"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Jesień w TVN!

Za niecały miesiąc skończą się wakacje, a z telewizyjnych urlopów powrócą najpopularniejsze propozycje programowe TVN. Od września zobaczymy m.in. odświeżony "Taniec z Gwiazdami" i "Mam Talent!", wybierzemy kolejną polską top modelkę w "Top Model - Zostań Modelką!", podejrzymy jak Magda Gessler znów przeprowadzi "Kuchenne Rewolucje" oraz zrelaksujemy się przy pięciu polskich serialach.

Witamy w show-biznesie!


Już w sobotę, 4 września, jesienną ramówkę TVN zainaugruje IV edycja "Mam Talent!". Program ma zasokczyć widzów jeszcze ciekawszymi uczestnikami oraz nowym jury - miejsce Kuby Wojewódzkiego zajął Robert Kozyra - wybitna osobowość radiowa, współtwórca Radia Zet, specjalista muzyczny. Nową przewodniczącą jury została Agnieszka Chylińska. W programie nie zbaraknie też Małgorzaty Foremniak oraz najbardziej wyjątkowego duetu prowadzących - Marcina Prokopa i Szymona Hołowni.

"Mam Talent!" - czwarta edycja, soboty, godzina 20:00.


Dzień później na parkiecie, powracającego po rocznej przerwie, "Tańca z Gwiazdami" zaprezentują się m.in. Katarzyna Pakosińska, Marta Krupa, Kacper Kuszewski, Katarzyna Zielińska i Aleksandra Kisio. Oprócz nowych 14 par, zobaczymy odświeżone jury - aktorkę Jolantę Fraszyńską, choreografa Janusza Józefowicza oraz znanych z poprzednich edycji wybitnych tancerzy - Iwonę Pavlović i Piotra Galińskiego. Jak zapowiadają producenci, możemy spodziewać się jeszcze ostrzejszych komentarzy i ocen. Program poprowadzą Natasza Urbańska - wokalistka, aktorka, która w X edycji programu zajęła 2 miejsce oraz Piotr Gąsowski, który "Taniec z Gwiazdami" prowadzi nieprzerwanie od 2007 roku.

"Taniec z Gwiazdami" - trzynasta edycja, niedziele, godzina 20:00


Paulina Papierska, Anna Piszczałka, Aleksandra Kuligowska - finalistki I edycji "Top Model - Zostań Modelką!" szturmem wdarły się na polskie wybiegi. Katarzyna Smolińska i Weronika Lewicka, które zajęły kolejno 3. i 4. miejsce pracują przy nowej edycji programu oraz w innych projektach TVN. W drugiej odsłonie show dziewczyny pretenedujące do miana top modelki, będą musiały zmierzyć się z jeszcze trudniejszymu wyzwaniami. Już we wrześniu poznamy kilkadziesiąt pięknych dziewcząt, które pragną spełnić swoje marzenia. Jakie będą i co osiągną nowe uczestniczki programu? Jak oceni je ostre jury - Karolina Korwin-Piotrowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Joanna Krupa?

"Top Model - Zostań Modelką!" - druga edycja, środy, godzia 21:30


Po wakacyjnym odpoczynku na antenę porwraca kontrowersyjny Kuba Wojewódzki ze swoim programem. Kolejne, często ostre, rozmowy z polskimi gwiazdami już od września w TVN. Kogo przepyta najsłynniejszy polski czterdziestoośmiolatek?

„Kuba Wojewódzki” – wtorki, 22:30


Nowością w ramówce na jesień będzie nowy program Szymona Majewskiego – "ADHD TV". Po sześciu latach "Szymon Majewski Show" ustępuje miejsca telewizji, tworzonej przez Mike’a Szymańskiego. Program ma być rozbudowaną wersją "Rozmów w tłoku", połączoną z show w stylu Davida Lettermana. Czy Szymon znów zdobędzie serca widzów w nowym programie?

"ADHD TV" – PREMIERA, poniedziałki 22:30


Przez trzy edycje swojego programu przemierzyła całą Polskę, by doprowadzić nasze restauracje na poziom europejski. Ostra jak papryczka chilli – Magda Gessler i jej "Kuchenne Rewolucje" powracają, by znów pomóc właścielom restautacji.

