"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Jesienne nowości TVN Style

Po sukcesie wiosennej ramówki, dzięki której kanał utrzymał się na pozycji lidera kanałów kobiecych, właśnie ruszyły produkcje na sezon jesienny! Oprócz znanych i lubianych tytułów zobaczymy również inspirujące nowości programowe. Z pewnością zostaną one przyjęte przez widzki kanału równie entuzjastycznie, co poprzednie.Wśród nich „Cofnij czas” - program, który pomoże ludziom odzyskać idealną wagę, zdrowie i dobrą kondycję fizyczną. 12 osób prowadzących niezdrowy tryb życia i borykających się z jego powodu z wieloma schorzeniami – stoczy na oczach widzów zaciętą walkę o powrót do dobrej formy. Pomogą im w tym specjaliści: lekarze, dietetycy, trenerzy i psychologowie.

Kolejną nowością są dwa dokumenty ze świata – tym razem krajem docelowym jest Korea Południowa, a gwiazdą, która wybrała się w podróż jest Marcin Prokop. „Obsesja doskonałości” oraz „Klonowanie – sposób na nieśmiertelność” już w październiku na antenie TVN Style.

Tematykę, jakiej na antenie TVN Style jeszcze nie było porusza program pod tytułem „I nie opuszczę cię aż do ślubu”. Gdy do najpiękniejszego dnia w życiu zostało niewiele czasu, wkrada się nerwowość, a emocje sięgają zenitu. Sukienka nie leży tak, jak miała leżeć, rodzina kłóci się o usadzenie gości przy stołach, wizyta u fryzjera się przedłuża, a nikt nawet nie sprawdził czy sala weselna  jest  już udekorowana. Wtedy z pomocą przychodzi nowa prowadząca TVN Style - tancerka, modelka, a teraz również ekspertka od ślubów. Izabela Janochowska - prowadzi popularnego ślubnego bloga, na którym dzieli się ciekawymi poradami i inspiracjami. Program przykuje widza emocjami, zaciekawi historiami bohaterów oraz utrzyma w napięciu do końca.

TVN Style jest kanałem otwartym na współpracę z Klientami i produkcje specjalne. Jesienią pojawi się nowość pod tytułem „W poszukiwaniu piękna” – zrealizowany we współpracy ze Skin Clinic program o medycynie estetycznej. Zobaczymy w nim bohaterki i bohaterów, którzy z powodu kompleksu na punkcie swojego wyglądu mają trudności w osiągnięciu życiowego celu – znalezieniu pracy, miłości, czy po prostu poczuciu się wreszcie atrakcyjnym. Specjaliści pomogą im zmienić swoje życie i nabrać pewności siebie.

Oczywiście w ramówce pojawią się też znane i lubiane przez widzki tytuły, takie jak „Dorota was urządzi”, „Sablewskiej sposób na modę”, "Afera fryzjera", czy „Życie bez wstydu”,

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się