"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
ferie z dziećmi na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Jesienne plany "Dzień Dobry TVN"

W najbliższą niedzielę, ostatnie wakacyjne „Dzień Dobry Wakacje” poprowadzą Magda Mołek i Marcin Prokop, a my już dziś prezentujemy wam, czym w nadchodzącym sezonie będzie się zajmować „Dzień Dobry TVN”. A będzie tego sporo, o czym informują producentki programu Katarzyna Białek i Ewa Baj. Nie zabraknie niespodzianek!

WEEKENDY (8:30-11:00)


Jak informuje producentka weekendowych wydań programu, Katarzyna Białek, redakcja ma w planach nowe cykle i fascynujące reportaże z całego świata. Spójrzmy, na co jeszcze zwraca uwagę Katarzyna Białek:

Przygotowujemy cykl dotyczący bezpieczeństwa na drodze i kultury jazdy: Jaka jest główna przyczyna wypadków i kolizji drogowych: Nadmierna prędkość? Alkohol? Zły stan dróg? Stan techniczny samochodów? Złe przepisy? Z policyjnych statystyk dotyczących ubiegłego roku wynika, że przede wszystkim brak odpowiedzialności i brak szacunku kierowców dla innych użytkowników dróg. W specjalnej akcji społecznej przyjrzymy się Polkom i Polakom jako kierowcom. Być może uda nam się wypracować wspólnie KULTURĘ JAZDY. 

Jesienią pochylimy się również nad problemem nadwagi wśród nastolatków: Blisko 29 procent polskich jedenastolatków ma nadwagę. Wśród trzynastolatków na otyłość cierpi co czwarty (wg raportu Światowej Organizacji Zdrowia z czerwca 2012 roku) .Dodatkowo Polska zajęła 34. miejsce w rankingu trzynastolatków uprawiających sporty. Jak pomóc nastolatkom i przerwać ten trend? Zróbmy coś, zanim staniemy się społeczeństwem otyłych lwów kanapowych. Cykl będzie realizowany w formie reality show z autentycznymi historiami tych, którzy już próbują wziąć się z problemem za bary.  

Pochylimy się też nad coraz bardziej aktywnymi blogerami kulinarnymi. Kuchnię oddamy we władanie blogerom, czyli pasjonatom, którzy na co dzień po powrocie z pracy rzucają się w wir gotowania, po czym znajdują jeszcze czas, żeby swoje dzieła obfotografować, opisać i zamieścić w sieci. 

W nowym sezonie sporo ciekawych reportaży: 
Tylko u nas specjalna relacja z pobytu Marcina Gortata w polskiej bazie w Afganistanie. Znany polski koszykarz, jak sam wyznaje, wyznaczył sobie misję. Chce sprawić, by polscy żołnierze w czynnej służbie cieszyli się w kraju zasłużonym szacunkiem tak, jak dzieje się to z żołnierzami amerykańskimi. Dlatego zaangażował się w akcję wspierania zarówno samych żołnierzy, jak i ich rodzin, które pozostały w kraju. Tylko nasza kamera towarzyszyła Marcinowi w jego pierwszej podróży do bazy Bagram (emisja już 8 września!).

Tylko nasza kamera i tylko nasz dziennikarz Bartek Węglarczyk wejdzie też do fabryki legendarnych Black Hawk w Stadford w USA (emisja już 2 września!). 

Sięgniemy, gdzie wzrok nie sięga! Pojawią się u nas specjalne reporterki z Chin i z Ameryki Północnej. 
Łukasz Radwan zgłębi tajemnice polskich klasztorów, a Filip Chajzer sprawdzi miejsca gdzie diabeł mówi „dzień dobry”. Zmierzymy się ze słynną polską gościnnością. Gdzie Filipowi uda się wcisnąć na nocleg, gdzie wkręcić na wesele lub imieniny cioci, a gdzie dostać bezinteresowną pomoc w zmianie koła.


Fot. AKPA

Weekendowe wydania programu niezmiennie poprowadzą pary: Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk oraz Magda Mołek i Andrzej Sołtysik.

DNI POWSZEDNIE (8:00-11:00)

Drugie w kolejności startują powszednie wydania programu, nad którymi pieczę sprawuje Ewa Baj, zapowiadająca wiele atrakcji:

Samoobrona kobiet – skupimy się na prewencji i wskazywaniu bezpiecznych form zachowania. Cykl prowadzony będzie przez ekspertów. 

Zaproponujemy też widzom cykl reportaży o ludziach odsiadujących wyroki. Opowiemy ich historie. Nie będzie to próba dyskusji z wyrokiem sądu, ale opowieść o ludziach zepchniętych na margines, a nie zawsze do niego pasujących.

O poranku o seksie? Oczywiście! Choć tym razem nieco inaczej. „Miłość dookoła świata, czyli co nas kręci, co nas podnieca?” to opowieści o sferze uczuć, seksu, rytuałów i zachowań seksualnych z różnych kultur. 

Odświeżymy „Modę Polską” i „Żyj ekologicznie”. Tomek Jacyków pojawi się z nową asystentką, a Reni Jusis i Magda Targosz opowiedzą już nie tylko o ekologicznym macierzyństwie, ale o różnych aspektach ekologii. Magda nauczy widzów czytać etykiety produktów. Wytłumaczy też, co jest zdrowe, co jest ekologiczne, a czego powinniśmy unikać, jeśli chcemy o siebie dbać. 
Przedstawimy też naszego „Małego reportera”. Nieletni dziennikarz Dzień Dobry TVN zadaja bardzo ważnym ludziom z naszego życia publicznego, bardzo kluczowe pytania. Zobaczymy jak sobie z tym poradzą… 

Będziemy też próbowali zrobić „Remont za 1000 złotych”.  


Wydania w dni powszednie niezmiennie poprowadzą pary: Dorota Wellman i Marcin Prokop oraz Jolanta Pieńkowska i Robert Kantereit.

 „Dzień Dobry TVN” już od 1 września z odświeżonego studia!

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się