"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Kolejne sezony znanych i lubianych seriali

Nieprzeciętnie spostrzegawczy detektyw Adrian Monk cierpiący na nerwicę natręctw powraca w IV sezonie na antenę telewizji TVN7. Do emisja trafia również kontynuacja przygód „Czerwonego Orła”, zamaskowanego mściciela, który broni miejscowej ludności, tocząc walkę z przestępczością i złem. IV „Detektywa Monka” od 13 września, a II sezon „Czerwonego orła” od 18 września.

fot. TVN

Adrian Monk to bardzo utalentowany detektyw, który na co dzień rozwiązuje kryminalne zagadki z partnerką Natalie. Jedna sprawa jednak nie daje mu spokoju. Morderstwo ukochanej żony. Jest to jedyne nierozwikłane śledztwo w jego całej karierze. W pierwszym odcinku IV serii Monk będzie musiał zmierzyć się z przeszłością. Pewnego dnia, Natalie dostrzega Trudy Monk - nieżyjącą żonę Monka. Tak przynajmniej się jej wydaje. Trudy siedzi w restauracji ze starszym od siebie mężczyzną, Zachem Ellinghousem. Natalie słyszy, jak Trudy mówi Zachowi, że sfingowała swoją śmierć, by ochronić swoją rodzinę przed niebezpieczną grupą ekstremistów, o których napisała kiedyś artykuł prasowy. Teraz wychodzi z ukrycia, ponieważ musi odszukać klucz, który należał kiedyś do córki Zacha, Janice Ellinghouse. Jak zakończy się ta sprawa? Czy Trudy okaże się być prawdziwą żoną Monka, a może to uzurpatorka, która za wszelką cenę będzie chciała skomplikować życie serialowego detektywa?

Emisja serialu „Detektyw Monk” od 13 września br. w dni powszednie o godzinie 18:00.

fot. TVN

Akcja serialu „Czerwony Orzeł” rozgrywa się w ok. 1660 roku podczas panowania Filipa VI. Głównym bohaterem jest Gonzalo de Montalvo z zawodu nauczyciel. Traumatyczne przeżycie z przeszłości jakim jest śmierć żony w jego własnych ramionach skłania mężczyznę do wymierzenia sprawiedliwości i podjęcia decyzji o działaniu pod pseudonimem „Czerwony Orzeł”. Pragnie on odszukać morderców swojej żony oraz bronić miejscowej ludności. W ciągu trzech miesięcy od śmierci żony w domu Gonzala sprawy się komplikują. Jego syn, Alonso pisze do swojej ciotki z prośbą, aby przyjechała im pomóc. Sytuacja w mieście też nie przedstawia się najlepiej. Ludzie cierpią z powodu głodu. Okazuje się, że ktoś blokuje dostawy żywności. Jednym z wyzwań, jakiemu będzie musiał stawić czoła „Czerwony Orzeł” w nowej serii jest odkrycie kto jest głównym prowodyrem tej akcji i działanie w celu przywrócenia głodującej ludności dostaw pożywienia. Oprócz tytułowego bohatera akcję serialu urozmaicają postacie, które przybliżają widzowi nie tylko historię zmagań ze spiskowcami, ale także trudy i problemy jakie dotyczyły ludzi żyjących w tamtych czasach.

Emisja: TVN 7, od poniedziałku do piątku, godzina 15.55

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się