"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
ferie z dziećmi na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Grudniowe premiery na koniec roku

Mimo, że zbliża się sezon powtórkowy TVN zaplanował na grudzień sporą dawkę premier. Będą to między innymi "Kung Fu Panda 2", "Dzień dobry TV", "Megamocny", "Saga Zmierzch: Przed świtem - część I" oraz "Colombiana". Oprócz tego można liczyć na znane i lubiane pozycje jak "Madagaskar 2", "Władca Pierścieni: Powrót Króla", "Znów mam 17 lat", "Cztery Gwiazdki" oraz "Zielona Mila".

Pierwszą premierą grudnia będzie „Colombiana”. Zoe jako mała dziewczynka była świadkiem brutalnego morderstwa rodziców. Teraz, kiedy jest już dorosła, staje się zawodowym zabójcą. Jest piękna, silna i zdeterminowana. Jako płatna morderczyni, z zimną krwią wykonuje kolejne egzekucje. Obsesyjnie tropi i eliminuje osoby powiązane ze śmiercią swoich rodziców. Z każdym kolejnym zabójstwem Cataleya zbliża się do upragnionego celu – zabicia gangstera, który był odpowiedzialny za zamordowanie najbliższych.
Emisja: piątek, 6 grudnia, godz. 20:00

Widzowie TVN po raz pierwszy zobaczą też "Sagę Zmierzch: Przed świtem - część I". W czasie miesiąca miodowego Bella odkrywa, że jest w ciąży. Dziecko zaczyna zagrażać jej życiu.
Emisja: piątek, 13 grudnia, godz. 20:00

Premierową pozycją dla najmłodszych będzie "Kung Fu Panda 2". Panda Po wreszcie został mistrzem sztuk walki. Ale zbliża się groźny wojownik, który planuje podbić Chiny i zniszczyć sztukę kung-fu.
Emisja: piątek, 20 grudnia, godz. 20:00

Po raz pierwszy widzowie zobaczą też "Megamocnego". Po unicestwieniu swojego jedynego wroga Metro Mena Megamocny tworzy jeszcze silniejszego przeciwnika, który wymyka mu się spod kontroli.
Emisja: czwartek, 26 grudnia, godz. 16:35

Komediową premierą będzie "Dzień Dobry TV". Nowa producentka telewizyjnego programu śniadaniowego ma za zadanie doprowadzić do wzrostu jego oglądalności. Trudności są przy tym niemałe, a stawka to być albo nie być całej ekipy.
Emisja: sobota, 14 grudnia, godz. 22:10

Renée Zellweger pojawi się z kolei w premierowej pozycji "Za jakie grzechy". Ambitna pracowniczka dużej firmy ma za zadanie dopilnować reorganizacji jednej z fabryk. Oznacza to przeprowadzkę ze słonecznej Florydy do zaśnieżonej Minnesoty.
Emisja: środa, 25 grudnia, godz. 20:00

George Clooney zamyka premierową listę Oscarowym tytułem "Michael Clayton". Prawnik, który specjalizuje się w tuszowaniu wybryków wysoko postawionych klientów, otrzymuje zadanie uwolnienia koncernu chemicznego od zarzutów zanieczyszczania środowiska.
Emisja: sobota, 21 grudnia, godz. 22:25

Oprócz tego na widzów TVN czeka sporo znanych pozycji. W piątkowym Superkinie oprócz premierowych "Kung Fu Pandy 2", "Colombiany" i "Sagi Zmierzch: Przed świtem - Część I" zobaczymy również takie pozycje tak "Zielona Mila", "Uciekający pociąg", "Władca Pierścieni: Dwie Wieże", "Władca Pierścieni" Powrót Króla" oraz "Anthony Zimmer".

W soboty jak zawsze pasmo komediowe, w którym zobaczymy "Cztery Gwiazdki", "Gruby i chudszy 2: Rodzina Klumpów", "Znów mam 17 lat", "Dzień dobry TV", "Polowanie na druhny", "Michael Clayton", "Z ust do ust", "Bardzo Dziki Zachód". A po północy pasmo horrorów - "Demon: Historia prawdziwa", "Bagno", "Zderzenie ze śmiercią" i "Relikt".

Niedziele należeć będą do kina familijnego. W grudniu znajdą się w nim "Listy do M.", "Madagwiazdka", "Pada Shrek", "Kung Fu Panda: Święta, święta i Po", "Kung Fu Panda 2", "Prawdziwe serce", "Uwolnić orkę", "Grinch: Świąt nie będzie" i "Uwolnić orkę 3: Na ratunek". Podczas świątecznej przerwy wyemitowane zostaną również "Uwolnić orkę 2" i "Niekończąca się opowieść 2: Następny rozdział".

Niedzielne wieczory upłyną pod znakiem takich filmów jak "Bokser", "Arktyczny podmuch", "Kod Karola Wielkiego", "Poszukiwacze świętej włóczni" i "Zabójczy miesiąc miodowy".  Na zakończenie dnia widzowie zobaczą natomiast "Saga Zmierzch: Przed świtem: Część I", "Krzysztof", "Bez przebaczenia", "Sekta" i "Apollo 13".

Filmowo będzie też w tygodniu. W środy o 21:30 w emisji "Nieuchwytny", "Suma wszystkich strachów" i "Wodny świat"; we wtorek 17 grudnia "Władza absulutna", a w ostatnie dwa poniedziałki grudnia stacja nada film "Jeniec: Jak daleko nogi poniosą".

Czwartki nadal należeć będą do polskich pozycji - "Poszukiwany poszukiwana", "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz", "Krzysztof" oraz "Pieniądze to nie wszystko".

Grudzień to również filmowe pasma świąteczne. 24 grudnia TVN pokaże "Narodziny", "Madagaskar 2", "Morderstwo w Białym Domu" oraz "Wyobraź sobie". 25 grudnia będą to natomiast "W krzywym zwierciadle: Witaj Święty Mikołaju", "Potop", "Za jakie grzechy", "Sahara" i "Showtime". Ostatniego dnia świąt na widzów będą czekać "Elf", "Potop", "Alex Rider: Misja Stormbreaker", "Megamocny" oraz "Pieniądze to nie wszystko".

W TVN7 jak zawsze można liczyć na sporą dawkę klasyków kina. W ostatnim miesiącu tego roku będą to „Pół żartem, pół serio”, „Sabrina”, „Grease”, „Grease 2”, „Rzymskie wakacje”, „Chinatown”, „Mistrz kierownicy ucieka”, „Blues Brothers”, czy też „Gdzie jest generał…”.  Oprócz tego nowości filmowe ostatnich lat – „Star Trek”, „Różowa Pantera”, „Różowa Pantera 2”, „Podróż do wnętrza Ziemi”, „Appaloosa”, „Jestem na tak”, „Królestwo”, „Złap mnie, jeśli potrafisz”, „Cztery Gwiazdki”, „Charlie i fabryka czekolady”, „Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2”, „W sieci kłamstw”, „Syriana” oraz „V jak Vendetta”.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się