwienia Romana Giertycha "Najsztub pyta",
:arrow: za inteligencje Martynki Wojciechowskiej i jej super produkcje "Misja specjalna" oraz "Dzieciaki z klasÂą" (dobrze, Âże producent podaje jej odpowiedzi do pytaĂą, bo by sobie dziewucha nie poradziÂła),
:arrow: za "SiÂłaczy",
:arrow: za koĂąski uÂśmiech Andrzeja SoÂłtysika,
:arrow: za Irka Bielinka
:arrow: za "Wybacz mi", za "Tylko mi³oœÌ",
:arrow: za seriĂŞ "Call TV",
:arrow: za brak wieczornego wydania programu informacyjnego, za brak wydania popoÂłudniowego tegoÂż programu w wakacje,
:arrow: za radosn¹ twórczoœÌ Sandry Walter,
:arrow: za dekoracje i scenografie przywoÂżone w pudÂłach z zagranicy,
:arrow: za Big Brothera,
:arrow: za powtĂłrki do 13.00,
:arrow: za powtĂłrki powtĂłrek od stycznia do stycznia
:arrow: za telenowele meksykaĂąskie,
:arrow: za TVN Siedem
:arrow: za TVN Style i TVN Turbo, ktĂłrych nie oglÂądam, a za ktĂłre musze pÂłaciĂŚ UPC
:arrow: za transmisjie meczĂłw piÂłki noÂżnej bez podawania w rogu ekranu aktualnych wynikĂłw meczu
:arrow: za pociÂągajÂącÂą jak ojciec Rydzyk "DrogĂŞ do gwiazd"
:arrow: za rzekomo zabawny Maraton uÂśmiechu.
:arrow: za codzienne pranie mĂłzgu...
I w ogĂłle za wszystko :!:

Pozdrawiam Faustus
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

doktorfaustus1 pisze:Przypominam rĂłwnieÂż, Âże wedÂług ÂŁukasz TVN24 informowaÂła o "ostatnim namaszczeniu", a nie o wiatyku.
Nie. TVN24 informowa³a o "namaszczeniu chorych". O sakramencie namaszczenia, jakie przyj¹³ papie¿. "Ostatnie namaszczenie" to przestarza³e okreœlenie. Mo¿e go przypadkowo u¿y³em w poœcie - jeœli tak, to siê pomyli³em. TVN24 na pewno tak nie informowa³a. Tymczasem TVP k³ama³a, bo temu zaprzecza³a. TVP nie wiedzia³a co siê dzieje, wiêc zamiast "siedzieÌ cicho" zaczê³a nies³usznie dementowaÌ informacje podawane przez TVN24 i CNN.

WkrĂłtce moja skromna charakterystyka TVP.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Templar
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 22:35
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Post autor: Templar »

