"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

HGTV rusza już 7 stycznia

Już 7 stycznia w wyniku przekształcenia TVN Meteo Active, na polskim rynku zadebiutuje kanał HGTV Home & Garden TV. Jest to lider telewizji lifestylowych w USA i na świecie, dostępny w 69 krajach (m.in. w Kanadzie, Singapurze, Nowej Zelandii) i to Polska będzie pierwszym krajem Europy w którym pojawi się ta stacja telewizyjna.

Stacja wprowadzi polskich widzów w świat oryginalnych wnętrz, pięknych ogrodów, gruntownych remontów, metamorfoz domów oraz porad ekspertów. HGTV to wiarygodny doradca i pomysłowy przyjaciel towarzyszący w wyborach, które nadają kształt najważniejszemu miejscu w życiu. To także dobrze skomponowana dawka rozrywki, praktycznych porad oraz estetycznej przyjemności.

Oferta kanału skierowana będzie przede wszystkim do mieszkańców dużych miast – ludzi, którzy postrzegają dom nie tylko jako centrum życia rodzinnego i miejsce budowania dobrych relacji z innymi, ale również jako źródło inspiracji, wyraz własnej indywidualności, a także przestrzeń pracy, zabawy oraz relaksu. Kanał będzie doskonałym wyborem dla tych, którzy uwielbiają majsterkować i własnoręcznie tworzyć domowe ozdoby.

W kanale HGTV widzowie zobaczą najlepsze produkcje Scripps Networks Interactive oraz oryginalne polskie programy.

Już 7 stycznia na antenę trafi program „Domowe rewolucje”, w którym Dorota Szelągowska zmienia całe mieszkania! Najbardziej znana polska projektantka odwiedzi w tym sezonie osiem mieszkań. Nasi bohaterowie będą musieli opuścić swoje domy na kilka dni. W każdym mieszkaniu Dorota i jej ekipa zrobią demolkę, a później przeprowadzą spektakularną metamorfozę.

Premiera: od 7 stycznia, sobota, godz. 22:00

Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W HGTV Home & Garden nie zabraknie jej eksperckiej wiedzy. Zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i zupełni nowicjusze znajdą w tym programie coś dla siebie. Nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję.

Premiera: od 8 stycznia, niedziela, godz. 09:25

Jimi Ogden jest angielskim artystą plastykiem, którego pasją jest tworzenie nietypowych sprzętów domowych z rupieci. W każdym odcinku „Rzeczy OdNowa” pokaże, w jaki sposób zmienić kilka rzeczy, których czasy świetności już dawno minęły w zupełnie nowe i oryginalne przedmioty, a nawet prawdziwe dzieła sztuki, których nie powstydziłby się niejeden designer. Program będzie zawierał dużo elementów instruktażowych, dzięki którym widzowie sami będą mogli spróbować swoich sił w twórczym majsterkowaniu.

Premiera: od 8 stycznia, niedziela, godz. 18:30

W styczniowej ramówce nie zabraknie programu przedstawiającego widzom świat gadżetów, dzięki którym ich domy i ogrody będą miejscami zadbanymi, wygodnymi oraz przyjaznymi dla całej rodziny. W „Musisz to mieć” para prowadzących – Ania Jażdżyk oraz Karol Paciorek, zaprezentuje widzom sprzęty, narzędzia oraz gadżety ułatwiające życie każdemu domownikowi. Będą testować przedmioty, które dopiero pojawiły się na rynku oraz te, które cechuje wyjątkowa pomysłowość, funkcjonalność oraz ciekawy i nowoczesny design. 

Premiera: od 10 stycznia, wtorek, godz. 22:00

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się