Telenowele

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ponownie w rankingu "Fakty" i "Na WspĂłlnej". :D
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

Ju¿ nawet Pensjonat pod Ró¿¹ ma wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ ni¿ Na wspólnej :lol: :twisted:
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

coœ mi siê zdaje ¿e zawsze mia³ ... w koùcu wieœniacy to wiêkszoœÌ Polski <lol> :D 8) 8) 8) 8) 8)
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Gratuluje miejskiej telewizji TVN miejskiego widza Pablo_xl. Szkoda, Âże kaÂżdy TwĂłj post czuĂŚ "wiochÂą" na kilometr. Nie pamiĂŞtam rĂłwnieÂż, abyÂś kiedykolwiek wniĂłsÂł cenne argumenty do jakiejkolwiek dyskusji...
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ten sie odezwal co ostatnio cos wnosi do dyskusji :?
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

pablo_xl pisze:coœ mi siê zdaje ¿e zawsze mia³ ... w koùcu wieœniacy to wiêkszoœÌ Polski <lol> :D 8) 8) 8) 8) 8)

Nie obra¿aj ludzi...Przynajmniej Pensjonat pod ro¿¹ jest ¿yciowy a nie taki sztuczny œwiat biznesmenów jak w Na wspólnej...W ogóle Na wspólnej tak wszystko reklamuje...Aktorzy wtykaj¹ ró¿ne produkty w serialu pod kamerê :?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A ja myÂślĂŞ, Âże przesadzasz. :]
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A ja myÂślĂŞ, Âże nie przesadza. Na kaÂżdym kroku sÂłyszĂŞ, Âże "Na WspĂłlnej" jest jednÂą wielkÂą reklamÂą zaczynajÂącÂą siĂŞ o 21:00, a koĂączÂącÂą ok 21:30.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Temat o "Na WspĂłlnej" jest gdzie indziej, o ile dobrze mi siĂŞ wydaje. Raz na dwa tygodnie powiedzom o kosmentykach Avonu i jedna wielka reklama? Wydziwiacie. :evil:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ja widziaÂłem Nutelli, chyba jakies wody, Radio Zet, TrĂłjka. To maÂło ??
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

No i co z tego ? Jak wam siĂŞ nie podoba to o tym nie rozmawiajcie lepiej o Âżyciowym pensjoncie :/ bardzo Âżyciowy taaaa a ja jestm dziki <lol2> !! :twisted: :twisted: :twisted: Jak oni by tam o tym mĂłwili to jest reklama ale Âże to pokazujÂą to Âżada reklama !! :P Jak nie lubicie tego serialu to o nim nie piszcie ... Samo Âżycie za to bardzo Âżyciowe gangstrerzy .. wÂładza w gazecie itp <lol> pomyÂślcie zanim coÂś napiszecie :evil:

ps. "doktorfaustus1" za to ty jesteÂś bezcenny dla tego forum :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no fakt, "Pensjonat..." jest super Âżyciowy, bo przecieÂż w kaÂżdym pensjonacie dzieje sie tyle ciekawych rzeczy codziennie i wÂłaÂściciele sÂą Âświadkami coraz to nowych historii i w ogĂłle jak cos ma sie w Twoim Âżyciu wydarzyc to najlepiej zaplanuj Âżeby to sie staÂło w pensjonacie :? :arrow:
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

Faust skomentuj to:)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

dla niewyrobionych widzĂłw TVN widac nawet telenowele wydajÂą siĂŞ byÂź Âżyciowe :?
A tak na powa¿nie to jedynie klan kiedyœ spe³ania³ jak¹œ tam misjê któr¹ dawno juz zatraci³ i teraz wszystkie te telenowele to jedna wileka mega wiocha :D co ie oznacza ze nie ogl¹da siê tego fajne :) Ja np. ogl¹dam "Na wspólnej" "Klan" "Na dobre i na z³e" i "Pierwsza mi³oœÌ" niestety albo moze stety bardzo ¿adko...

co do reklam to nie wiem o co wam chodzi lepsze to niz w ka¿dym odcinku nalepka na produkcie który widac z kilometra... z czegoœ siê te seriale musz¹ utrzymaÌ ... co za ró¿nica jaki napój pije aktorka co wam przeszkadza ze jest markowy ????
Android <3
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

arrow pisze:no fakt, "Pensjonat..." jest super Âżyciowy, bo przecieÂż w kaÂżdym pensjonacie dzieje sie tyle ciekawych rzeczy codziennie i wÂłaÂściciele sÂą Âświadkami coraz to nowych historii i w ogĂłle jak cos ma sie w Twoim Âżyciu wydarzyc to najlepiej zaplanuj Âżeby to sie staÂło w pensjonacie :? :arrow:

Pensjonat niesie przynajmniej jakieÂś wartoÂści i pouczenia :roll:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości