"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
wielkanocny relaks na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Gotuj się na jesień!

Nowe show kulinarne – „Masterchef”, kolejna edycja „Kuchennych rewolucji”, „Perfekcyjna Pani Domu” znana z TVN Style, nowy serial – „Lekarze”, kolejne sezony „Mam Talent!”, „Ugotowanych”, „Prawa Agaty”, „Na Wspólnej”, „Julii” i „Kuby Wojewódzkiego” oraz nowe studio „Faktów” – tak zapowiada się jesienna ramówka TVN. Dziś odbyła się konferencja prasowa, na której poznaliśmy szczegóły tego, co oglądać można będzie już od września.

Perfekcyjne show

Nowością jesiennej ramówki TVN jest reality-show „MasterChef”. Jurorzy – Magda Gessler – restauratorka, gwiazda TVN, Ania Starmach – stała bywalczyni kuchni „Dzień Dobry TVN”, zwyciężczyni konkursu „Gotuj o wszystko!” i absolwentka francuskiej szkoły kulinarnej „Le Cordon Bleu” i Michel Moran – wybitny francuski szef kuchni wybiorą najlepiej gotującego amatora-kucharza. Liczy się własny styl w kuchni, smak, pewność siebie i oczywiście – umiejętności kulinarne. Dla zwycięzcy – 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie książki kucharskiej i tytuł „Najlepszego Kucharza Polski”.

„MasterChef” – NOWOŚĆ W TVN > niedziele, 20:00

Kolejną propozycją dla fanów programów z gotowaniem w tle, będzie szósta już odsłona „Kuchennych rewolucji”. Niezastąpiona Magda Gessler ponownie tchnie życie w upadające restauracje w wielu zakątkach Polski.

"Kuchenne Rewolucje" - szósty sezon > czwartki, 21:30

Tańczą, śpiewają, wykonują niebezpieczne akrobacje, rozbawiają publiczność – plejada takich talentów jest gwarancją sukcesu piątej już edycji show „Mam Talent!”. Jury w składzie: Robert Kozyra, Małgorzata Foremniak i przewodnicząca – Agnieszka Chylińska wybierze utalentowanych ludzi, którzy będą walczyć o 300 tysięcy złotych. Program poprowadzi znany duet Szymon Hołownia-Marcin Prokop.

"Mam Talent!" - piąta edycja > soboty, 20:00

Rzadko się zdarza, by program emitowany w tematycznej stacji tak się spodobał widzom, by trafić na główną antenę TVN. Jednak Małgorzacie Rozenek – „Perfekcyjnej Pani Domu” to się udało! Już we wrześniu, w kolejnej, drugiej edycji poznamy kolejne uczestniczki, które nie mogą poradzić sobie z bałaganem w ich domach. Ale „Perfekcyjna Pani Domu” to nie tylko program o tym jak skutecznie sprzątać, jak mówi prowadząca – to program o zmianie, jaka zachodzi w psychice uczestniczek.

Dużo kontrowersji wzbudza pora emisji programu. Jak tłumaczy Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, jest to celowe działanie, by gospodynie domowe, główny target "Perfekcyjnej", mogły uporać się z domowymi obowiązkami i w spokoju obejrzeć program.

„Perfekcyjna Pani Domu” – drugi sezon, NOWOŚĆ W TVN Poniedziałki, 22:30

Tradycją jest, że w jesienne wieczory czwórka nieznajomych sobie ludzi, mieszkających w tym samym mieście zaprasza się nawzajem na wystawne kolacje. Jednak nie chodzi o to, by spędzić tylko miło czas przy dobrym jedzeniu – sensem programu jest rywalizacja między kucharzami-amatorami. Każdy uczestnik ocenia swoich konkurentów, a osoba która najlepiej przygotowała przyjęcie wygrywa 5 tysięcy złotych. Proste? Ugotowani!

„Ugotowani” – trzecia edycja > niedziele, 18:00

Nie ma chyba bardziej kontrowersyjnego showmana w Polsce. Drogie samochody, skórzane kanapy, Ray-Bany i seksowna „Wodzianka”. Kuba wraca z wakacji! Nowi goście i jeszcze ostrzejsze rozmowy. Kto dzięki wizycie u Kuby wzniesie się na szczyt, a kto boleśnie spadnie?