„Kuchenne Rewolucje” –  czwarty sezon, NOWA PORA EMISJI: czwartki, 21:30


Pierwszą serię tego programu wyemitowano jesienią ubiegłego roku. Zasady są proste – czterech nieznających się wcześniej mieszkańców jednego miasta musi przygotować kolację według swojego pomysłu. Przeciwnicy oceniają się nawzajem, a osoba z największą ilością punktów wygrywa nagrodę pieniężną. Proste? Ugotowani!

„Ugotowani” – druga edycja – niedziele, 18:00


Byli „Milionerzy”, „Najsłabsze Ogniwo”, „Chwila Prawdy”. Jesień to czas nowego teleturnieju – „Milion w minutę”! Każdy uczestnik musi wykonać 10 zadań, w których niezbędne są spryt, sprawność fizyczna i szczęście. Na jedno przeznaczonych jest 60 sekund. Dla najlepszych nagroda – milion złotych. Program poprowadzi Marcin Prokop.

„Milion w minutę” – PREMIERA, poniedziałki, 21:30

Sześć par gwiazd z pierwszych stron gazet i sześć problemów ekologicznych, z którymi  postanowiły się zmierzyć. Indie, Borneo, czy Ghana to miejsca, gdzie nie tylko dobrze poznają skutki ludzkich grzechów popełnianych wobec natury, ale przede wszystkim zawiną rękawy i wezmą się do ciężkiej pracy charytatywnej!

"S.O.S dla świata" - PREMIERA, niedziele, 11:00 (od 30. października)

Jesienią zobaczymy również trzecią edycje programu Martyny Wojciechowskiej "Kobieta na krańcu świata". Australia, Ghana, Indie - w tych miejscach Wojciechowska spotkała wspaniałe i silne kobiety.

"Kobieta na krańcu świata" - trzecia edycja, niedziele

Świat seriali!


Na antenie nieprzerwanie od ośmiu lat. Od poniedziałku do czwartku ich perypetie bawią, ciekawią wzruszają. Jesienią bohaterowie serialu „Na Wspólnej” będą jeszcze bardziej zaskakiwać! Jak poradzi sobie z kryzysem finansowym, który dopadł jego rodzinę? Czy Emilka da sobie radę jako matka? Jaką zbrodnię popełni Ewa? Odpowiedź na te i wiele innych pytań już od września!

„Na Wspólnej” – od poniedziałku do czwartku o 20:05


Monikę Milewską poznaliśmy w przeddzień zeszłorocznej Wigilii i od razu skradła serca wielu widzom serialu „Prosto w serce”. Jesienią dowiemy się co stanie się z adoptowanymi dziećmi Artura, jak potoczą się dalsze losy miłosnego trójkąta – Anety, Feliksa i Rafała i czy Monika z Arturem wreszcie będą szczęśliwi. W serialu pojawią się nowi bohaterowie, grani przez Philippe Tlokinksiego, Katarzynę Dorosińską i Łukasza Nowickiego.

„Prosto w serce” – drugi (ostatni) sezon, od poniedziałku do piątku o 17:55


Wiosenna nowość – „Przepis na życie” szturmem wkroczył w ramówkę TVN. Już od września będziemy mogli obserwować nowe perypetie świeżo upieczonej mamy – Anki, Jerzego, który będzie musiał walczyć o swojego syna Janka, z jego matką, Elką (Magdalena Popławska) oraz Poli, która będzie romansować  młodym pracownikiem swojej firmy (Philippe Tlokinski).

„Przepis na życie” – drugi sezon, NOWA PORA EMISJI: wtorki, 21:30


Na antenie TVN zadebiutują dwa nowe seriale. Pierwszy z nich to sitcom, na podstawie amerykańskiego „Everybody loves Ryan”. Polska wersja – „Wszyscy kochają Romana” z Bartkiem Kasprzykowskim, Anetą Todorczuk-Perchuć, Anną Seniuk i raperem Tede, ma być opowieścią o dziennikarzu sportowym i jego ciągłej walce z żoną i rodzicami. Serial w USA zdobył wielką popularność. Jak będzie w Polsce?

