"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Jesień obfitości programowych

Karty na stół. Wszystko jest już jasne. Dziś odbyła się konferencja prasowa telewizji TVN, na której zostały ujawnione szczegóły jesiennej ramówki stacji. Widzów z całą pewnością ucieszy powrót ich ulubionych seriali takich jak „Lekarze” czy „Prawo Agaty” oraz popularnych programów rozrywkowych takich jak „Mam Talent” czy „Masterchef”.  Zobacz szczegóły tego co będzie można oglądać jesienią w TVN!

ROZRYWKA

fot. TVN

Tańczą, śpiewają, wykonują niebezpieczne akrobacje, rozbawiają publiczność – plejada takich talentów jest gwarancją sukcesu szóstej już edycji show „Mam Talent!”. Uczestników oceniać będzie jury w składzie: Agustin Egurrola, Małgorzata Foremniak i przewodnicząca – Agnieszka Chylińska. To oni wybiorą utalentowanych ludzi, którzy będą walczyć o 300 tysięcy złotych. Program poprowadzi znany duet Szymon Hołownia-Marcin Prokop.

„Mam Talent!” - szósta edycja > soboty, godz. 20:00 (od 7 września)

fot. TVN

Na drugą edycję kulinarnego show przyszło czekać widzom  aż rok. Przez ten czas jurorów programu nadal mogliśmy oglądać na antenie TVN. Michel Moran codziennie przyrządzał nowe potrawy jako "Doradca smaku", Magda Gessler przeprowadzała kolejne "Kuchenne rewolucje", a Anna Starmach pokazała jak powinna wyglądać "Pyszna Wielkanoc" i jak przyrządzić dania w 25 minut. Od 1 września ponownie zobaczymy tę trójkę w jednym programie. Do rywalizacji o 100 tys. złotych, wydanie książki kucharskiej i tytuł „MasterChefa” staną nowi kucharze amatorzy. Kto będzie następcą Basi Ritz dowiemy się już jesienią!

„MasterChef” - druga edycja > niedziele, godz. 20:00 (od 1 września)

fot. TVN

Magdę Gessler tej jesieni zobaczymy w podwójnej roli. Oprócz oceniania kucharzy amatorów w "MasterChefie" przyjdzie jej już po raz ósmy przeprowadzać "Kuchenne Rewolucje". Mimo sporej konkurencji w postaci programów kulinarnych show Magdy Gessler nadal święci triumfy. W nowym sezonie restauratorka odwiedzi między innymi Łódź, gdzie dojdzie do rewolucji baru "Do syta".

„Kuchenne rewolucje” - ósmy sezon > czwartki, godz. 21:30 (od 5 września)

fot. TVN

Dla wszystkich, którzy nie mają dość gotowania, to propozycja idealna. Czwórka nieznajomych sobie ludzi, mieszkających w tym samym mieście zaprasza się nawzajem na wystawne kolacje. Jednak nie chodzi o to, by spędzić tylko miło czas przy dobrym jedzeniu – sensem programu jest rywalizacja między kucharzami-amatorami. Każdy uczestnik ocenia swoich konkurentów, a osoba która najlepiej przygotowała przyjęcie wygrywa 5 tysięcy złotych. Proste? Ugotowani! I to w nowej oprawie graficznej!

„Ugotowani” – piąta edycja > niedziele, godz. 18:00 (od 8 września)

fot. TVN

Po gotowaniu przychodzi zawsze czas na sprzątanie, a w tym specjalistką jest Małgorzata Rozenek, którą jest polską „Perfekcyjną Panią Domu”. Ale „Perfekcyjna Pani Domu” to nie tylko program o tym jak skutecznie sprzątać, jak mówi prowadząca – to program o zmianie, jaka zachodzi w psychice uczestniczek.

„Perfekcyjna Pani Domu” – czwarty sezon > poniedziałki, godz. 22:30 (od 2 września)

fot. TVN

Nowa pora emisji, większe osiedle w nowym mieście i nowy producent! Po sukcesie pierwszej edycji "Bitwy o dom" show czeka spora zmian. Program tym razem nie będzie realizowany w Ożarowie Mazowieckim, ale w większym mieście. Zmieni się też producent - Michała Płocha zastąpi Marta Więch, która odpowiedzialna była za 3 edycję "Top Model. Zostań Modelką". Największą rewolucją będzie za to pora emisji. Z niedzielnego południa show trafi bowiem do ścisłego prime-time! Bez zmian pozostaje za to skład jury. Ponownie zmagania rodzin oceniać będą Małgorzata Rozenek, Natalia Nyengu i Tomasz Pągowski. Kto tym razem wygra rywalizacja w urządzeniu mieszkania?

