Miesięcznie odwiedza nas 200 000 użytkowników!
Baner - nagłówek
ODZIAŁY LOKALNE
Kraków
Łódź
Warszawa
Poznań
Toruń
Wrocław
Szczecin
Katowice
Gdańsk
Białystok
PARTNERZY
Polski producent mebli ze starego drewna
Meble wykonywane ręcznie
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński Medical & SPA
Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Kompleksowa obsługa instalatorów
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Sklep Montersi.pl
Pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Zakupy i zabawa
SONDA
Jak Ci się podoba nowa wersja tvnfakty.pl?

Fundacja TVN - Nie jesteś sam

Fundacja TVN - Nie jesteś sam.

Fundacja TVN - Nie jesteś sam – ogólnopolska fundacja, będąca organizacją pozarządową posiadającą także status organizacji pożytku publicznego. Fundacja powstała 22 czerwca 2001, rok później została wpisana do rejestru przedsiębiorców.

Organem reprezentującym fundację jest jej zarząd. W latach 2001-2016 prezesem fundacji była Bożena Walter, z inicjatywy której powstała ta organizacja. W kwietniu 2016 na tej funkcji zastąpiła ją dziennikarka Katarzyna Kolenda-Zaleska. W skład zarządu wchodzą m.in. dziennikarka Anna Maruszeczko, Jacek Nowak zajmujący się pozyskiwaniem środków finansowych, Dominika Świerczewska będąca dyrektorem biura oraz dyrektor finansowy Rafał Rześny.

Fundacja prowadzi działania na rzecz rzeczowego i finansowego wspierania chorych dzieci i osób starszych. Zajmuje się także pomocą na rzecz placówek służby zdrowia i ośrodków pomocy społecznej. Finansuje m.in. remonty oddziałów szpitalnych, turnusy rehabilitacyjnych, zakup protez. W ciągu pierwszych dziesięciu lat działalności na cele charytatywne przekazała kwotę około 140 milionów złotych.

W 2011 roku Bożena Walter, inicjatorka powołania fundacji i ówczesny prezes jej zarządu, w uznaniu wybitnych zasług w działalności na rzecz osób potrzebujących pomocy, za szczególne osiągnięcia w pracy organizacyjnej i społecznej, została odznaczona Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Sama organizacja była wyróżniana m.in. Nagrodą św. Kamila (2010).

Mateusz Bugajski
Hotel Buczyński Medical & SPA
Park Hotel KUR & SPA
NASZE WYWIADY
FAKTY TVN