"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Gerwazy i Protazy typują na Euro 2012

Mistrzostwa Europy już za nieco ponad 2 tygodnie i w związku z tym telewizja TVN24 przygotowała atrakcje dla widzów. Oprócz codziennego magazynu „Strefa Kibica” emitowanego o 9:15, 17:10 (pn-pt), 18:45, 19:45, 21:30, 22:30 i 23:45, codziennie w „Szkle Kontaktowym” koguty Gerwazy i Protazy będą przepowiadać wyniki meczów. Czy koguty coś ugrają?

- Konsultowałem tę decyzję z Andrzejem Kruszewiczem, dyrektorem stołecznego zoo. Bardzo gorąco je polecał - tłumaczył Grzegorz Miecugow, współtwórca "Szkła Kontaktowego" i jego prowadzący. - Są łagodne, bardzo poczciwe. W ogóle nie uciekają. Dają się brać na ręce - opisywał na antenie TVN24.

Koguty te będą ze sobą rywalizowały. Jednego dnia zaplanowano po dwa mecze, więc Gerwazy i Protazy podzielą się pracą. Zostaną one jednak w ogrodzie zoologicznym, gdzie kamery TVN24 będą wszystko rejestrować. Samce kurek jedwabistych znajdą na wybiegu trzy miseczki z pokarmem. Dwie będą miały tabliczki z nazwami drużyn, trzecia będzie oznaczała remis. Decydujące będzie pierwsze podejście kury do miseczki. Typowania kogutów na następny dzień będą podawane w „Szkle Kontaktowym”.

Strefa Kibica to pasmo dla wszystkich miłośników piłki, których ciekawią kulisy, komentarze, informacje, sportowe emocje. Dziennikarze przyjrzą się także tak gorącym tematom jak słynna murawa, ubiory piłkarzy, stadionom, diecie sportowców czy ich życiu prywatnym, które kryje często niezwykłe historie. Wydania o 9:15 prowadzić będą gospodarze Poranka TVN24. W każdym porannym wejściu zostanie przedstawione kompendium informacji na temat najbliższych spotkań i tych, które były dzień wcześniej. 15 - minutowe wejścia o 17:10, 18:45, 19:45 i 21:30 w czasie przerw w trakcie meczów i po meczach m.in. Marcin Żebrowski wraz z komentatorami poświeci analizie spotkań. Wśród loży komentatorów zasiądą między innymi Maciej Szczęsny, bramkarz reprezentacji Polski oraz Michał Pol i Tomasz Zimoch, dziennikarze sportowi. O 22:30 gospodarze "Szkła Kontaktowego" skomentują poczynania piłkarzy i zweryfikują typowania kurek jedwabistych, zaś w wejściu o 23:45 zostanie podsumowany piłkarski dzień mistrzostw.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się