„Kuba Wojewódzki” – dwunasty sezon > wtorki, 22:30

Przybysz(e) i Lekarze

Wiosną podbiła serca widzów TVN – Agnieszka Dygant wraca ponownie jako błyskotliwa prawnik Agata Przybysz w hicie „Prawo Agaty”. Jesienią czekają nas kolejne perypetie pracowników jednej z warszawskich kancelarii adwokackich. Czy Agata będzie z Maćkiem (Łukasz Nowicki)? A może wybierze Marka (Leszek Lichota), który jest związany z prokurator Marią Okońską (Małgorzata Kożuchowska)? Jak Bartek (Michał Mikołajczak) poradzi sobie z aplikacją i czy Dorota (Daria Widawska) i Wojtek (Tomasz Karolak) poradzą sobie z wychowaniem kolejnego dziecka? Oprócz znanych już twarzy, w rolach klientów kancelarii pojawią się m.in. Krzysztof Pieczyński, Szymon Bobrowski i Antek Królikowski.

„Prawo Agaty” – druga seria NOWA PORA EMISJI > wtorki, 21:30

Takiego serialu jeszcze w Polsce nie było! Młoda chirurg, Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) przenosi się do malowniczego Torunia, gdzie rozpoczyna pracę w szpitalu „Copernicus”. Będzie musiała stawić czoła nowym wyzwaniom i nowym kolegom z pracy – w tych rolach m.in. Szymon Bobrowski, Paweł Małaszyński, Agnieszka Więdłocha i Katarzyna Bujakiewicz. A to wszystko pod czujnym okiem dyrektor toruńskiej kliniki (Danuta Stenka). Jak nowa praca wpłynie na związek Alicji z jej narzeczonym (Piotr Polk)? Ciekawe przypadki medyczne, realistyczne sceny operacji i gwiazdorska obsada – taka będzie premiera TVN!

-Jesteśmy przekonani o sukcesie tej produkcji. Gwarantują to fabuła i bardzo dobra obsada serialu. "Lekarze" są fenomenem jak na polskie warunki - jeszcze przed emisją pierwszej serii, zdecydowaliśmy o produkcji drugiej. - tak o "Lekarzach" na konferencji prasowej mówił Edward Miszczak.

„Lekarze” –  NOWOŚĆ > Poniedziałki, 21:30

Piękne krakowskie plenery, ciekawe intrygi i doskonała obsada – „Julia” wraca z wakacji. Już od września dowiemy się, jak dalej potoczą się losy tytułowej Julii Chmielewskiej (Julia Rosnowska), jej rodziny – kuzynostwa Kasi i Krzysztofa Baranów (Ewa Kaim i Grzegorz Mielczarek). Czy Janek (Krystian Wieczorek) raz na zawsze uwolni się od intryg Moniki (Marta Żmuda Trzebiatowska) i jej szalonej matki Bożeny (Aldona Jankowska)? Czy Tadeusz (Tadeusz Huk) wreszcie zaakceptuje homoseksualizm swojego syna, Maćka (Michał Lewandowski)? Oraz co knuje Sławek (Łukasz Musiał) i czy uda mu się zniszczyć klinikę Janickich?

„Julia” – drugi sezon - NOWA PORA EMISJI > od poniedziałku do piątku, 17:25

Od ponad 9 lat codziennie śledzimy perypetie mieszkańców bloku przy ulicy Wspólnej 17. Jesienią nie zabraknie nowych zwrotów akcji w „Na Wspólnej”. Iza (Anna Korcz) niespodziewanie dowie się, że jest babcią, Marta (Joanna Jabłczyńska) powoli dojdzie do siebie po tragicznej śmierci Janusza dzięki wsparciu Pawła Zwolińskiego (Rafał Cieszyński) któremu przeszczepione będzie serce… Gajewskiego. Jesienią zobaczymy ponowną walkę Agnieszki (Katarzyna Walter) z alkoholizmem, Honorata (Aleksandra Konieczna) za radą Nicole (Maria Niklińska) otworzy second-hand, Danusia (Lucyna Malec) zacznie odkrywać uroki życia po czterdzieste, a Borys (Oleg Savkin) znów będzie walczył o serce Ewy (Ewa Gawryluk).

„Na Wspólnej” – jedenasty sezon > od poniedziałku do czwartku, 20:05

Na antenę TVN wracają również seriale docu-crime – „W11 – Wydział śledczy” i „Detektywi” oraz wiosenna nowość – „Ukryta Prawda”.