„Bitwa o dom” > druga edycja > środy, godz. 21:30 (od 4 września) /NOWA PORA EMISJI/

Najbardziej kontrowersyjny showman w Polsce - Kuba Wojewódzki nie zwalnia tempa! Jesienią zadebiutuje już 21. sezon jego programu, chociaż w TVN będzie to dopiero czternasty sezon, a to dlatego, że show Wojewódzkiego debiutowało w Telewizji Polsat. Kto dzięki wizycie u Kuby wzniesie się na szczyt, a kto boleśnie spadnie? Dowiemy się tego oglądając jego program.

„Kuba Wojewódzki” - czternasty sezon > wtorki, godz. 22:30 (od 3 września)

fot. TVN

Jej transfer do TVN był jedną z najgorętszych wiadomości stycznia. Agnieszka Szulim wiosną pokazała swoją prawdziwą twarz – bez słodkiego tonu telewizji śniadaniowej. Ostre komentarze, celebryci bez tajemnic i nierzadko szydercza loża komentatorów. Chcesz wiedzieć kto jest „Na językach”? Oglądaj TVN w jesienne wieczory!

„Na językach” > drugi sezon > niedziele, 22:00 (od 1 września)

fot. TVN

Od 8 lat jest stałym punktem porannej ramówki TVN i na dodatek najchętniej oglądanym morning-show w Polsce - „Dzień Dobry TVN”. Po wakacjach na antenę wracają wypoczęci prowadzący – Dorota Wellman i Marcin Prokop, Jolanta Pieńkowska i Robert Kantereit, Magda Mołek i Marcin Meller oraz Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk, którzy jak zwykle będą budzić widzów codzienną porcją informacji, porad, plotek, spotkań z gwiazdami, najlepszymi przepisami i rozmowami z ciekawymi gośćmi.

„Dzień Dobry TVN” > poniedziałek – piątek, godz. 8:00, weekendy,  godz. 8:30 (od 31 sierpnia)

Ewa Drzyzga nie cenzuruje swoich gości i nie boi się poruszać kontrowersyjnych tematów. Będzie wiele łez, emocji ale i humoru. Pojawi się słynny już wykrywacz kłamstw, który bezlitośnie obnaży grzechy wiarołomnych partnerów.  Takie są po prostu „Rozmowy w toku”.

„Rozmowy w toku” > poniedziałek - piątek, godz. 16:00 (od 2 września)

We wrześniu na ekrany wróci podróżniczka i dziennikarka, wieloletnia gwiazda TVN - Martyna Wojeciechowska ze swoim programem "Kobieta na krańcu świata". W piątej już serii podróżniczej produkcji, Wojciechowska znów zabierze widzów z nieznane rejony świata i pokaże niezwykłe kobiety, których historie są warte zobaczenia. Gdzie tym razem pojedzie Wojciechowska?

„Kobieta na krańcu świata” > piąty sezon > niedziele, godz. 10:55 (od 8 września)

fot. TVN

Już od ponad 10 lat pokazuje blichtr świata celebrytów. Relacje z pokazów mody, premier filmowych, wydarzeń kulturalnych i planów produkcji TVN. Co ciekawego wydarzyło się w mijających siedmiu dniach opowie Olivier Janiak.

„Co za tydzień!” > niedziele, godz. 11:30

SERIALE

fot. TVN

Prace nad trzecią transzą serialu trwają już od kilku tygodni. W nowym sezonie ponownie zobaczymy Magdalenę Różczkę, Pawła Małaszyńskiego, Danutę Stenkę, Jacka Komana, Piotr Polka, Marcina Perchucia, Katarzynę Bujakiewicz, Aleksandrę Hamkało, Szymona Bobrowskiego, Wojciecha Zielińskiego, Magdalenę Boczarską i wielu innych znanych aktorów, którzy pojawią się w toruńskim szpitalu Copernicus. W kolejnej serii na widzów czeka ciąg dalszy zdarzeń, jakie wiążą się z tajemniczą lekarką Olgą, którą Maks poznał w Somalii. Będzie można śledzić też losy małżeństwa Wanatów i doktor Żelichowskiej. Bliżej poznamy młodą lekarkę Barbarę Toczewską, którą Leon spotkał w Bydgoszczy. Dadzą o sobie znać również dyrektor Copernicusa Elżbieta Bosak i prof. Krzysztof Florczyk oraz Ivan ze swoją nietypową rodziną. Będzie również ślub.... czyj? Oglądaj "Lekarzy"!

