"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Grudniowe nowości filmowe w TVN

W grudniu TVN przygotował dla widzów takie premiery jak "Star Trek. W nieznane" czy "Mój biegun". Będą też liczne produkcje Disney'a - "Wielka Szóstka", "Zaplątani" czy "Piorun". Oprócz tego stacja pokaże cztery części "Shreka", "Listy do M,", "Nad życie" i "Green Lantern".

Premierowo TVN pokaże "Star Trek: W ciemność". Załoga USS Enterprise planuje pojmanie bezwzględnego terrorysty, zanim zniszczy on ich organizację od wewnątrz.
Obsada: Chri Pine, Zoe Saldana, Karl Urban, Simon Pegg, Zachary Quinto, Benedict Cumberbatch
Emisja: piątek, 2 grudnia, godz. 22:00

Po raz pierwszy także "Mój biegun". Historia najmłodszego niepełnosprawnego zdobywcy biegunów, Jana Meli, który uległ poważnemu wypadkowi.
Obsada: Maciej Musiał, Magdalena Walach, Bartłomiej Topa
Emisja: wtorek, 6 grudnia, godz. 20:55

Premierowo również krótkometrażowa animacja "Gorączka lodu". Elsa przygotowuje imprezę urodzinową dla swojej siostry Anny.
Obsada (polski dubbing): Anna Cieślak, Czesław Mozil, Lidia Sadowa
Emisja: niedziela, 18 grudnia, godz. 12:05

Tego samego dnia "I żyli długo i zaplątani". Podczas ślubu Roszpunki i Julka koń Max niechcący upuszcza obrączki. Wraz z kameleonem Pascalem stara się je złapać, nim ceremonia osiągnie punkt kulminacyjny.
Obsada (polski dubbing): Anna Cieślak, Czesław Mozil, Lidia Sadowa
Emisja: niedziela, 18 grudnia, godz. 17:50

Tego samego dnia premiera "Wielkiej Szóstki". Młody geniusz Hiro Hamada wraz ze swoim robotem Baymaxem zostaje uwikłany w plan zniszczenia miasta San Fransokyo.
Obsada (polski dubbing): Jakub Zdrójkowski, Eryk Lubos, Zbigniew Zamachowski, Paweł Ciłkosz
Emisja: niedziela, 18 grudnia, godz. 20:10

Zaś w święta TVN pokaże premierowo "Wyścig po życie". Były kierowca wyścigowy dostaje tajemnicze zadania do wykonania. Jeśli zawiedzie, jego porwana żona zginie. 

Obsada: Ethan Hawke, Selena Gomez, Jon Voight
Emisja: poniedziałek, 25 grudnia, godz. 22:30

W piątkowym Superkinie kolejno zobaczymy animację "Shrek", "Shrek 2", "Shrek Trzeci", a także filmy "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" oraz "Harry Potter i Komntata Tajemnic".

Zaś w drugiej części pasma będą to "Star Trek: W ciemność" (premiera TVN), "Wróg publiczny" (po raz pierwszy w TVN), "Green Lantern", "Piekielna głębia" i "Uciekający pociąg".

Sobotnie wieczory to kolejno "Nad życie", "Jak w niebie" i "Shrek Forever".

Zaś w drugiej części pasma TVN pokaże "Sześć dni, siedem nocy", "Last Minute", "Norbit" oraz "Sposób na teściową". Z kolei po północy emitowane będą "Star Trek: W ciemność", "Bokser", "Psy", "Po zachodzie słońca", "Harry Potter i Kamień Filozoficzny", "Twój na zawsze" oraz "Uciekający pociąg".

Niedzielne popłudnia to kino familijne - "Shrek", "Piorun" (po raz pierwszy w TVN), "Shrek 2", "Gorączka lodu" (po raz pierwszy w TVN), "Księga dżungli" (po raz pierwszy w TVN), "Śnięty Mikołaj", "Zaplątani" (po raz pierwszy w TVN), "Potop" (część I), "I żyli długo i zaplątani" (po raz pierwszy w TVN), "Śnięty Mikołaj 2" i "Shrek Forever". Pasmo filmowe pojawi się także w sobotę 17 grudnia ("Shrek Trzeci") i 23 grudnia ("Księga dżungli") i 30 grudnia ("Pluto Nash").

Z kolei wieczorami stacja pokaże "Jak się pozbyć cellulitu", "Last Minute", "Wielka Szóstka" (premiera TVN) i "Red".

W po godzinie 22 zobaczymy także takie propozycje jak "Bokser", "Tombstone" (po raz pierwszy w TVN) i "Twój na zawsze". Dodatkowo 25 grudnia po północy "Sposób na teściową" i "Los numeros".

Wtorkowe wieczory po "Na Wspólnej" to filmy "Mój biegun" (premiera TVN), "Kroll" (po raz pierwszy w TVN), "Psy" i "Cisza".

Zaś w środy w tym samym paśmie zobaczymy "Nigdy w życiu!", "Na własną rękę", "Zamieć" i "Byliśmy żołnierzami".

Z kolei po godz. 23:00 stacja pokaże "Mój biegun", "Wróg publiczny", "Walentynki" i "30 dni mroku".

Czwartkowe wieczory po "Kuchennych rewolucjach" to "Włoska robota", "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra", "Ocean's Twelve: Dogrywka", "Po zachodzie słońca" i "Los numeros".

Pasmo filmowe pojawi się także w poniedziałki przed północą. TVN wyemituje wtedy "Nigdy w życiu!", zaś w poniedziałek 26 grudnia od godziny 20:00 będzie można zobaczyć "Listy do M.", "Wyścig o życie", "Red" i "Byliśmy żołnierzami" (po raz pierwszy w TVN).

Filmowo jak zwykle zrobi się w święta. W sobotę 24 grudnia stacja pokaże "Księgę dżungli", zaś po godzinie 20:00 kolejno będzie można zobaczyć takie hity jak "Shrek Forever", "Sposób na teściową", "Po zachodzie słońca" i "Harry Potter i Kamień Filozoficzny".

25 grudnia w niedzielę od rana w emisji "Zaplątani", "I żyli długo i zaplątani" (po raz pierwszy w TVN), "Potop", "Wielka Szóstka", "Śnięty Mikołaj 2" i "Shrek Forever". A po godz. 20:00 "Red", "Twój na zawsze", "Sposób na teściową" i "Los numeros".'

Z kolei 26 grudnia w poniedziałek TVN pokaże filmy "Jack Frost", "Potop" (część II), "Śnięty Mikołaj 3: Uciekający Mikołaj", "Złoty kompas" i "Kung Fu Panda". A po godz. 20:00 "Listy do M.", "Wyścig o życie" (premiera TVN), "Red" oraz "Byliśmy żołnierzami" (po raz pierwszy w TVN).

W TVN7 zobaczymy zaś między innymi takie propozycje jak "Mała Miss" (po raz pierwszy na antenach TVN), "Happy Feet: Tupot małych stóp 2", "Doskonały świat", "Project X", "Footloose", "Zaczarowana", "Street Dance", "Street Dance 2", "Złap mnie, jeśli potrafisz", "Appaloosa", "Cztery Gwiazdki", "Przeminęło z wiatrem", "Podróż do wnętrza Ziemi" i "Podróż na tajemniczą wyspę".

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się