Od poniedziałku do piątku:

 „Detektywi” NOWA PORA EMISJI > 16:55

 „Ukryta Prawda” NOWA PORA EMISJI  > 18:00

Od września nastapią duże zmiany w tzw. daytime - "Julia" będzie emitowana o 17:25, więc będzie jedynym premierowym serialem w swoim paśmie (TVP1 ma emitować teleturniej "Jaka to melodia", Polsat "Dlaczego ja?" a TVP2 powtórki zagranicznych seriali). Z kolei nowa pora emisji "Ukrytej Prawdy" ma jeszcze bardziej poprawić jej wyniki oglądaności.

  „W11- Wydział śledczy”  > 20:45 (pon-czw)

Uwaga! Dzień dobry!


Od 2002 roku na bieżąco pokazuje to, co bulwersujące, kontrowersyjne i szokujące. Obnaża niekompetencję urzędników, wykrywa afery i stara się pomagać widzom. „Uwaga!” obchodzi dziesiąte urodziny! Kolejne materiały reporterów programu ponownie od września zaprezentują Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.

„Uwaga!” > poniedziałek-piątek ,19:50, weekendy 19:45

Od 7 lat stałym punktem porannej ramówki TVN jest ulubiony przez widzów morning-show „Dzień Dobry TVN”. Po wakacjach na antenę wracają wypoczęci prowadzący – Dorota Wellman i Marcin Prokop, Jolanta Pieńkowska i Robert Kantereit, Magda Mołek i Andrzej Sołtysik oraz Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk, którzy jak zwykle będą budzić widzów codzienną porcją informacji, porad, plotek, spotkań z gwiazdami, najlepszymi przepisami i rozmowami z ciekawymi gośćmi.

„Dzień Dobry TVN” > poniedziałek – piątek, 8:00, weekendy,  8:30


 Na antenę TVN wraca talk-show Ewy Drzyzgi „Rozmowy w toku”, ponownie Olivier Janiak podsumuje wydarzenia towarzyskie w „Co za tydzień!”, a Jolanta Konopka przedstawi nierzadko wstrząsające reportaże w programie „Superwizjer”

„Rozmowy w toku” > poniedziałek – piątek, 15:55


„Co za tydzień!” > niedziele, 11:30

„Superwizjer” > wtorki, 23:30


We wrześniu na ekrany wróci podróżniczka i dziennikarka, wieloletnia gwiazda TVN - Martyna Wojeciechowska ze swoim programem "Kobieta na krańcu świata". W czwartej już serii podróżniczej produkcji, Wojciechowska znów zabierze widzów z nieznane rejony świata i pokaże niezwykłe kobiety, których historie są warte zobaczenia. Jak zawsze w wielkim finale serii, obok Martyny pojawią się zwycięzcy konkursu organizowanego przez sponsona programu. Gdzie tym razem pojedzie Wojeciechowska?

"Kobieta na krańcu świata" > niedziele,11:00

Nowy obraz „Faktów”

6 września 2004 roku punktualnie o 19:00 Marcin Pawłowski przywitał widzów TVN z nowego studia „Faktów” i TVN24. Wtedy była to prawdziwa rewolucja w świecie telewizyjnej informacji. Teraz, po 8 latach zobaczymy „Fakty” w zupełnie nowej odsłonie. Program będzie emitowany ze zmodernizowanego newsroomu, zmiany nie ominą również TVN24. O wszystkich nowościach poinformujemy już wkrótce, jednak już teraz możemy zdradzić, że odświeżone "Fakty" pojawią się na antenie w październiku.

Oczywiście jesienią nie zabraknie seriali zagranicznych i hitów światowego kina. Niedługo w serwisie www.tvnfakty.pl specjalny raport, informujący o tym, co od września pokaże TVN.

Bez Szymona i modelek

Jesienią nie zobaczymy XIV edycji "Tańca z Gwiazdami" - program został zawieszony i nie wiadomo czy kiedykolwiek wróci na antenę. Z kolei kolejne serie "Top Model - Zostań modelką!", "You Can Dance - Po prostu tańcz!" i "X Factor" zobaczymy wiosną przyszłego roku. W marcu wrócą również "Surowi rodzice" i serial "Przepis na życie". Nie wiadomo co z Szymonem Majewskim - po porażce "Szymon na żywo", showman nie będzie miał żadnego programu w jesiennej ramówce. Być może powróci na wizję wiosną, sam Majewski mówił w wywiadzie dla portalu tvn.pl, że pracuje nad nowym formatem.

Jeszcze dziś na naszym profilu na Facebooku nowy spot TVN, zapowiedzi programów jesiennej ramówki i wiele, wiele innych! Zapraszamy!

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się