"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Forumery 2013: wyniki

Zakończyła się szóstka edycja plebiscytu "Forumery". Forumowicze serwisu tvnfakty.pl przez ostatni miesiąc wybierali swoich faworytów w szesnastu kategoriach – m.in. "Miss srebrnego ekranu", "Obciach dokumentalny", "Pierwsze ostrzeżenie" i "Program do wymiany". Najpierw sami zaproponowali nominacje, a potem wybrali zwycięzców. Co i kogo uhonorowali? Zobaczcie! 

Najlepszy program

fot. TVN

W tej kategorii forumowicze tvnfakty.pl nominowali programy „Masterchef”, „Wiem co jem i wiem, co kupuję”, „Fakty”, „The Voice of Poland. Najlepszy Głos” oraz „Blajer mówi: biznes”. W drugim etapie mamy remis - wygrywają "Fakty" oraz kulinarny show - „Masterchef”.

Program do wymiany

fot. TVN

W pierwszej części plebiscytu głosy uczestników głosowania ułożyły się tak, że do drugiego etapu, w tej niechlubnej kategorii dostały się programy „Rozmowy w toku”, „Teleserwis”, „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”, „WAWA non stop” oraz „Miłość na bogato”. Zdecydowaną większością głosów, niechlubny tytuł wędruję do „WAWY non stop”.

Miss srebrnego ekranu

fot. TVN

Która to z pań nie chciałaby zostać kiedykolwiek miss? Chyba żadna. Kogo forumowicze lubią najbardziej? A może kierowali się urodą? Nie mniej jednak, do drugiego etapu głosowania zakwalifikowały się Joanna Kryńska, Anna Jędrzejowska, Katarzyna Zdanowicz, Magda Mołek i Justyna Pochanke. Zdaniem uczestników głosowania, na tytuł „Miss srebrnego ekranu” nie kto inny jak Joanna Kryńska - przypomnijmy, że Joanna Kryńska triumfuje już po raz kolejny w tej kategorii - tak rok temu skomentowała swoje zwycięstwo specjalnie dla tvnfakty.pl: "Czytam i nie wierzę! Bardzo mi miło, bardzo :) Dla moich fanów ogromne podziękowania, dodajecie mi skrzydeł .Wszystkim razem i każdemu z osobna wielkie dziękuję i pozdrowienia. Przy okazji życzę każdemu powodzenia w 2013, czuję że to będzie dobry rok".

Mister srebrnego ekranu

fot. Hadrian Kubasiewicz

Skoro mamy już miss, to dobrze by było, aby był też mister. A o miano mistera walczyli: dwukrotny laureat tej kategorii Igor Sokołowski, Jarosław Kuźniar, Marcin Prokop, oraz Maciej Dolega, który zdecydowaną większością głosów zwyciężył i może teraz nosić wirtualną koronę Mistera srebrnego ekranu.

Najgorętszy transfer

fot. TVP / TVN

Rok 2013 obfitował w wiele większych i mniejszych transferów. Najbardziej głośnymi były przejścia Agaty Młynarskiej do TVP1 oraz Agnieszki Szulim do TVN. Nieco mniejszym echem obeszły się transfery takie jak: Katarzyna Dowbor do TVN24 i Magda Łucyan do „Faktów” TVN. Rywalizacja w tej kategorii była zacięta do ostatnich chwil konkursu. Nasi forumowicze ostatecznie nie mogli się zdecydować na jeden transfer roku 2013, więc mamy dwie życiężczynie - Agatę Młynarską i Agnieszkę Szulim.

Najlepszy duet telewizyjny

fot. TVN

Szymon Hołownia & Marcin Prokop („Mam Talent”), Dorota Wellman & Marcin Prokop („Dzień Dobry TVN”), a może Katarzyna Zdanowicz & Igor Sokołowski („Dzień na żywo” TVN24)? Kto tworzy najsympatyczniejszy duet? Zaskoczenia chyba nie będzie, gdyż to już kolejny rok z rzędu w tej kategorii wygrywa duet Dorota Wellman & Marcin Prokop.

Najciekawsza metamorfoza

fot. TVN

W ubiegłym roku na naszych oczach formowało się kilka metamorfoz. Nasi forumowicze pilnie podglądali wszystkie z nich i do drugiego etapu wytypowali takie jak metamorfoza Tomasza Wolnego, Omeny Mensah, Joanny Kryńskiej, Agnieszki Szulim jak i stacji telewizyjnej TVP INFO. Ostatecznie za najlepszą metamorfozę zdaniem użytkowników forum przeszła Agnieszka Szulim.

