"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
ferie z dziećmi na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Grudzień zmian w TVN

Premierowe emisje jesiennych nowości powoli dobiegają końca. Od grudnia widzów czeka sezon powtórek, ale mimo to przygotowano kilka nowych pozycji. Pojawią się między innymi serial "The Following" oraz 8 seria "Agentów NCIS". Z kolei w poniedziałki oglądać będzie można znany z TVN Style program "Życie bez wstydu".

Mężczyzna ze zdeformowaną twarzą, kobieta owłosiona na całym ciele, czternastolatek nazywany „mutantem”. Ludzie z bliznami, znamionami, deformacjami. Jak żyją? Co czują? Jakie mają historie?  Jedno na pewno ich łączy. Wszyscy marzą o normalności. Czy lekarze z kliniki medycyny estetycznej będą w stanie podarować im „Życie bez wstydu”?
Emisja: poniedziałek, godz. 21:30 (od 2 grudnia)


Na antenę TVN po dłuższej przerwie wracają znani "Agenci NCIS". Grupa pracowników rządowej agencji NCIS rozwiązuje trudne zagadki kryminalne związane z Marynarką Wojenną. Dowodzi nią działający według własnych zasad Jethro Gibbs.
Emisja: niedziela, ok. 22:00 (od 15 grudnia)


Nowością w TVN będzie serial "The Following". Seryjny morderca ucieka z więzienia. FBI zwraca się o pomoc do emerytowanego agenta, który kilka lat wcześniej aresztował zbiega.
Emisja: wtorek, godz. 21:30 (od 3 grudnia)


W sobotnie popołudnia zadebiutuje 20 już sezon słynnego "Top Gear", czyli najpopularniejszego brytyjskiego magazynu motoryzacyjnego.
Emisja: sobota, godz. 14:50 (od 7 grudnia)


We wtorkowe wieczory oglądać będzie można 2 sezon "Podkomisarz Brendy Johnson". Brenda Johsnon (Kyra Sedgwick) zostaje przeniesiona z Atlanty, by przejąć stanowisko komendanta i wykorzystywać na nim swoje niekonwencjonalne metody śledztwa. Stara się połączyć pracę (w której boryka się z najbardziej głośnymi i brutalnymi sprawami), antagonizmy ze strony przełożonych oraz współpracowników, z życiem prywatnym, które stara sobie ułożyć z agentem FBI Fritzem Howardem.
Emisja: wtorek, godz. 00:05 (od 3 grudnia)

W emisji nadal pozostaną inne zagraniczne seriale. W poniedziałki o 23:30 oglądać bęzie można ostatnie odcinki 1 serii "Agentów NCIS: Los Angeles", a 30 minut po północy 2 serię "Pamiętników wampirów". Warto dodać, że od 13 grudnia w TVN7 od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 będzie można obejrzeć cały sezon "Agentów NCIS: Los Angeles".


W grudniu swoje premierowe emisje zakończy większość jesiennych produkcji. Aż do 10 grudnia będzie można oglądać "Kubę Wojewódzkiego", do 12 grudnia 8 sezon "Kuchennych rewolucji" oraz do 15 grudnia 5 sezon "Ugotowanych". Zaś 1 grudnia finałowy odcinek 2 edycji "MasterChefa". Reszta programów swoją emisję zakończy już w listopadzie. W niedzielę 8 grudnia o 20:00 stacja nada również galę finału "Zwykły bohater".


Jak poinformowała stacja w sezonie zimowym nadal emitowane będą premierowe odcinki "Wawy Non Stop". Specjalne 30-minutowe odcinki nadane zostaną również 24, 25, 26, a także 31 grudnia o godz. 18:30.


Grudzień to jednak początek sezonu powtórkowego. W poniedziałki o 22:30 będzie można oglądać powtórkowe emisje 4 sezonu "Perfekcyjnej Pani Domu", w czwartki o 21:30 7 i 8 sezon "Kuchennych rewolucji", w soboty od 13:00 4 sezon "Ugotowanych", 2 sezon "MasterChefa", 6 sezon "Mam Talent!" oraz 5 seria "Kobiety na krańcu świata". W niedzielne popołudnia widzowie będą mieli szanse na przypomnienie sobie 4 sezonu "Prawa Agaty", 3 sezonu "Lekarzy" oraz 4 sezonu "Ugotowanych".  Stacja nie będzie powtarzać zaś 2 sezonu "Bitwy o dom" oraz 5 serii "Przepisu na życie", który jednak od 27 listopada będzie można oglądać od 1 sezonu (emisja od poniedziałku do piątku o 17:00 oraz w soboty o 16:30) w TVN7.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się