"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Grudniowe hity TVN

Jesień premier w TVN zakończona. W grudniu na antenie dominować będą znane hity - "Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie", "Listy do M.", "Asteriks na olimpiadzie", "Zaczarowana", "Wredne dziewczyny 2", "Potop", "Milczenie owiec", "Cztery Gwiazdki", czy też "Troja". A w TVN7 "Jak wytresować smoka", "Infiltracja", "Paranormal Activity 3" oraz "William i Kate".

Jedną z premier będzie komedia "Wredne dziewczyny 2". Jo i Abby postanawiają zostać najsławniejszymi dziewczynami w szkole. Aby tego dokonać, chcą wyeliminować konkurencję.

Emisja: sobota, 27 grudnia, godz. 22:00

Po raz pierwszy pokazany zostanie też "Mój przyjaciel delfin". W parku wodnym młody chłopiec przywiązuje się do delfina, który jest pozbawiony płetwy. Miejscowy naukowiec postanawia stworzyć dla zwierzęcia protezę.

Emisja: niedziela, 7 grudnia, godz. 15:45

Największe hity jak zawsze pojawią się w Superkinie. W grudniu będą to "Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie", "Troja", "Godziny szczytu" oraz "Asteriks na olimpiadzie".

W drugiej części pasma "Pluton", "Wyspa tajemnic", "Conan Niszczyciel" oraz "Ojciec chrzestny".

W sobotnie wieczory pasmo komedii - "Walentynki", "Francuski pocałunek", "Cztery Gwiazdki", "Jak przetrwać święta", "Wredne dziewczyny", "Za jakie grzechy" i "Wredne dziewczyny 2". Po północy natomiast pasmo powtórkowe - "Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie", "Jeniec: Jak daleko nogi poniosą", "W chmurach" i "Lawina".

Niedzielne popołudnia to kino dla całej rodziny - "Legendy Sowiego Królestwa: Strażnicy Ga'Hoole", "Mój przyjaciel delfin", "Narodziny", "Francuski pocałunek", "Skok przez płot", "Czarna owca", "Twoje, moje, nasze" oraz "Kochaj i tańcz". A 28 grudnia od 11:55 aż do 18:00 wielki maraton filmu "Potop".

Z kolei wieczorami TVN pokaże wtedy "Domino", "Jeniec: Jak daleko nogi poniosą", "Plaga", "Odwet", "Ścigany" i "Milczenie owiec".

Filmowe produkcje w grudniu pojawiać się będą również we wtorki o godzinie 20:50 - "Teren prywatny", "Zaginiony w akcji 3", "Suma wszystkich strachów" oraz "Zawód: Szpieg". Natomiast w środy - "Sahara", "Patriota" i "Zaraz wracam". W drugiej częsci środowego pasma zobaczymy natomiast "Bodyguard", "Pula śmierci" i "Vinci".

Czwartkowe propozycje to "Bodyguard", "Vinci", "Kochaj i tańcz" i "Listy do M".

Najbardziej filmowo zrobi się podczas świąt. Już 24 grudnia od 17:00 stacja emitować będzie "Historię Kopciuszka", "Asteriks i Obeliks: Misja Kleopatra" i "Czego pragną dziewczyny".

25 grudnia świąteczne pasmo rozpocznie się już o 8:25. Będzie można zobaczyć wtedy "Psim tropem do domu", "Pajęczyna Charlotty", "Asteriks i Obeliks: Misja Kleopatra", "Happy Feet: Tupot małych stóp" i "Czego pragną dziewczyny". A po 20 "Listy do M" i "Zamieć".

W 2 dzień świąt filmowa uczta od 7:30 - "Jack Frost", "Happy Feet: Tupot małych stóp", "Złoty kompas", "Człowiek w żelaznej masce" i "Zaczarowana". A w świątecznym Superkinie "Asteriks na olimpiadzie" i "Ojciec chrzestny".

W TVN7 z kolei "Jak wytresować smoka", "William i Kate", "Listy z Iwo Jimmy", "Paranormal Activity 2", "Paranormal Activity 3", "Grinch: Świąt nie będzie", "Legalna blondynka", "Legalna blondynka 2", "Infiltracja", "Gorączka sobotniej nocy", "Sierota", "Dziewczyny z ektraklasy", "Torque: Jazda na krawędzi", "Złap mnie, jeśli potrafisz", "Flashdance" oraz "Pół żartem, pół serio".

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się