"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
ferie z dziećmi na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Jesień dla Ciebie

Jesień w TVN będzie obfita w nowości! Zobaczymy dwa nowe seriale – Singielka i Aż po sufit, show dla utalentowanych rodzinnych duetów Aplauz, Aplauz! oraz reality "Mediatorzy", a znane produkcje powrócą w jeszcze lepszym stylu. Masterchef, Top Model, Mam Talent!, Kto poślubi mojego syna? i Kuchenne Rewolucje to tylko niektóre propozycje TVN na jesień.


NOWOŚCI

Największą nowością jesiennej ramówki będzie talent-show dla muzykalnych duetów, złożonych z dziecka i rodzica/dziadka -  „Aplauz, aplauz!”. Rodzinne tandemy będą oceniane przez jury – psycholog Małgorzatę Ohme, kompozytora i dyrygenta Piotra Rubika oraz wokalistkę Anię Rusowicz. Ale to nie wszystko! Decyzję o tym, kto przejdzie dalej, podejmie również widownia w studio. Do występu uczestników przygotowywać będą trenerzy wokalni – wśród nich Majka Jeżowska i Magda Steczkowska. Gospodynią show będzie Agnieszka Szulim.

APLAUZ, APLAUZ – NOWOŚĆ – NIEDZIELE, 20:00

Życiowe zakręty, miłosne wzloty i upadki oraz walka o własne marzenia – to losy rodziny Domirskich, głównych bohaterów serialu „Aż po sufit!”. W nowej produkcji TVN zobaczymy plejadę gwiazd: Edytę Olszówkę, Małgorzatę Foremniak, Dorotę Segdę, Cezarego Pazurę, Mariusza Bonaszewskiego. Nie zabraknie także utalentowanych aktorów młodego pokolenia. Wśród nich m.in. Karolina Staniec, Krzysztof Chodorowski, Kamil Szeptycki oraz Erika Karkuszewska.

AŻ PO SUFIT – NOWOŚĆ – WTORKI, 21:30

Czy da się znaleźć miłość w 274 dni? Tego spróbuje dokonać tytułowa „Singielka” – Elka – dziennikarka, niepoprawna romantyczka, która przez ostatnie lata nieco się zaniedbała. W nowej telenoweli TVN wystąpi plejada aktorów – Paulina Chruściel, Filip Bobek, Mateusz Janicki, Karolina Gorczyca i Julia Kamińska, Iza Kuna i Dominika Gwit. 

SINGIELKA – NOWOŚĆ – OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU, 17:30

Ostatnią nowością w jesiennej ramówce jest reality show "Wesołowska i Mediatorzy". To nowatorski projekt, prowadzony przez znaną sędzię Annę Marię Wesołowską. W każdym odcinku zobaczymy dwie skonfliktowane ze sobą strony, które dzięki pomocy profesjonalnych mediatorów spróbują dojść do porozumienia.

WESOŁOWSKA I MEDIATORZY – NOWOŚĆ – OD PONIEDZIAŁKU DO ŚRODY, 20:50 


KONTYNUACJE

Już we wrześniu ponownie poznamy czterech mężczyzn, którzy ciągle nie mogą znaleźć dla siebie partnerki i mieszkają z rodzicami. W poszukiwaniu kobiety życia pomogą im… ich mamy! Każdy z bohaterów programu „Kto poślubi mojego syna?” pozna kilka potencjalnych partnerek, ale tylko jedną z nich będzie musiał – z pomocą matki – wybrać. Show prowadzi Agnieszka Jastrzębska, której rola w tej edycji będzie jeszcze bardziej znacząca – czy jej „tajne akta” pogrążą kandydatki na żony?

KTO POŚLUBI MOJEGO SYNA? – II SEZON – ŚRODY, 21:30

Pomimo obecności na antenie już od 7 lat, ten program nie przestaje zaskakiwać! Zupełnie nowe, niespotykane talenty, wymagające ale i wyrozumiałe jury w składzie Chylińska-Foremniak-Egurrola oraz wybuchowy duet prowadzących Prokop-Hołownia to składniki największego show tej wiosny – „Mam Talent!”.