„Wszyscy kochają Romana” – PREMIERA, piątki, 20:00


Kolejną nowością będzie serial kryminalny, na podstawie autorskiego, polskiego scenariusza. „Układ Warszawski” będzie opowieścią młodym policjancie (Lesław Żurek), który pewnego dnia dowiaduje się, że jego wujkiem jest jeden z największych europejskich przestępców (Jan Englert). W produkcji zobaczymy również Alana Andersza, Olgę Bolądź, Katarzynę Herman i Grażynę Szapołowską.

„Układ Warszawski” – PREMIERA, niedziele, po "Tańcu z Gwiazdami"

Po wakacyjnej przerwie na antenę TVN podwórca również seriale docu-crime – „Detektywi” i „W11 – Wydział Śledczy” oraz „Sędzia Anna Maria Wesołowska” i „Sąd Rodzinny”.

„Sędzia Anna Maria Wesołowska” – poniedziałki, środy i piątki o 16:55

„Sąd Rodzinny” – wtorki i czwartki o 16:55

„Detektywi” i „W11 – Wydział Śledczy” – od poniedziałku do piątku o 18:25 i 20:55


W “Dzień Dobry TVN” (codziennie od 8:30) jak zwykle najciekawsze rozmowy, przepis i duża dawka porannego jumoru. Bez zmian “Co za tydzień!” Oliviera Janiaka (niedziele, 11:30). Nie zabraknie także Ewy Drzyzgi i jej “Rozmów w toku”. Kolejne kontrowersyjne tematy od poniedziałku do piątku o 15:55.

Uwaga na informację


Jak zwykle o 19:00 codzienny serwis informacyjny, czyli "Fakty". Kamil Durczok, Justyna Pochanke i dwie weekendowe pary - Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak będą przedstawiać narzetelniejsze informacje z kraju i ze świata. Tuż po "Faktach" serwis sportowy i prognoza pogody.

"Fakty" - codziennie o 19:00


Tuż po "Faktach" kolejny stały punkt ramówki TVN. Informuje, ostrzega i szokuje - "Uwaga!". Jesienią zobaczymy jeszcze więcej kontrowersyjnych materiałów. Reporterzy programu są zawsze tam, gdzie dzieją się najważniejsze dla widzów sprawy. W niedziele lubiane przez telewidzów "Kulisy Sławy". Zapraszają Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat.

"Uwaga" - od poniedziałku do piątku o 19:50, w weekendy o 19:45


Po wakacyjnej przerwie znów będziemy mogli oglądać cotygodniowy program reporterów "Superwizjer". Program prowadzony przez Jolantę Konopkę znów zaskoczy interesującymi reportażami.

"Superwizjer" - poniedziałki, 23:20

Filmy i seriale zagraniczne

Już wkrótce w serwisie tvnfakty.pl przedstawimy najciekawsze propozycje filmów i serialii zagranicznych, które będzie można zobaczyć jesienią. Na antenie pozostaje piątkowy cykl "Superkino" (20:30), czwartkowe "Prawdziwe historie" (22:30) i niedzielne kino familijne.

Coś się kończy, coś zaczyna...


W jesiennej ramówce TVN zabraknie popołudniowego programu "Między Kuchnią a Salonem", który mimo zapowiedzi, już nie wróci na antenę. Nie zobaczymy również "Szymon Majewski Show", który będzie zastąpiony "ADHD TV", jednak nie wykluczone, że autorską audycję Szymona Majewskiego zobaczymy wiosną 2012 roku. Wtedy też kolejne edycje "X Factor", "You Can Dance - Po prostu tańcz!" oraz dwa nowe seriale - codzienna produkcja która zastąpi "Prosto w Serce" o roboczej nazwie "Julka" oraz nowy serial prawniczy z Agnieszką Dygant, Darią Widawską i Małgorzatą Kożuchowską pt. "Prawo Agaty".

Już wkrótce na naszym Facebook'owym profilu wideo z jesiennym spotem TVN oraz z fotorelacja z jego planu. Zapraszamy!

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się