O jezu a ci w kó³ko to samo, TVP opiera³a siê tylko na potwierdzonych informacjach, a nie jak TVN i Polsat co us³ysz¹ to od razu mówi¹ (jak np. œmierÌ Papie¿a w pi¹tek). Ostatnie namaszczenie nie zosta³o potwierdzone przez Watykan, wiêc i TVP tego nie potwierdza³o.
Tak Marcinie - ja te¿ dziêkujê TVNowi za wspania³e czo³ówki i programy,
Arrow za seriale "Na WspĂłlnej" (powinno byĂŚ "Na Durnej") za "W11",
Arrow za "Nie do wiary",
Arrow za "Rozmowy w toku" (czekam na temat o miÂłoÂśnikach zupy pomidorowej),
Arrow za nudne jak przemĂłwienia Romana Giertycha "Najsztub pyta",
Arrow za inteligencje Martynki Wojciechowskiej i jej super produkcje "Misja specjalna" oraz "Dzieciaki z klasÂą" (dobrze, Âże producent podaje jej odpowiedzi do pytaĂą, bo by sobie dziewucha nie poradziÂła),
Arrow za "SiÂłaczy",
Arrow za koĂąski uÂśmiech Andrzeja SoÂłtysika,
Arrow za Irka Bielinka
Arrow za "Wybacz mi", za "Tylko mi³oœÌ",
Arrow za seriĂŞ "Call TV",
Arrow za brak wieczornego wydania programu informacyjnego, za brak wydania popoÂłudniowego tegoÂż programu w wakacje,
Arrow za radosn¹ twórczoœÌ Sandry Walter,
Arrow za dekoracje i scenografie przywoÂżone w pudÂłach z zagranicy,
Arrow za Big Brothera,
Arrow za powtĂłrki do 13.00,
Arrow za powtĂłrki powtĂłrek od stycznia do stycznia
Arrow za telenowele meksykaĂąskie,
Arrow za TVN Siedem
Arrow za TVN Style i TVN Turbo, ktĂłrych nie oglÂądam, a za ktĂłre musze pÂłaciĂŚ UPC
Arrow za transmisjie meczĂłw piÂłki noÂżnej bez podawania w rogu ekranu aktualnych wynikĂłw meczu
Arrow za pociÂągajÂącÂą jak ojciec Rydzyk "DrogĂŞ do gwiazd"
Arrow za rzekomo zabawny Maraton uÂśmiechu.
Arrow za codzienne pranie mĂłzgu...
I w ogĂłle za wszystko Exclamation
No wÂłaÂśnie, zreszta wole obejrzeĂŚ Plebanie niÂż jakiÂś gÂłupi brazylijski serial na TVN czy tam Polsacie. Co do TVN - napsiaÂłeÂś tak jakby tylko oni siĂŞ o wszsytki dowiadywali, a pozstaÂłe stacje czerpaÂły z TVN-u tylko wiedzĂŞ. PowtĂłrki - one czĂŞsciej lecÂą na TVN niÂż Polsat i TVP razem wziĂŞte...
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Wydaje mi siê, ¿e wiêkszoœÌ bajek o TVN dokrotrze sam piszesz, i ci¹gle nam w ko³ko je opowiadasz (IQ Martyny Wojciechowskiej, czy Sk¹pstwo Piotra Waltera). Przez co tworzysz na tym forum tak¹ Wielk¹ Hisotriê TVN by fan TVP. I dziêkujê Ci za to bardzo, bo gdyby nie Ty to nie widzia³bym, ¿e Martyna nie wie ile jest 2+2 ;)

Ja rĂłwnieÂż zabiorĂŞ gÂłos w tej dyskusji, w podobny sposĂłb podziĂŞkujĂŞ za wiele spraw naszej kochanej TVP ;)

-> Za autorski przeglÂąd prasy w "Kawie czy herbacie"
-> Za sztuczne przerywanie "Kawy czy herbaty" reklamami.
-> W ogóle za ca³¹ "Kawê czy herbatê"
-> Za Telezakupy
-> Za 3458 odcinek "Mody na sukces"
-> Za powalajÂący jakoÂściowo serial "SÂąsiedzi".
-> Za rĂłwnie dobrych "LokatorĂłw"
-> Za misyjne 'reality' pt. "Miasto marzeĂą"
-> Za "Lippy & Messy"
-> Za reklamy po nich.
-> Za "WiadomoÂści"
-> Za oprawĂŞ graficznÂą i loga niektĂłrych programĂłw (dawne 'Prosto w oczy" na przykÂład)
-> Za najlepsze seriale w Polsce (a mo¿e nawet w Europie) z narodowym "M jak Mi³oœÌ" a czele.
-> Za biesiady TVP2
-> Za "ÂŚpiewajÂące fortepiany"
-> Za "Kuriera" TVP3
-> Za gwiazdy informacji i publicystyki TVP3
-> Za seriale sprzed x-lat.
-> Za ca³¹ TV Publiczn¹, której praktycznie nie ogl¹dam(y) w domu, a abonament p³aciÌ trzeba.
-> Za promowanie polskich kandydatĂłw do "Eurowizji"
-> Za teleturniej "21", ktĂłry nie wypÂłacaÂł nagrĂłd.
-> Za "Kochamy polskie seriale", no bo je kochamy.
-> Za "Call TV" (patrz: "Gra z cieniem" z gwiazd¹ Dowborem i tym z "Tylko mi³oœÌ").
-> Za "SummĂŞ zdarzeĂą wg. ÂŻakowskiego".
i za to, Âże jest z nami, zawsze i wszĂŞdzie ;)

Prosze nie odpowiadac na tego posta, chyba, Âże ktoÂś bardzo chce :) ChciaÂłem pokazaĂŚ, Âże moÂżna byĂŚ zÂłoÂśliwym w dwie strony.

