"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
ferie z dziećmi na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Forumery 2012: wyniki

Zakończyła się piąta edycja plebiscytu "Forumery". Forumowicze serwisu tvnfakty.pl przez ostatni miesiąc wybierali swoich faworytów w czternastu kategoriach – m.in. "Miss srebrnego ekranu", "Obciach dokumentalny", "Pierwsze ostrzeżenie" i "Program do wymiany". Najpierw sami zaproponowali nominacje, a potem wybrali zwycięzców. Co i kogo uhonorowali? Zobaczcie! 


Najlepszy program


W tej kategorii forumowicze tvnfakty.pl nominowali programy „Masterchef”, „Wiem co jem i wiem, co kupuję”, „Szkło kontaktowe”, „Czarno na białym” oraz „Dzień Dobry TVN”. W drugim etapie, zdecydowaną większością głosów zwyciężył program Katarzyny Bosackiej - „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”.

Program do wymiany


W pierwszej części plebiscytu głosy uczestników głosowania ułożyły się tak, że do drugiego etapu, w tej niechlubnej kategorii dostały się programy „Rozmowy w toku” oraz „Must be the music” i serial paradokumentalny „Ukryta Prawda”. To właśnie ten serial okazał się „do wymiany”.

Miss srebrnego ekranu

fot. TVN

Która to z pań nie chciałaby zostać kiedykolwiek miss? Chyba żadna. Kogo forumowicze lubią najbardziej? A może kierowali się urodą? Nie mniej jednak, do drugiego etapu głosowania zakwalifikowały się Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Anita Werner, Dorota Wellman i Beata Tadla. Zdaniem uczestników głosowania, na tytuł „Miss srebrnego ekranu” zasługuje nie kto inny jak Joanna Kryńska.

Mister srebrnego ekranu

fot. TVN

Skoro mamy już miss, to dobrze by było, aby był też mister. A o miano mistera walczyli Igor Sokołowski, Jarosław Kuźniar, Marcin Prokop i Marcin Żebrowski. Walka w tej kategorii była wyjątkowo zacięta. Ostatecznie zwycięsko z niej wyszedł Igor Sokołowski. Drugi rok z rzędu!

Najgorętszy transfer

Rok 2012 obfitował w wiele większych i mniejszych transferów. Najbardziej głośnymi były przejścia Beaty Tadli i Tomasza Sekielskiego do TVP. Nieco mniejszym echem obeszły się transfery takie jak: Katarzyna Zdanowicz do TVN24, Kamila Biedrzycka-Osica do TVP Info i Szymon Majewski z TVN na Youtube. Tu olbrzymią przewagą głosów zwyciężyła Beata Tadla i jej transfer z TVN do TVP.

Najlepszy duet telewizyjny

fot. TVN

Szymon Hołownia & Marcin Prokop („Mam Talent”), Dorota Wellman & Marcin Prokop („Dzień Dobry TVN”), a może Maria Czubaszek & Grzegorz Markowski („Szkło kontaktowe”)? Kto tworzy najsympatyczniejszy duet? Zaskoczenia chyba nie będzie, gdyż to już kolejny rok z rzędu w tej kategorii wygrywa duet Dorota Wellman & Marcin Prokop.

Najciekawsza metamorfoza

fot. TVN

W ubiegłym roku na naszych oczach formowało się kilka metamorfoz. Nasi forumowicze pilnie podglądali wszystkie z nich i do drugiego etapu wytypowali takie jak metamorfoza „Faktów”, „TVN24”, „Studia Faktów i TVN24” oraz metamorfozy pięknych pań -Joanny Kryńskiej i Katarzyny Werner. Ostatecznie za najlepszą metamorfozę zdaniem użytkowników forum przeszedł główny program informacyjny TVN - „Fakty”.

Obciach dokumentny

fot. TVN

Mało kto chciałby być nominowanym w tej kategorii. Nie mniej jednak parę osób zasłużyło sobie na takie miano. A są to Jarosław Kuźniar, Beata Tadla i Szymon Majewski. W grę do obciachu dołączyły również nie tyle co osoby, a wydarzenia takie jak wpadka ze studentami z Atlantic Ursynów City, program „Woli i Tysio na pokładzie” oraz „Piłkarze, którzy zjedli śniadanie”, czyli żółty pasek TVN24 z najważniejszymi informacjami. Ostatecznie największym obciachem okazał się Jarosław Kuźniar, walczący z internautami.

Pierwsze ostrzeżenie

Czy są osoby zasługujące na żółtą kartkę? Są i to nie mało. W pierwszym etapie plebiscytu zostało zgłoszonych  blisko 30 nominacji z czego do kolejnego etapu zostało wybranych cztery. Beata Tadla, Jarosław Kużniar, Ryszard Cebula czy Maciej Knapik? Kto z tych osób otrzymał żółtą kartkę? Beata Tadla. Za co? Forumowicze w swoich propozycjach zgłaszali m.in. prowadzenie programu "Kawa czy Herbata".

Do odstrzału

fot. TVN

Na czerwoną kartkę było ponad 50 zgłoszonych osób! Ostatecznie do drugiego etapu przeszli Jarosław Kuźniar, Anna Seremak, Dorota Gardias, Maciej Knapik i Kuba Wojewódzki. Zwycięzca, rok temu otrzymał żółtą kartką. Jak widać, nie nic się nie zmieniło, dlatego w tym roku Jarosław Kuźniar otrzymuje czerwoną kartkę.

Lelum polelum

fot. Piotr Bławicki/East News

Kto jest taki nijaki, bez wyrazu, nudny i flegmatyczny? Nasi forumowicze w tej kategorii wytypowali takie osoby jak Krzysztofa Górlickiego, Aleksandra Przybylskiego, Roberta Kantereita i Annę Jędrzejowską. Według głosujących, na miano „lelum polelum” zasługuje Robert Kantereit.

Szok roku

fot. Pelikan - tvnfakty.pl/forum

Canal+ przejmujący N i część udziałów w TVN, nowe studio TVN i TVN24, start TVN24 HD, Beata Tadla w TVP, a może Beata Tadla jako prowadząca program „Kawa czy herbata”? Co się okazało największym szokiem dla głosujących? W tej kategorii zwycięża Beata Tadla jako prowadząca  program „Kawa czy herbata”.

Najlepszy polski serial

fot. AKPA

Polskie seriale nie cieszą się już taką popularnością jak kiedyś. Mimo to, nasi użytkownicy wytypowali takie seriale jak „Lekarze”, „Przepis na życie”, „Prawo Agaty”, „Rodzinka.pl”, czy „Na dobre i na złe”. Zdaniem forumowiczów na wyróżnienie zasługuje „Rodzinka.pl”.

Najlepszy zagraniczny serial

A jaki serial zagraniczny może się zmierzyć z polskimi zwycięzcami? O miano „najlepszego serialu zagranicznego” walczyli “Dr House”, “Californication”, “The Newsroom”, “The Walking Dead”, “Dexter” czy “How I Met Yor Mother?”. Ostatecznie z tego boju zwycięsko wyszedł “Dr House”.

To jednak nie wszystko co przygotowaliśmy w związku z Forumerami. Ciąg dalszy nastąpi...

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się