MAM TALENT – VIII SEZON – SOBOTY, 20:00

Jesienią o kontrakt z agencją modelingową walczyć będą ponownie zarówno kobiety i mężczyźni! Gospodyni,  Joanna Krupa, a obok niej w panelu jurorskim Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska ocenią kandydatów i kandydatki do pracy na wybiegu. Aspirujące modelki i modeli wspierać będzie niezmiennie Michał Piróg. W tej edycji rolę gościnnych jurorów wcielą się m.in. aktor Marcin Perchuć i Miss Polonia 2010 Marcelina Zawadzka.

TOP MODEL – V SEZON – PONIEDZIAŁKI, 21:30

Od września Magda Gessler ponownie przemierzy kraj z misją ratunkową dla upadających restauracji. Znów czekają nas niekompetentni kucharze, chciwi właściciele i niemożliwe wręcz metamorfozy.

KUCHENNE REWOLUCJE – XII SEZON – CZWARTKI, 20:50

„Kuchenne Rewolucje” to nie jedyny show, w którym jesienią zobaczymy Magdę Gessler – obok Michela Morana i Ani Starmach, już po raz czwarty będzie oceniać młodych adeptów sztuki kulinarnej w legendarnym „Masterchefie”. Nowi uczestnicy, nowe zadania i wyjątkowi goście specjalni  Kto wygra nagrodę pieniężną oraz wydanie własnej książki kucharskiej? Dowiemy się już jesienią!

MASTERCHEF – IV SEZON – NIEDZIELE, 21:30 NOWA PORA EMISJI

Od września będziemy mogli śledzić kolejne perypetie pięknych i nieprzyzwoicie bogatych "Żon Hollywood". Do Kingi Korty, Heleny Deeds i Evy Haliny Rich dołączą trzy nowe bohaterki! 

ŻONY HOLLYWOOD - II SEZON - ŚRODY, 22:30 NOWA PORA EMISJI

We wrześniu na antenę powrócą w kolejnych sezonach programy "Kuba Wojewódzki" oraz "Na językach" - program Agnieszki Szulim od teraz w poniedziałki!

KUBA WOJEWÓDZKI - WTORKI, 22:30
NA JĘZYKACH - PONIEDZIAŁKI, 22:30 NOWA PORA EMISJI

Jesienią nie zabraknie kolejnych odcinków show kulinarnego "Ugotowani", który teraz będzie można oglądać raz w tygodniu - w niedzielne popołudnia. 

UGOTOWANI - NIEDZIELE, 18:00

Po wakacyjnej przerwie w ramówce pojawią się kolejne odcinki (od poniedziałku do piątku) "Szkoły" (15:00), "Rozmów w toku" (16:00), "Ukrytej prawdy" (17:00) i "Szpitala" (18:00), we wtorkowe wieczory (23:30) powróci "Superwizjer", a w niedzielne przedpołudnia Oliwier Janiak pokaże co zdarzyło się w showbiznesie w programie "Co za tydzień" (11:30). O stałej porze kolejne odcinki "Na Wspólnej". 

Już siódmy raz Martyna Wojciechowska odwiedzi najodleglejsze zakątki świata w poszukiwaniu wyjątkowych i inspirujących kobiet. Rusza „Kobieta na krańcu świata” – jeden z najpopularniejszych programów podróżniczych. W każdym odcinku Martyna pokaże sylwetkę jednej bohaterki. W tym sezonie dziennikarka znów przemierzy Azję, Afrykę, obie Ameryki i Europę.

KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA - VII SEZON - NIEDZIELE, 11:00

Jesienne nowości nie ominą także platformy Player.pl - już wkrótce będzie można zobaczyć pierwszy serial internetowy - "Web Therapy". W roli głównej zobaczymy Agatę Kuleszę, która zagra psychoterapeutkę prowadzącą terapię online.

Inauguracją jesiennej ramówki TVN będzie "Wielki Mecz", który odbędzie się w niedzielę, 30 sierpnia. Do walki staną reprezentacje TVN (pod dowództwem Grzegorza Kajdanowicza) i TVP (kierowana przez Piotra Kraśkę). Wielcy wygrani meczu już są znani - to dzieci znajdujące się pod opieką fundacji TVN Nie jesteś sam. 

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się