I przepraszam, Âże tylko TVP opisaÂłem. A np. Polsatu nie ma.

Warto zauwaÂżyĂŚ, Âże Âżadna konkretna 'gwiazda' TVP nie ma w moim zestawieniu osobnego odnoÂśnika, a kilka moÂżna byÂłoby dodaĂŚ.
Ostatnio zmieniony niedziela 10 kwie 2005, 20:09 przez szym, łącznie zmieniany 1 raz.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Templar pisze:O jezu a ci w kó³ko to samo, TVP opiera³a siê tylko na potwierdzonych informacjach
Nie. TVP nie opiera³a siê na potwierdzonych informacjach. Bo gdyby tak by³o, to by nie mówi³a, ¿e papie¿ nie przyj¹³ namaszczenia. Papie¿ przyj¹³ wieczorem namaszczenie. TVP przez ca³¹ noc mówi³a, ¿e papie¿ nie przyj¹³ namaszczenia. A TVN podawa³a informacjê za CNN. Chyba nie bêdziemy porównywaÌ renomy CNN, gdzie za ka¿dy b³¹d wylatuje siê z pracy ³¹cznie z szefostwem, z renom¹ TVP, gdzie od lata siedz¹ te same komuchy i taka samo manipuluj¹ newsami. I nikt ich nie ruszy.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Templar
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 22:35
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Post autor: Templar »

Hmmm... wydawaÂło mi siĂŞ Âże CNN to amerykaĂąska telewizja, a nie rzecznik Watykanu :/

A i dziĂŞkuje jeszcez TVN za 25 minutowe reklamy podczas puszczania Blade II ;)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Tak. To amerykaĂąska telewizjia, w ktĂłrej jak reporter przy relacji z Iraku uÂżyÂł zdjĂŞĂŚ jakiegoÂś statku, ktĂłrego tam nie byÂło, to wyleciaÂł z pracy. WyleciaÂł on i jego szefowie. A jak w TVP dziennikarz otrzymuje tytuÂł "chieny roku" za kÂłamliwe i zmanipulowane relacje chociaÂżby z powoedzi, to dalej przygotowuje newsy i w tym samym dniu robi relacjĂŞ dla WiadomoÂści. Jak dziennikarz Durczok przemilczy newsa dnia, bo takie ma rozporzadzenie od podporzÂądkowanego politykom szefa, to dalej jest prowadzÂącym WiadomoÂści. W CNN w tej samej sekundzie wylecieliby oboje z pracy. WiĂŞc nie porĂłwnuj CNN ze skompromitowanÂą od lat TVP.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

doktorfaustus1 pisze:
Ciekawe na jakiej podstawie Marcin wysuwa takie wnioski? Braku ¿ó³tych kó³eczek w grafice?
Oj, brakuje ci chyba tych ¿ó³tych kó³eczek na Woronicza, bo przez caly czas o nich piszesz....


