Nowe działy: Relacje z Watykanu

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ju¿ kilka dni temu da³em £ukaszowi namiary na artyku³ z Pressa, w którym Piotr Górecki mówi³ o wielkim zamieszaniu z testamentem papie¿a, ale widzê, ¿e nie dotra³o. Pozwolê wiêc sobie zaczerpn¹Ì z owocnej twórczoœci naszego admina i powiem: "Podwa¿asz wiarygodnoœÌ (w tym momencie pojawia³a siê nazawa CNN) miesiêcznika Press"
Templar
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2005, 22:35
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Post autor: Templar »

BodajÂże napisaÂł wtedy Âże mu link nie dziaÂła (chociaÂż mi spoko dziaÂłaÂło)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

doktorfaustus1 pisze:Ju¿ kilka dni temu da³em £ukaszowi namiary na artyku³ z Pressa, w którym Piotr Górecki mówi³ o wielkim zamieszaniu z testamentem papie¿a, ale widzê, ¿e nie dotra³o. Pozwolê wiêc sobie zaczerpn¹Ì z owocnej twórczoœci naszego admina i powiem: "Podwa¿asz wiarygodnoœÌ (w tym momencie pojawia³a siê nazawa CNN) miesiêcznika Press"
zamieszanie w sytuacji nie tlumaczy opoznienia - powiedzialbym nawet ze takie tlumaczenie tylko pogr¹¿a stacje. Dziennikarz jest od tego zeby z zamieszania wyjal dla nas odpowiednia informacje...


A teraz: Moze umowimy sie ze TVP i TVN przygotowaly najlepsze relacje i byly na rowni? i beda wszyscy zadowoleni 8)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

W ktĂłrym miejscu Piotr GĂłrecki mĂłwi o zamieszaniu????
Po przyjeŸdzie do Rzymu przerazi³em siê, ¿e tak wiele informacji mo¿na w ró¿ny sposób interpretowaÌ. Nie mogliœmy siê na przyk³ad doczekaÌ na potwierdzenie Watykanu co do oryginalnoœci testamentu Papie¿a - opowiada Górecki.
OtĂłz jedne stacje podajÂą sprawdzone informacje, drugie opierajÂą sie na plotkach i domysÂłach....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

To oczywiste, Âże pracownik TVP musi jakoÂś broniĂŚ swojej stacji i tego, Âże siĂŞ oÂśmieszyÂła. To, Âże w "Press" znalazÂła siĂŞ wypowiedÂź GĂłreckiego Âświadczy tylko o tym, Âże chÂłopak broni siĂŞ przed atakami. TVN24 mogÂło podaĂŚ, a TVP nie podaÂła. WiĂŞc jakoÂś trzeba siĂŞ wytÂłumaczyĂŚ. Nie oÂśmieszajcie siĂŞ jeszcze bardziej podajÂąc linki do wypoweidzi GĂłreckiego. Bo to tak samo jakbym ja podawaÂł linki do wypowiedzi Lisa, aby obroniĂŚ Polsat przed atakimi. ZastanĂłwcie siĂŞ przez chwilĂŞ co Wy w ogĂłle piszecie. ZabrakÂło argumentĂłw, no to samobĂłj.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Fusiak, dziêkujê za wyczerpuj¹c¹ opiniê i argumenty. Szczególnie jest to mi³e, gdy porówna siê posty kolegów Faustusa i Templara. Obaj panowie uparcie promuj¹ swoje w³asne fora fanów TVP. Ka¿dy z nich za³o¿y³ swoje, ale ju¿ nawet zaczêli dyskutowaÌ o po³¹czeniu siê. Wiêc moja rada: po³¹czcie siê. Stwórzcie taki serwis jak tvn.tivi.pl i zróbcie swoje ¿ó³te ramki. To w przysz³oœci. Ale jeœli macie ju¿ swoje fora, to na nich wyra¿ajcie swoje opinie o TVP, bo tutaj takich postów wiêcej nie bêdzie. Nie bêdzie wiêcej Waszych k³amstw. Co do ¿ó³tych ramek, to w nich k³astw nie ma i denerwuj¹ce jest to, ¿e dwaj koledzy z braku wszelakich arguemntów posuwaj¹ siê do cytowania jakieœ Wiesi S. z forum gazety.pl, czy wytykania b³êdów H. Smoktunowicz. Skopiujcie sobie treœÌ ¿ótych ramek i koùczcie dyskusje u siebie. Tak "po dobroci", bo nie chcê Was po chamsku wyrzucaÌ, jakby to zrobili inni administratorzy. I to by by³o na tyle - bez odbioru.

