"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Kolejne wiosenne premiery

Choć wiosenna ramówka dobiega końca, TVN przygotował dla widzów kilka majowych premier. Wśród nich "Paranormal Activity 4", "Dyktator" oraz "Bezpieczna przystań". Oprócz tego "Kot w butach", "Transformers 3", "Super 8", "Pan i Pani Smith", "Mission: Impossible 4", "Iron Man", "Shrek Forever", czy też "Och, życie"

Po raz pierwszy zobaczymy "Bezpieczną przystań". Piękna młoda kobieta przyjeżdża do Southport. Choć unika kontaktu z mieszkańcami, z czasem zawiera bliższą znajomość z Aleksem i Jo. Niebawem dopada ją przeszłość, przed którą chciała się schronić.
Występują: Julianne Hough, Josh Duhamel
Emisja: sobota, 9 maja, godz. 22:40

Dla fanów komiksu premiera "Thor: Mroczny świat". Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność.

Występują: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins

Emisja: piątek, 22 maja, godz. 20:00

Premierowo również "Dyktator". Historia dyktatora Aladeena, który podczas wizyty w Ameryce na własnej skórze doświadczy, co znaczy demokracja.
Występują: Sacha Baron Cohen, Ben Kingsley, Megan Fox, Anna Faris
Emisja: sobota, 23 maja, godz. 22:30

Dla fanów horroru premiera "Paranormal Activity 4". Sześć lat po wydarzeniach z drugiej części do nawiedzonego domu wprowadza się inna rodzina.
Występują: Katie Featherston
Emisja: niedziela, 24 maja, godz. 23:30

W majowym Superkinie "Shrek Forever", "Iron Man 2", "Transformers 3",  "Thor: Mroczny świat" i "Mission: Impossible 4 - Protokół duchów".

A w drugiej częścia pasma "Super 8", "Raport mniejszości", "Beowulf", "Milczenie owiec" i "Jonah Hex". 

Sobotnie wieczory upłyną pod znakiem takich pozycji jak "Och, życie", "Bezpieczna przystań", "Miss Agent 2: Uzbrojona i urocza", "Niezaliczona" i "Dyktator". Z kolei po północy "Super 8", "Transformers 3", "Iron Man 2", "Kochaj i tańcz" i "Godziny szczytu".

Po zakończeniu emisji "Małych Gigantów" filmy pojawią się też w soboty o 20. Zobaczymy wtedy "Kota w butach", "Dziewczynę moich koszmarów" i "Forresta Gump'a".

A w niedzielne popołudnia "Shrek Forever", "Film o pszczołach", "Kot w butach", "Tylko mnie kochaj", "Pan niania", "Thor: Mroczny świat", "Polowanie na mysz" i "Podróż do wnętrza Ziemi".

Z kolei po 23 "Żona astronauty", "Paranormal Activity 3", "Mad Max pod kopułą gromu" i "Paranormal Activity 4". A 31 maja od 20 "Godziny szczytu" oraz "Eksplozja".

W tygodniu również filmowo. W środy po 22:30 "Kolekcjoner", "Gliniarz z metropolii", "Red Eye" i "Pan i Pani Smith".

Z kolei w czwartki o 22:30 kino polskie - "Sztos", "Tylko mnie kochaj", "Kochaj i tańcz" oraz "Vinci".

Filmowy maraton zapowiada się w piątek 1 maja. Zobaczymy wtedy kolejno "Scooby Doo 2: Potwory na gigancie", "Nowy Jork, nowa miłość", "Złote dziecko" i "Rybki z ferajny". A wieczorem w Superkinie "Shrek Forever" i "Super 8".

W TVN7 także premierowe dokumenty. Na początek "Grzechy mojego ojca". Film jest historią Pablo Escobara, szefa kolumbijskiego kartelu narkotykowego, opowiedzianą przez jego syna Sebastiana oraz wdowę Marię Isabel Santos. Ale jest to także historia dwóch najbardziej znaczących ofiar Escobara - ministra sprawiedliwości oraz niedoszłego prezydenta Kolumbii, również opowiedziana przez ich synów. Sebastian nawiązuje kontakt z synami ofiar swojego ojca i próbuje przerwać błędne koło zemsty, poprzez dojście do wspólnego porozumienia.
Emisja: środa, 6 maja, godz. 21:50

Legion Chrystusa” to kontrowersyjny dokument, który spotęgował światową dyskusję na temat kościoła oraz zasad moralnych. Przede wszystkim jednak pokazał obraz człowieka o wielu twarzach, fałszywych paszportach. Nietykalnego i bezkarnego. Mowa o księdzu Marcial’u Maciel’u Degollado. Według wielu – sprawcy największego skandalu w kościele ostatnich lat.
Emisja: środa, 13 maja, godz. 22:20

Z kolei „W obcej skórze” to świetnie zrealizowany film, w którym fabuła dotyczy trzynastoletniego Nicholasa Barclay, który latem 1994 zniknął bez śladu ze swojego w domu w San Antonio, w Teksasie. Rodzina i przyjaciele uruchomili wtedy intensywne poszukiwania. Bez rezultatu. Czas działał na ich niekorzyść, a szanse na znalezienie Nicholasa malały z każdym dniem.
Emisja: środa, 20 maja, godz. 22:10

A w TVN7 między innymi "Astro Boy", "Potwory kontra Obcy", "Wojna światów", "Jaja w tropikach", "Truman Show", "Inwazja", "Sherlock Holmes", "Legendy Sowiego Królestwa: Strażnicy Ga'Hoole", "Footloose", "Blow", "Dziewczyna i chłopak, wszystko na opak", "Ostatni samuraj", "W sieci pajką" i "Koszmar z ulicy Wiązów".

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się