"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

"Intensywnie kobieca" na intensywną jesień

Kilka dni temu informowaliśmy Was o jesiennej ofercie TVN Style. Dzisiaj jest czas na kolejną porcję szczegółów, zwłaszcza, że TVN Style będzie „Instensywnie kobieca” a na antenie będzie emitowany specjalny spot autopromocyjny w którym wystąpiły największe gwiazdy stacji - m.in. Katarzyna Bosacka czy Agnieszka Szulim. Start jesiennej ramówki TVN Style już 1 września.

POLSKIE NOWOŚCI

fot. TVN

Mężczyzna ze zdeformowaną twarzą, kobieta owłosiona na całym ciele, czternastolatek nazywany „mutantem”. Ludzie z bliznami, znamionami, deformacjami. Oni będą bohaterami nowego programu TVN Style "Życie bez wstydu". W walce o zdrowie pomogą im doświadczeni lekarze z kliniki medycyny estetycznej dr. Marcina Ambroziaka. Wytrawni specjaliści użyją wszelkich najnowocześniejszych metod, zabiegów, urządzeń i preparatów. Dla wielu bohaterów programu to jedyna i niepowtarzalna szansa na „Życie bez wstydu”.

Emisja w piątki o godz. 22:30 (od 6 września)

„Sablewskiej sposób na modę” nie jest programem o modzie z wybiegów, ubraniach z najnowszych kolekcji i trendach w makijażu.  To przede wszystkim uśmiech oraz dobre samopoczucie. Maja Sablewska wie, jak sprawić, żeby kobieta poczuła się atrakcyjna i nareszcie zaczęła się uśmiechać. W nowym programie TVN Style podzieli się swoim doświadczeniem i pomoże wyjść na prostą niezadowolonym z siebie kobietom.

Emisja w niedziele o godz. 12:05 (od 1 września)

"44 szaleństwa młodości" - niezwykły ranking czterdziestu czterech „odpałowych” rzeczy, jakie robi się w młodości, stworzą znani i lubiani komentatorzy. Wśród gości zobaczymy tych, którzy młodzieżą byli niedawno, czyli Martę Wierzbicką, Antka Królikowskiego, Bartka „Obucha” Obuchowicza. Tych, co młodość wspominają z rozrzewnieniem, czyli Katarzynę Dowbor, Dorotę Deląg, Tymona Tymańskiego, Jakuba Poradę, Mikołaja Lizuta i Norbiego oraz wielu innych, którzy też staro się nie czują i cały czas mają niezłą „nawijkę”.

Emisja we wtorki o godz. 22:25 (od 3 września)

„Cudze chwalicie, swego nie znacie”... Po smakowaniu świata przyszedł czas na Polskę. Pierogi? Bigos? Żurek? Pascal Brodnicki w programie "Pascal po polsku" udowodni, że w naszym pięknym kraju można znaleźć o wiele więcej pysznych i często zaskakujących specjałów!

Emisja od października

Była moda na taniec, teraz wszyscy gotują. Po obejrzeniu nowego programu TVN Style widzowie będą chcieli robić tylko jedno! Fotografować! Swoją pasją zarazi ich Marcin Tyszka. Jedyny polski fotograf, który odnosi sukcesy na całym świecie. Program „Projekt Tyszka” to niezwykła szansa, żeby uczyć się od mistrza.

Emisja od października

Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było. „Oblicza prostytucji” to niezwykła seria dokumentalna odsłaniająca kulisy i najmroczniejsze zakamarki „najstarszego zawodu świata”. Każda z dziewczyn, które zdecydowały się wystąpić przed kamerą ma własną, pełną zwrotów akcji
historię.

Emisja od października

Jesienią TVN Style premierowo pokaże również polskie dokumenty „Bad girls. Cela 77” oraz „Coming out po polsku” o młodych ludziach, którzy w pewnym momencie decydują się ujawnić przed rodziną i znajomymi, ze swoją orientacją seksualną.

fot. TVN

Wśród kontynuacji znajdą się takie magazyny jak „Miasto kobiet”, „W roli głównej”, „Najsztub słucha”, „Magiel towarzyski”, „O tym się mówi”, „Stylowy magazyn”, „Pani gadżet”, „Klinika urody”, „Pyszne 25”, „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” oraz „Idealna niania”.

Z kolei z zagranicznym produkcji stacja na swojej antenie pokaże kolejny sezon show „Dżoana i jej przyjaciółki” wraz ze ślubem Joanny Krupy, nowy program „Zdrowie bez tajemnic” dzięki któremu dowiemy jak dbać o siebie, program „Nowy wygląd, nowe życie”, czyli historia o tym jak zmienić się z Kopciuszka w księżniczkę. Ponadto szereg programów kulinarnych - „Szalona kuchnia Hestona”, „Gordon Ramsay: we własnej kuchni” oraz „Nigellissima”. Pojawią się również kolejne odcinki programu „Położne”, „Zmieniam płeć”, „Seks klinika” oraz „Niezwykłe osobowości”.

W ofercie stacji znajdą się również programy tylko dla dorosłych - „Miłosna żądza”, „Molestowani przez własne matki”, „Seks po japońsku” oraz „Seks i porno biznes”.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się