Tak Marcinie - ja te¿ dziêkujê TVNowi za wspania³e czo³ówki i programy,
:arrow: za seriale "Na WspĂłlnej" (powinno byĂŚ "Na Durnej") za "W11",
Nie dziêkuj nam, zadna w tym nasza zas³uga, proponuje napisaÌ mail do tvn: widzowie@tvn.pl Na pewno przeka¿¹ producentom :]
:arrow: za "Nie do wiary",
:arrow: za "Rozmowy w toku" (czekam na temat o miÂłoÂśnikach zupy pomidorowej),
RĂłwnieÂż i tu proponuje mail (a co, w koĂącu to nic nie kosztuje)
rozmowy@tvn.pl -> napisz, jeÂśli dokumentaliÂści bĂŞdÂą przygotowywaĂŚ taki odcinek na pewno skontaktujÂą siĂŞ z TobÂą.
:arrow: za nudne jak przemĂłwienia Romana Giertycha "Najsztub pyta"
Pewnie, lepsza czwartkowa "Debata" Durczoka, w ktĂłrej wszyscy mowiÂą chĂłrem i wyÂłapanie pojedyĂączego sÂłowa to nie lada sztuka :]
:arrow: za inteligencje Martynki Wojciechowskiej i jej super produkcje "Misja specjalna" oraz "Dzieciaki z klasÂą" (dobrze, Âże producent podaje jej odpowiedzi do pytaĂą, bo by sobie dziewucha nie poradziÂła),
Po pierwsze mĂłwisz o kobiecie wiec z szacunkiem sie wyraÂżaj o damie!! No ale jak komuÂś sÂłoma z butĂłw wystaje to w sumie nic dziwnego...:evil2:
:arrow: za "SiÂłaczy",
Zal ci Âże po podniesieniu zgrzewki wody mineralnej Âłapiesz zadyszke??
:arrow: za koĂąski uÂśmiech Andrzeja SoÂłtysika,
:arrow: za Irka Bielinka
Andrzejowi moÂżesz podziĂŞkowaĂŚ wysyÂłajÂąc mail A.Soltysik@tvn.pl
a Irkowi na I.Bieleninik@tvn.pl Jestem pewien, ze zrobi im sie miÂło :)
:arrow: za "Wybacz mi", za "Tylko mi³oœÌ",
ÂŁaczĂŞ siĂŞ z TobÂą w bĂłlu, ze te nowatorskie i odwaÂżne formaty nie sÂą juÂż produkowane. Zawsze jednak pozostaje nadzieja, Âże w wakacyjnej ramĂłwce bĂŞdzie je moÂżna obejrzeĂŚ.
:arrow: za seriĂŞ "Call TV",
No tutaj zastanowi³bym siê czy dziêkowaÌ, bo jednak ogl¹danie dla samego ogl¹dania tych produckji mija siê z celem (chyba, ¿ê spodoba³a Ci siêktoraœ prezenterka), a wysy³anie smsów po 3,66 z VAT za ka¿dy mo¿e znacz¹co odbiÌ siê na twoim bud¿ecie.
:arrow: za brak wieczornego wydania programu informacyjnego, za brak wydania popoÂłudniowego tegoÂż programu w wakacje,
RamĂłwka co wakacje siĂŞ zmienia, byĂŚ moÂże w tym roku siĂŞ pojawiÂą.
:arrow: za radosn¹ twórczoœÌ Sandry Walter,
S.Walter@tvn.pl - jak odpisze to znaczy, ze jeszcze Âżyje, bo dawno nie widzieliÂśmy jej :evil2:
:arrow: za dekoracje i scenografie przywoÂżone w pudÂłach z zagranicy,
T¹ tezê mo¿esz zweryfikowaÌ z g³ównym scenografem TVN MArcinem Pietuchem M.Pietuch@tvn.pl
:arrow: za Big Brothera,
TeÂż dziĂŞkujĂŞ, czekam na wiĂŞcej, a na razie zadowalam sie niezwykle porywajÂącÂą produkcjÂą TVP "Miasto MarzeĂą" :twisted:
:arrow: za powtĂłrki do 13.00,
Chyba przestaÂłeÂś przeglÂądaĂŚ przedpoÂłudniowo- poÂłudnioe ramĂłwki TVN jakieÂś 3 lata temu.
:arrow: za powtĂłrki powtĂłrek od stycznia do stycznia
RozczarujĂŞ ciĂŞ, powtĂłrki tylko w wakacje i od stycznia do marca :]
:arrow: za telenowele meksykaĂąskie,
Hmm, nie kazdy musi oglÂądaĂŚ TVP Kultura, wiĂŞc TVN proponuje teÂż coÂś mniej wyszukanego z myÂślÂą o takich widzach jak Ty, Faustusie.
:arrow: za TVN Siedem
:arrow: za TVN Style i TVN Turbo, ktĂłrych nie oglÂądam, a za ktĂłre musze pÂłaciĂŚ UPC
PodziĂŞkowania za TVN siedem proponuje tutaj posÂłaĂŚ :widzowie@tvn.pl- zapewne B.Czaja ucieszy sie, a za TVN Turbo prawdopodobnie na ten sam mail:] I moÂże warto sie zastanowiĂŚ nad rozwiÂązaniem umowy z UPC- w koĂącu wszystkie kanaÂły TVP sÂą dostĂŞpne naziemnie:]
:arrow: za transmisjie meczĂłw piÂłki noÂżnej bez podawania w rogu ekranu aktualnych wynikĂłw meczu
Propononuje wizytĂŞ u okulisty i zakup okularĂłw. Albo nie zasypianie przed rozpoczĂŞciem meczu.
:arrow: za pociÂągajÂącÂą jak ojciec Rydzyk "DrogĂŞ do gwiazd"
:arrow: za rzekomo zabawny Maraton uÂśmiechu. :arrow: za codzienne pranie mĂłzgu...
I w ogĂłle za wszystko :!:
Eh, takich widzĂłw potrzebuje TVN- bezkrytycznie wszystko przyjmuja. Napisz do P.Walter@tvn.pl - on potrzebuje takich oddanych murzynĂłw.