Wracaj¹c do Fusiaka. Rzeczywiscie, z tym Grocholewskim, to nie wiedzia³em. Jak widzê ksiêdza w TV, to zazwyczaj zmieniam kana³ - no chyba, ¿e dzieje siê coœ wa¿nego. W koœciele bywam rzadko. Tak¿e nie wiedzia³em, ¿e to Grocholewski, aczkolwiek samo nazwisko zna³em i skojarzy³bym - jednak nie po wygl¹dzie. Z tym kardyna³em to jedyny b³¹d jaki uda³o siê ustaliÌ podczas ca³ej tej dyskusji...

Odnoœnie manipulacji. To strona o TVN. To strona prowadzona przez fanów TVN. Prawie jak FanClub. To nie "Gazeta Wyborcza", gdzie jest miejsce na opinie i wymianê pogl¹dów. Ja nie uwa¿am, ¿e to i¿ TVP ze wszystkim siê spóŸnia³a by³o fajne. To, ¿e nie mia³a korespondentów w Niemczech te¿ nie by³o fajne wg mnie. I tak samo to, ¿e zaprzecza³a CNNowi. Zreszt¹ brukowce te¿ tak twierdz¹. A nawet nie tylko brukowce. Od lat TVP jest krytykowana przez tygodniki i opiniotwórze dzienniki. Mo¿na przytaczaÌ merytoryczne argumenty mówi¹c kto i o której o czym informowa³. Mo¿na cytowaÌ gazety. Ale to nic nie da. Panowie Templar i Faustus, koniec dyskusj z Wami w tym temacie.

Jeszcze raz powtarzam: w ramkach nie ma kÂłamst. Same fakty.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie Fusiak. W ¿ó³tych ramkach s¹ fakty. Takie Fakty jak np. to kto pierwszy w kraju poinformowa³ o œmierci papie¿a. To fakt! Faktem jest te¿ to, ¿e Pa³asiùski jako pierwszy czyta³ testament. Kolejny faktem jest to, ¿e Woroch w Monachium siedzia³ ju¿ od kilku dni i rozmawia³ z bratem Ratzingera, Grysiak w Berlinie, a TVP ³¹czy³a siê dopiero telefonicznie ze swoim cz³owiekiem. To wszystko, to przecie¿ fakty. Nie opinie.

