"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

"Kuchenne rewolucje" w sądzie?

Arkadiusz Piekarski, właściciel restauracji "Tawerna" w Nowym Mieście w województwie warmińsko-mazurskim, który brał udział w programie Magdy Gessler "Kuchenne rewolucje" chce podać stację TVN do sądu. Uważa, że zaprezentowano jego osobę w złym świetle, co poskutkowało utratą reputacji w rodzinnym mieście, gdzie prowadzi biznes

Odcinek z "Tawerną" został wyemitowany tydzień temu. W programie widzowie zostali zaznajomieni z historią Arkadiusza Piekarskiego, który prowadzi restaurację "Tawerna" wraz ze swoją matką. Jedną z pracownic lokalu jest była żona Piekarskiego, a częstym gościem restauracji jest jego obecna partnerka. Ponadto Piekarski był skonfliktowany z bratem, który kilka lat wcześniej zerwał z nim kontakt i założył własną, konkurencyjną knajpę. Prowadząca, Magda Gessler, oprócz pomocy nieopłacalnej restauracji, chciała również poprawić relacje rodzinne jej właściciela. Arkadiusz Piekarski nie kryje rozżalenia spowodowanego faktem, jak cała sprawa została pokazana w telewizji -  "Cała Polska się ze mnie śmieje. To skandal, co oni ze mnie zrobili. Ja tego nie daruję" – mówi w rozmowie z „Super Expressem. Dodaje, że jego była żona zaprezentowała go w programie jako "lekkoducha, który ma w głowie tylko spódniczki". Jego obecna partnerka informuje również, że pewne rozmowy, które pokazano w programie, miały odbyć się na polu prywatnym, bez obecności kamer i mikrofonów.

Arkadiusz Piekarski zapowiada, że poda stację TVN do sądu. Sama stacja jak na razie nie komentuje sprawy, głos zabrała Magda Gessler, która na swoim profilu na portalu Facebook zamieściła następujący wpis (pisownia oryginalna): "Ludzie którzy zgłaszają się do programu - DOBROWOLNIE!!!! - nie mogą liczyć na to ze program będzie montowany jako ich spot reklamowy.. Kamera pokazuje to co zarejestrowała.. Jeśli ktoś ma ochotę opowiadać o swoim życiu prywatnym chcąc coś w nim zmienić to zawsze jest to jego decyzja..."

"Kuchenne rewolucje" są emitowane od wiosny 2010 roku. Prowadząca - znana restauratorka, Magda Gessler ma cztery dni by pomóc podupadającym restauracjom. Program jest emitowany w czwartki o 21:30.

Czy mieszanie się w sprawy prywatne uczestników "Kuchennych rewolucji" to dobry pomysł, czy restauratorka powinna skupić się jedynie na pomocy lokalom? Zapraszamy do dyskusji na naszym profilu na Facebooku.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się