"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Już dziś wieczorem "Ameryka Wybiera"

Dziś wieczorem na antenie TVN24 BiS, a chwilę później także na TVN24, rusza specjalne pasmo poświęcone wyborom prezydenckim w Stanach Zjednoczonych. Punktualnie o 19:55 widzów TVN24 BiS ze studia w Warszawie przywita Piotr Kraśko, który przez dwie godziny będzie prowadził specjalne wydanie "Faktów z zagranicy".

"Ameryka Wybiera" w TVN24 i w TVN24 BiS

Później przez cały wieczór i noc na antenie TVN24 BiS oraz na TVN24 widzowie będą mogli oglądać wspólny program relacjonujący amerykańskie wybory.

Widzowie zobaczą relacje dziennikarki TVN24 BiS - Jolanty Pieńkowskiej z Nowego Jorku oraz reportera "Faktów" - Marcina Wrony z Waszyngtonu. Wśród specjalnych wysłanników będą także: Katarzyna Kolenda Zaleska, Arleta Zalewska oraz Michał Sznajder.

"Ameryka Wybiera" w TVN24 i w TVN24 BiS

O 1:00 czasu polskiego zakończą głosowanie mieszkańcy stanu New Hampshire, a godzinę później o 2:00 w nocy czasu polskiego głosowanie zakończy się niemal na całym wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. W kolejnych godzinach głosowanie będzie się kończyć w następnych stanach. O 5:00 rano czasu polskiego głosowanie zakończy cała zachodnia część USA.

Piotr Kraśko zapowiadał dziś na antenie TVN24, że prawdopodobnie o 5:00 nad ranem czasu polskiego stacja będzie mogła podać informację o tym, kto został 45 prezydentem USA. Istnieje ryzyko, że w którymś ze stanów różnica głosów będzie tak niewielka, że sondaże nie dadzą ostatecznej odpowiedzi na pytanie kto wygrał i z ogłoszeniem wyników trzeba będzie czekać na przeliczenie głosów lub nawet na wyrok Sądu Najwyższego. O 5:30 ruszy także specjalne wydanie poranka w TVN24 i w TVN24 BiS.

"Ameryka Wybiera" w TVN24 i w TVN24 BiS

W studiu TVN24 BiS nie zabraknie komentarzy i dyskusji o wyborach, kandydatach i prowadzonej kampanii. Całodobową serię programów wyborczych zwieńczy specjalne wydanie „Faktów po Faktach” 9 listopada, które na połączonych antenach TVN, TVN24 i TVN24 BiS poprowadzi Justyna Pochanke.

Redakcja prześledzi także media społecznościowe i wychwyci gorące komentarze. Na czas wyborów stacja TVN24 uruchomiła także specjalną aplikację mobilną „Ameryka wybiera” ze szczegółami na temat wydarzenia. Aplikacja jest przeznaczona na systemy Android i iOS. Można jej używać z okularami VR lub bezpośrednio na tablecie i smartfonie.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się