:D

Wracaj¹c do ksiê¿y i "Przeœwietlenia". Ja nie rozumiem tego zachwytu nad przyjacielem papie¿a - ks. Maliùskim (nie wiem, czy nazwiska nie przekrêci³em). Tak siê nim wszyscy zachwycaj¹, do wszystkich programów go zapraszaj¹... I co? I nic. On nie potrafi zdania u³ó¿yÌ, nie mówi¹c ju¿ o dykcji czy intonacji. Przecie¿ Sekielski z Morozowskim sami przegadali ca³y program, bo Maliùski odburkiwa³ jednym zdaniem. To samo w "Co z t¹ Polsk¹". Wypowiada³ siê ten drugi, a Maliùski nic. A jak ju¿ coœ zacz¹³ odpowiadaÌ, to powtarza³ trzy rano to samo zdania, za ka¿dym razem g³oœniej i mocniej i tyle. Tak jakby nie "kontaktowa³" z rzeczywistoœci¹ i nie wiedzia³, co siê dzieje. Ja wiem, ¿e mo¿e nie wypada w takiej chwili krytykowaÌ przyjaciela papie¿a, ale po co go zapraszali? On zawsze taki jest niepogadany?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A podczas "Co z t¹ Polsk¹" Maliùskiemu zaczê³a dzwoniÌ komórka. Na pocz¹tku nie wiedzieli co zrobiÌ. Potem Lis powiedzia³, ¿e to nie jego i spyta³ czyja. Okaza³o siê, ¿e Maliùskiego, ale ten siedzia³ nieruchomo i nie mia³ zamiaru jej wy³¹czyÌ. No to Lis na to: "Bardzo proszê, mo¿na spokojnie wy³¹czyÌ". A Maliùski dalej bez ruchu. No to Lis znowu: "Proszê ksiêdza, proszê wy³¹czyÌ". A Maliùski dalej nieruchomy jakby by³ w innym œwiecie, jakaœ asceza, czy cholera wie co. W koùcu telefon sam przesta³ dzwoniÌ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1. ÂŁukaszu nie ma sensu ciĂŞ przekonywaĂŚ do czegokolwiek bo i tak, tak samo jak manipuluje tvn na tej stronie tez bĂŞda manipulacje... ale to zrozumiaÂłe w koĂącu to strona o tvn wiĂŞc wiadomo ze nie bĂŞdziesz im jechaÂł i moze przy tym pozostaĂąmy... ale
2.Dzisiaj goœciem "weekendu z Waramoœciami " by³ Robert Kozak nowy szef Waramoœci i on siê wypowiada³a w³asnie odnoœnie sytuacji w ci¹gu ostatnich tygodni.Mówi³ i¿ isotot¹ Wiadomoœci i celem jej wydawców jest rzetelnoœÌ i dlatego nie podawali w œlad za komercyjnymi stacjami wiadomoœci o œmierci papie¿a ju¿ dzieù wczeœniej :twisted: .To jedno a drugie co powiedzia³ to to ze nie zawsze chodzi o to by byc pierwszym wa¿ne by podawaÌ informacje sprawdzone i prawdziwe a nie domys³y agencyjne... :D
IprzyznajĂŞ mu peÂłnÂą racjĂŞ w tym temacie. Nie potĂŞpiam Pochanke Âże to zrobiÂła bo StyÂśka tylko powtarzaÂła co jej kazali do sÂłuchawki ale byÂł to efekt bezmyÂślengo pĂŞdu zaÂłogi FucktĂłw do zdobycia newsa za wszelkÂą cenĂŞ... i tyle.
A w ¿ó³tych ramkach nie s¹ przedstawione fakty tylko pó³prawdy spreparowane na u¿ytek strony... z reszt¹ ze z³oœliwym podtekstem wobec Faustusa i nie wypieraj siê bo sam to napisa³eœ :D
3.Please nie nazywaj Polszmaty licz¹c¹ siê stacj¹ bo to œmieszne... :? Owszem Lis prezentuje poziom ale daleko ekipie Wydarzeù do TVP i ich doœwiadczenia co pokaza³ miêdzy innymi przedk³adaj¹c znajomoœci i obawê o w³¹sny ty³ek ponad rofesjonalizm...
4.
ale ju¿ nawet zaczêli dyskutowaÌ o po³¹czeniu siê.
ÂŁukaszu powiem Ci tak jak Ty mi kiedyÂś :D nie siej plot... narazie takich planĂłw nie ma :D wiem bo nikt siĂŞ do mnie z takÂą inicjaywÂą nie zgÂłosiÂł ani ja teÂż z nikim nie rozmawiaÂłam :D ale moze tak siĂŞ stanie a w tedy kto wie co bĂŞdzie :D
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Do ¿ó³tej ramki koniecznie trzeba dorzuciÌ TV Trwam i mówiê jak najbardziej powa¿nie. Ci to siêdopiero skomrpomitowali. I nie mówiêtutaj tyllko o komisji œledczej, czy kolorowym logo berz ¿adnych wst¹¿ek po œmierci papie¿a. :evil: Ja jestem najbardziej za¿enowany postaw¹ Trwam. Nie wiele lepiej w moich oczach spisa³ siê Polsat. Najlepiej oczywioœcie uwa¿am, ¿e wypad³ TVN24, Filmy o papie¿u równie¿ by³y. :] TVP nie by³a a¿ tak fatalna, ale by³o Ÿle. Na tym ekranie w studiu Wiadomoœci mogliby coœprezentowaÌ. Np. szare zdjêcie papie¿a na czarnym tle, albo w ogóle go wy³¹czyÌ. Jakieœ ruszaj¹ce siênaoisy "Wiadomoœci" w tym czasie by³y 'be'. Jeœli chodzi o testament to w TVP3 te¿ go szybko zaczêli czytaÌ. Co nie podoba³o mi siêw Polsacie ju¿ mówi³em - robili z tego show, cyrk.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Dzisiaj bêdzie oficjalna premiera dzia³ów na stronie. Poprawiony zosta³ ju¿ b³¹d z Grocholewski, dodane informacje o ogl¹dalnoœci. TV Trwam sobie darujemy, bo to nie jest licz¹ca siê stacja.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

akurat tv trwam jako jedyna mĂłwiÂła prawde o tym co siĂŞ dzieje w Rzymie i nie prĂłbowaÂła zniechĂŞciĂŚ ludzi do wyjazdu :D
Ale fakt ze w inny sosĂłb siĂŞ kompromitowali
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

JuÂż jest news:

http://tvn.tivi.pl/index.php?subaction= ... m=&ucat=15&

Obrazek

DorzuciÂłem takÂże zdjĂŞcie, ktĂłre dwa tygodnie zrobiÂła moja mama w Rzymie. :D Dla niewtajemniczonych: mama tam mieszka od 7 lat. Tylko coÂś narzekaÂła, Âże wtedy jak tam byÂła, to ta ulica nie byÂła zamkniĂŞta i nie miaÂła jak zrobiĂŚ fotki, bo ciÂągle albo autobusy zasÂłaniaÂły. :lol:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Bardzo, bardzo porzÂądna relacja, minuta po minucie co siĂŞ dziaÂło. ÂŚwietny raport z teg co dziaÂło siĂŞ w ostatnich dniach.
A ty Faustusie juÂż nie walcz tak szabelkÂą bo to i tak nie pomoÂże Twojej TVP :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

£ukaszu i jak z tym twoim zapodawaniem newsów jako pierwszy... powinieneœ umieœciÌ w ¿ó³tej ramce info ze konkurencja poda³a pierwsza newsa o Wiktorach dla Majewskiego i Pochanke.... przecie¿ tylko bycie 1 siê liczy prawda ??? :D:D
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości