"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
ferie z dziećmi na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Jędrzejczyk w "Szpitalu"!

Na szczęście jej wizyta na oddziale ratunkowym to nie efekt kłopotów zdrowotnych, ale aktorski debiut! Joannę Jędrzejczyk w nowej roli będzie można obejrzeć na antenie TVN już 29 września. W specjalnym odcinku serialu widzowie zobaczą także słynne rękawice, w których Joanna Jędrzejczyk wygrała z Carlą Esparzą.

Twórcy „Szpitala” przygotowali dla widzów dużą niespodziankę! Już 29 września w specjalnym odcinku serialu wystąpi gościnnie Joanna Jędrzejczyk. Jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek mieszanych sztuk walki  i mistrzyni świata kobiet federacji UFC wcieliła się w rolę trenera i mentora serialowej bohaterki, dwudziestoletniej Marty Szot. Młoda zawodniczka zemdlała podczas treningu. Okazuje się, że ma poważne problemy zdrowotne. Za wszelka cenę chce jednak wystartować w zawodach, narażając przy tym swoje zdrowie i życie. – To właśnie Joanna Jędrzejczyk ma uświadomić naszej bohaterce, że w sporcie nie ma drogi na skróty. Nie warto sięgać po dziwne medykamenty, które mogą mieć poważne konsekwencje dla naszego zdrowia. Każdy sukces, nawet ten najmniejszy, wymaga ciężkiej pracy. Czy misja Joanny Jędrzejczyk się powiedzie? Czy Marta zrozumie swój błąd? Tego zdradzić na razie nie mogę – tłumaczy Krystyna Lasoń producentka serialu „Szpital”.

Mistrzyni spędziła na planie blisko osiem godzin. – Praca aktora to naprawdę duże wyzwanie. A ja uwielbiam wyzwania! Skrupulatnie przygotowałam się do swojego aktorskiego debiutu i wszystkie teksty miałam perfekcyjnie opanowane. Na planie panowała bardzo przyjazna atmosfera. Czułam się bardzo swobodnie i na szczęście nie musieliśmy powtarzać zbyt wielu scen – wspomina Joanna Jędrzejczyk.

W specjalnym odcinku „Szpitala”  widzowie będą mogli zobaczyć także słynne rękawice UFC Joanny Jędrzejczyk. Mistrzyni świata przekaże je swojej serialowej przyjaciółce i podopiecznej. Rękawice pochodzą ze zwycięskiego pojedynku o pas mistrzowski wagi słomkowej, który odbył się na gali UFC 185 w Dallas. To właśnie tam Joanna Jedrzejczyk widowiskowo pokonała swoją przeciwniczkę Carlę Esparzę. Po emisji specjalnego odcinka produkcja serialu „Szpital” wspólnie z Mistrzynią przekażą rękawice na licytację styczniowego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się