Pozdrawiam Faustus


Pozdrawiam rĂłwnieÂż, Kubs
MAKEPOVERTYHISTORY
Templar
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 22:35
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Post autor: Templar »

Hmmm... akurat siĂŞ wtedy TVN udaÂło i CNN, ale ÂśmierĂŚ PapieÂża w piÂątek ? Dlaczego jeszcze nie wykopali Pochanke ? Za takie coÂś w CNN by juÂż dawno wyleciaÂła !
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Pochanke w pi¹tek nie powiedzia³a, ¿e papie¿ umar³, tylko, ¿e w³oska agencja ANSA poinformowa³a i¿ jakieœ tam urz¹dzenie siê zatrzyma³o przy ³ó¿ku papie¿a. Nie wiem jakie. Jakieœ chyba co monitoruje akcjê serca. A sama ANSA to renomowana w³oska agencja, s³yn¹ca z dobrych Ÿróde³ w Watykanie. Nie by³o mowy, ¿e papie¿ zmar³. By³a tylko informacja jak¹ depeszê wyda³a ANSA. Ten pi¹tek to chory wymys³ Faustusa.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kubs nie mogê wyjœÌ z podziwu dla Twojej ostatniej wypowidzi. Brawo - pokaza³eœ klasê i udowodni³eœ ¿e s³oma w butach jest wy³¹cznie Twoim znakiem rozpoznawczym. Cieszê sie, ¿e znasz adersy e-mail do pracowników TVNu, ale nie musisz siê tym chawliÌ... Jeszcze nie uda³o mi siê trafiÌ na "Debatê" w której kilku goœci w studiu mówi³o by na raz - to cecha charakterystyczna dla "Co z t¹ Polsk¹". W³aœnie zajrza³em na te po¿al siê Boze strony TVNu - i co? I powtóka goni powtórkê - od 00.55 program "Nic straconego", od 7.10 kolejne powtórki z przerw¹ na super trudne teleturnieje i zaraz potem znowu powtórka powtórk¹ powtórkê goni - Na Wspólnej, Rozmowy w toku, W11 - a¿ do 13.35. Rzeczywiœcie TVN jak ¿adna inna stacja œwietnie pierze mózgi widzów.

Szymcio - radzê - obejrzyj kiedyœ ca³y program Kawa czy herbata, a o 20.05 w³¹cz sobie program Moniki Olejnik. Nie wiem co z³ego jest w tej czo³ówce - wygl¹dem nawi¹zuje do obecnej czo³ówki Wiadomoœci... A mo¿e po prostu nie widzia³eœ jej od 14 X 2004 r?

ÂŁukaszu nie kiwcz z zachwytu nad profesionalizmem CNN. A pamiĂŞtasz sÂłynne juÂż mapy z Afaganistanem? GratulujĂŞ stacji grafikĂłw i specĂłw od geografii Azji i Europy...
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Templar
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 22:35
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Post autor: Templar »

A mi siĂŞ przypomina kiedy to w CNN umieÂścili Irak w miesjcu Czech jak to fajnie wyglÂądaÂło Iraq i obok Poland, przez poÂł dnia siĂŞ ÂśmiaÂłem :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

doktorfaustus1 pisze:ÂŁukaszu nie kiwcz z zachwytu nad profesionalizmem CNN. A pamiĂŞtasz sÂłynne juÂż mapy z Afaganistanem? GratulujĂŞ stacji grafikĂłw i specĂłw od geografii Azji i Europy...
WidzĂŞ, Âże to jest TwĂłj jedyny arguemnt? BÂład grafikĂłw? W normalnej telewizji takie Wasze Durczoki, PieĂąkowskie, Jeneralskie "na zbity ryj by wyleciaÂły" - jak to powiedziaÂł Linda w jednym z filmĂłw Pasikowskiego. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Templar
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 22:35
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Post autor: Templar »

BodajÂże osoby odpowiedzialne za te mapy dalej pracuja w CNN i robiÂą kolejne genialne mapki :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości