"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
wielkanocny relaks na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

"Forumery": sukcesy i porażki 2011 roku

Zakończyła się czwarta edycja plebiscytu "Forumery". Forumowicze serwisu tvnfakty.pl przez ostatni miesiąc wybierali swoich faworytów w czternastu kategoriach – m.in. "Miss srebrnego ekranu", "Szok roku", "Do odstrzału" i "Najlepszy program". Najpierw sami zaproponowali nominacje, a potem wybrali zwycięzców. Co i kogo uhonorowali? Zobaczcie!

Najlepszy program

W tej kategorii forumowicze wytypowali do nominacji: "Kuchenne rewolucje", "Ugotowanych", "Wstajesz i wiesz", "Czarno na białym" oraz "X Factor". W drugim etapie uznali, że Najlepszym programem 2011 roku były "Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler.

Program do wymiany

Do walki o ten mało zaszczytny tytuł forumowicze zaproponowali: "Trudne sprawy", "Dlaczego ja?", "Pamiętniki z wakacji", "15 na żywo", "Must be the music – Tylko muzyka" oraz "Taniec z gwiazdami". Zdaniem naszych internautów, z anteny powinien już zejść muzyczny format Polsatu: "Must be the music –Tylko muzyka".Miss srebrnego ekranu

Którą panią najbardziej lubimy oglądać w telewizji? Forumowicze dali szansę na tytuł Miss: Joannie Kryńskiej, Magdzie Gessler, Dorocie Wellman, Beacie Tadli i Katarzynie Werner. Po drugim etapie głosowania, zaszczytnym tytułem Miss srebrnego ekranu została uhonorowana dziennikarka "Faktów", Beata Tadla. Gratulujemy!Mister srebrnego ekranu

Forumowicze wybierali oczywiście również ulubionego dziennikarza. Ich zdaniem do tytułu Mistera powinno pretendować siedmiu prezenterów: Igor Sokołowski, Jarosław Kuźniar, Marek Tejchman, Marcin Prokop, Tomasz Lis, Marcin Żebrowski i Bogdan Rymanowski. Ostatecznie, Misterem Srebrnego Ekranu 2011 forumowicze utytułowali jednego z nich. To tegoroczny debiutant na antenie TVN24, wcześniej związany z TVN Warszawa – Igor Sokołowski. Gratulacje!Najgorętszy transfer

Rok 2011 obfitował w ciekawe zawirowania personalne. Według uczestników naszego forum dyskusyjne, najciekawsze ubiegłoroczne transfery to: odejście Huberta Urbańskiego z TVN do TVP2, przejście Marii Czubaszek do "Szkła kontaktowego", odejście Łukasza Grassa i Klaudii Carlos do TVP1 oraz debiut Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza w "Tańcu z gwiazdami". Werdykt naszych forumowiczów jest następujący – najgorętszy transfer 2011 roku to przejście Huberta Urbańskiego do TVP2.

Najlepszy duet telewizyjny

Tylko trzy telewizyjne duety walczyły o miano tego najlepszego. Forumowicze nominowali w tej kategorii: Marcina Prokopa i Szymona Hołownię ("Mam talent"), Marcina Prokopa i Dorotę Wellman ("Dzień Dobry TVN") oraz Piotra Marciniaka i Beatę Tadlę ("Fakty"). Nasi forumowicze największą sympatią darzą duet, który razem prowadził programy jeszcze w Telewizji Polskiej - wygrali Marcin Prokop i Dorota Wellman.Najciekawsza metamorfoza

Nasi forumowicze uwielbiają obserwować telewizyjne metamorfozy. Aż siedem ciekawych przemian dostrzegli w 2011 roku. Nominowani w tej kategorii byli: Anna Jędrzejowska, Katarzyna Werner, Robert Kozyra, Bilguun Ariunbaatar, Joanna Kryńska, Jarosław Kuźniar oraz – dziękujemy za wyróżnienie – serwis tvnfakty.pl. Największe wrażenie wywołał mongolski reporter U1 Bator TV, który zaprezentował swoje zupełnie nowe oblicze na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Wtedy nie wygrał, ale teraz już tak. To właśnie on - Bilguun Ariunbaatar – zdobył najwięcej głosów w kategorii najciekawsza metamorfoza.Obciach dokumentny

Nie wszystko złoto, co się świeci. W telewizji także coraz więcej obciachu. Za największe obciachy ubiegłego roku forumowicze uznali w pierwszym etapie plebiscytu: marną autopromocję TVN, czyli projekt "widzowie polecają", relację z Telekamer 2011 (TVP2 w czasie wręczania statuetki dla TVN24 i innych kanałów tematycznych pokazywała reklamy), polsatowskie "Pamiętniki z wakacji" oraz całokształt działalności artystycznej Michała Szpaka. I to właśnie Michał Szpak, pochodzący z Jasła uczestnik "X Factora" i "Tańca z gwiazdami", zasługuje zdaniem forumowiczów na tytuł obciachu dokumentnego. To znak, że już dość pokazywania talentu Szpaka w telewizji.

Pierwsze ostrzeżenie

Nasi forumowicze wytypowali również osobowości telewizyjne, które w 2011 roku wywołały marne wrażenie i zasługują na żółtą kartkę. O mało zaszczytne wyróżnienie rywalizowały w tej kategorii trzy osoby – Michał Cholewiński, Kinga Rusin oraz skłócony z nią Jarosław Kuźniar. To już trzecia nominacja dla Kuźniara w tegorocznym plebiscycie. Kandydował o tytuł Mistera Srebrnego Ekranu oraz o uznanie w kategorii Najciekawsza metamorfoza. Ostatecznie wygrał w ostatniej kategorii i pierwsze ostrzeżenie otrzymuje właśnie on – Jarosław Kuźniar. Czas na poprawę!Do odstrzału

Oprócz żółtej kartki, nasi forumowicze przyznawali również czerwoną. Do odstrzału w pierwszym etapie wytypowali: pogodynkę Katarzynę Krupę, nowego jurora "Tańca z gwiazdami" Janusza Józefowicza oraz Kubę Wojewódzkiego z "X Factor". Forumowicze nie pozostawili złudzeń. Janusz Józefowicz jest do odstrzału i nie powinien się już pojawiać w "Tańcu z gwiazdami". Spośród wszystkich nominowanych we wszystkich kategoriach, to właśnie Jóżefowicz zdobył największą liczbę głosów. Żegnamy!

Lelum polelum

Lelum poleum to ktoś miałki, nijaki, bez wyrazu. Nasi forumowicze wytypowali do tej kategorii: Krzysztofa Górlickiego, Piotra Jaconia, Roberta Kantereita, Aleksandra Przybylskiego i Dorotę Gardias. Kto jest najmniej charakterny? Według głosujących w plebiscycie Lelum poleum to Dorota Gardias.Szok roku

Wyrzucenie z TVN24 Kamili Biedrzyckiej-Osicy, śmierć Hanki Mostowiak, likwidacja TVN Warszawa i informacje o sprzedaży TVN to zdaniem forumowiczów naszego serwisu najbardziej szokujące wydarzenia 2011 roku. Głosowanie w tej kategorii do samego końca było niezwykle wyrównane. Ostatecznie, za szok roku forumowice uznali wyrzucenie z TVN24 Kamili Biedrzyckiej-Osicy (była to jednocześnie najczęściej komentowana informacja w naszym serwisie w 2011 roku).

Najlepszy serial polski

Forumowicze serwisu tvnfakty.pl przyznawali, że coraz mniej polskich seriali oglądają i coraz mniej zasługuje na wyróżnienie. Nominowali jednak sześć, które mogłyby ubiegać się o tytuł najlepszego: "Na Wspólnej", "Przepis na życie", "Rodzinkę.pl", "Usta usta", "Prosto w serce" i "Układ warszawski". Za najlepszy serial polski została uznana TVN-owska produkcja "Przepis na życie".Najlepszy serial zagraniczny

A który serial zagraniczny jest "the best"? "Dr House", "Czysta krew", "Wszystkie wcielenia Tary", "Californication", czy "Dexter"? W tej kategorii forumowicze również nie pozostawili wątpliwości. Najwięcej głosów zdobył "Dr House", pozostawiając pozostałe produkcje daleko w tyle.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się