Obciach dokumentny

fot. TV Republika

Mało kto chciałby być nominowanym w tej kategorii. Nie mniej jednak parę osób jak i produkcji bądź stacji telewizyjnych zasłużyło sobie na takie miano. A są to Beata Chmielowska-Olech jako gospodyni INFO Poranka w TVP Info, Agnieszka Gozdyra za Twitterowe potyczki z Grzegorzem Wszołkiem oraz TV Republika, „WAWA non stop” i „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”. Nasi zdecydowali, że to TV Republika republika powinna triumfować w tej mało przyjemnej kategorii.

Pierwsze ostrzeżenie

fot. własne / Lord03 (tvnfakty.pl/forum)

Czy są osoby zasługujące na żółtą kartkę? Są i to nie mało. W pierwszym etapie plebiscytu zostało zgłoszonych  blisko 30 nominacji z czego do kolejnego etapu zostało wybranych cztery. Beata Tadla, Tomasz Lis, Beata Chmielowska-Olech i Bogdan Rymanowski. Kto z tych osób otrzymał żółtą kartkę? Beata Chmielowska-Olech wspólnie z Beatą Tadlą, która w roku ubiegłym również otrzymała żółtą kartkę. Drogie Panie, czas na poprawę….

Do odstrzału

fot. własne / TVN

Na czerwoną kartkę było aż 40 „chętnych”! Ostatecznie do drugiego etapu przeszli Jolanta Pieńkowska, Beata Tadla, Piotr Kraśko, Piotr Marciniak, Grzegorz Kajdanowicz i Maciej Knapik. Zwycięzców mamy dwóch, a raczej dwie Panie. Jolanta Pieńkowska, gospodyni „Dzień Dobry TVN” oraz Beata Tadla, która rok temu i w tym roku otrzymała żółtą kartkę.

Lelum polelum

fot. TVN

Kto jest taki nijaki, bez wyrazu, nudny i flegmatyczny? Nasi forumowicze w tej kategorii wytypowali takie osoby jak Krzysztofa Górlickiego, Joannę Osińską, Piotra Marciniaka i Annę Seremak, która zdaniem głosujących, zasługuje na miano „lelum polelum”.

Szok roku

Kadr z ostatniego poprowadzonego wydania "Panoramy" na kilka dni przed zawałem.

Pomówienie Andrzeja Turskiego przez braci Karnowskich, likwidacja TVN CNBC, a w efekcie powstanie TVN24 Biznes i Świat, ponowna organizacja imprezy sylwestrowej przez TVN czy może VOX FM na falach Eski Rock? Co się okazało największym szokiem dla głosujących? Niewątpliwie były to oskarżenia braci Karnowskich o prowadzenie „Panoramy” pod wpływem alkoholu przez Andrzeja Turskiego. Dodajmy, że to było ostatnie spotkanie Andrzeja Turskiego z widzami TVP przed zawałem, w efekcie czego był trzykrotnie reanimowany i pozostawał w śpiączce. Ostatniego dnia 2013 roku zmarł w szpitalu. Braci Karnowskich czeka teraz sądowy proces z TVP za „ohydne zniesławienie”, jak to powiedział rzecznik Telewizji Polskiej, Jacek Rakowiecki.

Najlepszy polski serial

Polskie seriale nie cieszą się już taką popularnością jak kiedyś. Mimo to, nasi użytkownicy wytypowali takie seriale jak „Czas honoru”, „Przepis na życie”, czy „Krew z krwi”. Zdaniem forumowiczów na wyróżnienie zasługuje „Czas honoru”.

Najlepszy zagraniczny serial

A jaki serial zagraniczny może się zmierzyć z polskimi zwycięzcami? O miano „najlepszego serialu zagranicznego” walczyli “Breaking Bad”, “Dexter”, “Game of Thrones”, “Homeland” czy “House of Cards”. Ostatecznie z tego boju zwycięsko wyszedł serial “House od Cards”.

Wzór do naśladowania

fot. Krystian Maj

Każdy z nas ma z pewnością kogoś takiego, kogo postawiłby za wzór do naśladowania. Według naszych forumowiczów na takie miano zasługują Bożena Walter, Ewa Błaszczyk, Maciej Mazur, Justyna Pochanke czy Katarzyna Zdanowicz. Zdecydowaną większością głosów zwyciężyła aktorka Ewa Błaszczyk, której klinika „Budzik” odnosi coraz większe sukcesy w wybudzaniu dzieci ze śpiączki.

Zasługują na więcej

fot. TVN

Kto z polskich dziennikarzy zasługuje na więcej? Na pewno wielu się takich znajdzie. Nasi forumowicze zwrócili jednak uwagę na Joannę Kryńską, Annę Jędrzejowską, Katarzynę Zdanowicz i jedynego rodzynka wśród nominowany, czyli Igora Sokołowskiego, który zdaniem forumowiczów zasługuje na więcej.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się