„Lekarze” > trzeci sezon > poniedziałki, godz. 21:30 (od 2 września)

fot. TVN

Po dramatycznym zakończeniu trzeciego sezonu serialu widzowie w napięciu czekali całe wakacje na nowe odcinki "Prawa Agaty". W nowym sezonie Agata z pewnością walczyć będzie o przywrócenie prawa do wykonywania zawodu. Jak potoczą się dalsze losy Dębskiego i Okońskiej? Czy Przybysz wróci do swojego zawodu? O tym wszystkim będzie można przekonać się już od 3 września. Oprócz stałej ekipy w czwartym sezonie zobaczymy między innymi Dominikę Ostałowską. Jakie jeszcze niespodzianki czekają na widzów? Aby się o tym przekonać, należy oglądać „Prawo Agaty”.

„Prawo Agaty” > czwarty sezon > wtorki, godz. 21:30 (od 3 września)

fot. TVN

Tym razem bez sezonowej przerwy od razu po wakacjach wraca "Przepis na życie"! W piątym sezonie na widzów czekają drobne zmiany, bowiem reżyser Michał Rogalski pożegnał się z serialem. Mimo to plejada aktorów pozostaje bez zmian. Pojawią się Magdalena Kumorek, Edyta Olszówka, Maja Ostaszewska, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, a także Dorota Kolak, Magdalena Popławska, czy Aleksandra Radwańska. Do obsady dołączy również Magdalena Schejbal.

„Przepis na życie” > piąty sezon > niedziele, godz. 21:00 (od 1 września)

fot. Agencja W. Impact

Ola niewątpliwie straciła zdrowy rozsądek i stacza się po równi pochyłej. Czy sięgnie dna? Czy przyzna się sama przed sobą, jak wielki ma problem? Z kolei Basia ponownie się zakocha, jednak nowym mężczyzną jej życia okaże się osoba, która zrujnowała życie Kingi. Co na to przyjaciółka Basi? Igora czekają trudne chwile. Będzie próbował odzyskać swoją dziewczynę z którą ma dziecko. Los jednak spłata mu figla i … zostanie samotnym ojcem. Jak się odnajdzie w tej sytuacji? To tylko zalążek tego co będzie się działo w nowych odcinkach serialu. A na przełomie 2013 i 2014 roku w serialu gościnnie wystąpi.... Magda Gessler, która wykona rewolucję w "Barze u Marii".

„Na Wspólnej” > poniedziałek - czwartek, godz. 20:05 (od 2 września)

fot. TVN

Policjanci z krakowskiego wydziału śledczego znów będą musieli stawić czoła kolejnym sprawom. Co wiosną czeka Annę Potaczek, Sebastiana Wątrobę, Annę Palkę, Joannę Czechowską, Macieja Dębosza i Rafała Kopacza? Tego dowiemy się, oglądając kolejne odcinki „W11 – Wydział Śledczy”.

„W11 – Wydział Śledczy” > poniedziałek - czwartek, godz. 20:45 (od 2 września)

Jesienią nowe historie w serialu "Ukryta Prawda" oglądać będziemy o nowej porze, bo o godz. 15:00. Nowe mrożące krew w żyłach odcinki już od 2 września.

„Ukryta Prawda” > poniedziałek - piątek, godz. 15:00 (od 2 września) /NOWA PORA EMISJI/

 

fot. TVN

Seriale o tematyce medycznej od wielu lat cieszą niesłabnącą popularnością wśród widzów, dlatego jesienią zobaczymy drugi już sezon serialu „Szpital”, w którym każdy odcinek to osobna historia pacjentów, którzy trafiają do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego jednego z krakowskich szpitali. W role lekarzy wcielają się aktorzy, m.in. Maciej Słota, Krzysztof Wnuk, Kaja Sosnowska i Elżbieta Wójcik.

„Szpital” > drugi sezon > poniedziałek - piątek, godz. 17:00 (od 2 września) 

„Wawa non stop” - nowy codzienny serial typu scripted-docu opowiadającym o życiu mieszkańców pewnego domu. Całość realizowana jest w konwencji reality-show, ale w role poszczególnych bohaterów wcielać się będą jednak aktorzy-amatorzy. Jesto to serial pokazując każdy aspekt życia domowników, zarówno prywatnego jak i zawodowego. Już od września, dziewięcioro nieznanych sobie wcześniej ludzi z różnych stron Polski zamieszka pod jednym dachem. Zmierzą się z własnymi słabościami, pragnieniami, marzeniami oraz charakterami…Bo scenariusz do tego formatu pisze życie jego bohaterów. To od nich zależy jak potoczą się ich losy w kolejnych odcinkach serialu.

„Wawa non stop” > nowość > poniedziałek - piątek, godz. 18:00 (od 2 września) /NOWOŚĆ/

FILMY

Transformers 3

Po raz trzeci już na widzów TVN czeka spotkanie z legandarnymi „Transformersami”. Czy tym razem Decepticony pokonają Autoboty i podbiją Ziemię?

Thor

Dla miłośników superbohaterów premierowa emisja „Thora”, czyli ekranizacji kultowego komiksu. Odyn – bój i władca pioruna skazuje swojego syna na wygnanie. Thor pozbawiony boskich mocy zostaje tym samym zesłany na Ziemię. 

Paranormal Acvivity i Paranormal Activity 2

Dla fanów kina grozy stacja przygotowała dwie pierwsze części kinowego hitu „Paranormal Activity”. Kamera zamontowana w domach bohaterów ujawnia straszną prawdą. Okazuje się, że mieszkania są nawiedzone. Czy uda się stoczyć walkę z siłami z zaświatów?

Sex Story

Natalie Portman i Ashton Kutcher pojawią się z kolei w „Sex Story”. Jako para zmęczonych dotychczasowymi związkami osób próbują niezobowiązującej znajomości. Czy taki układ jest w ogóle możliwy i czy uda im się pozostać w relacjach czysto przyjacielskich?

Dzień Dobry TV

Kolejną premierową propozycją dla miłośników komedii jest „Dzień Dobry TV”, w którym nowa producentka telewizyjnego programu śniadaniowego musi poprawić słupki oglądalności swojego show. Zadanie to nie jest jednak takie łatwe, a stawka jest bardzo wysoka – być albo nie być dla całej ekipy.

Jonah Hex

Z kolei dla fanów westernu – „Jonah Hex”. Tytułowy bohater to mścicle ścigający łotórów i wymierzający im sprawiedliwość. Kogo przywoła do porządku tym razem?

Colombiana

Bohaterka „Columbiany” również będzie starała się o sprawiedliwość.  Jako mała dziewczynka była bowiem świadkiem brytalnego morderstwa rodziców. Po kilkunastu latach została płatnym mordercą wykonującym okrutne egzekcuje.  Kolejnym celem staje się znalezienie zabójcy rodziców.

Drużyna potępionych

„Drużyna potępionych” to historia misji do boliwijskiej dżungli, w której drużyna staje się celem śmiertelnej inrtrygi uknutej przez potęznego wroga.

Sezon filmowych premier w TVN rozpocznie się już jednak 30 sierpnia. Wtedy na widzów Superkina czeka „Harry Potter i Insygnia Śmierci: Części I”. W pierwszej części epickiego zakończenia Harry, Ron i Hermiona wyruszają w wyprawę, której celem jest znalezienie horkrusów, w których Voldemort ukrył cząstki swojej duszy. 


INFORMACJE I REPORTAŻ

fot. TVN

Najświeższe informacje prezentowane przez najlepszych dziennikarzy. Codziennie o 19:00 pełny autorski obraz tego, co wydarzyło się w Polsce i na świecie. Zapraszają Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz i Piotr Marciniak. 

„Fakty” > codziennie o 19:00

Jak zwykle po każdy wydaniu "Faktów" przychodzi czas na najświeższe informacje sportowe, które przedstawiają m.in. Piotr Salak, Piotr Karpiński, Sergiusz Ryczel czy Wojciech Zawioła.

„Sport” > poniedziałek - piątek, godz. 19:30, w weekendy o godz. 19:25

Nie może zabraknąć prognozy pogody z największą sprawdzalnością w kraju, którą prezentują pogodynki Agnieszka Cegielska, Omenaa Mensah i Maja Popielarska oraz panowie Maciej Dolega, Tomasz Wasilewski i Tomasz Zubilewicz.

„Pogoda” > poniedziałek - piątek, godz. 19:40, w weekendy o godz. 19:35

fot. TVN

Informuje, ostrzega i szokuje - „Uwaga!”. Jesienią zobaczymy jeszcze więcej kontrowersyjnych materiałów. Reporterzy programu są zawsze tam, gdzie dzieją się najważniejsze dla widzów sprawy. W niedziele lubiane przez widzów „Kulisy Sławy”. Zapraszają Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.

„Uwaga” > od poniedziałku do piątku o godz. 19:50 oraz w weekendy o godz. 19:45 (od 2 września)

fot. TVN

„Superwizjer” to jeden z najdłużej emitowanych magazynów sensacji w polskiej telewizji. Tropi afery i nieprawidłowości. Szokuje i nawołuje do refleksji. W każdy wtorkowy wieczór Jolanta Konopka przedstawi kolejne śledztwa redakcji  programu.

„Superwizjer” > wtorki, godz. 23:30 (od 3 września)

BYLE DO WIOSNY

Wiosną 2014 roku na antenie TVN zadebiutuje nowy format - "Project Runway", w którym grupa początkujących projektantów walczyć o uznanie widzów i jury. Najlepszy projektant może być tylko jeden!

Autorzy artykułu: Mateusz Bugajski, Adrian Jabłoński, Przemysław Kwiatkowski

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się