Baner - nagłówek
ODZIAŁY LOKALNE
Kraków
Łódź
Warszawa
Poznań
Toruń
Wrocław
Szczecin
Katowice
Gdańsk
Białystok
PARTNERZY
Polski producent mebli ze starego drewna
Meble wykonywane ręcznie
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński Medical & SPA
Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Kompleksowa obsługa instalatorów
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Sklep Montersi.pl
Zakupy i zabawa
SONDA
Jak Ci się podoba nowa wersja tvnfakty.pl?

Lato w TVN

Już w czerwcu w TVN zadebiutuje 2 sezon "Projektu Lady" oraz 2 seria "Domu marzeń". Stacja pokaże też produkcje znane z TTV i TVN Style, takie jak "Ostre cięcie" i "Sekrety lekarzy". Co jeszcze czeka widzów w letniej ramówce?

Po zakończeniu tygodniowej emisji "Dzień Dobry TVN" zmieni się ramówka dzienna. Od 26 czerwca w tygodniu oglądać będziemy powtórki "Milionerów" (godz. 8:00), "Kuchennych rewolucji" (godz. 8:35), a następnie "Szkoły" (od godz. 9:35), "Ukrytej prawdy" i "Szpitala". O godz. 12:35 stacja pokazywać będzie dwa odcinki "19+", zaś o godz. 13:35 dwa odcinki "W-11 Wydział Śledczy". Od godz. 15:00 zobaczymy kolejno "Kuchenne rewolucje", "Szkołę", "Ukrytą prawdę" i "Szpital".

Niezmiennie o godz. 20:10 nadawany będzie "Doradca smaku", a po nim serial "Na Wspólnej" z premierowymi odcinkami. "Doradca smaku" powtarzany będzie również od wtorku do piątku o godz. 7:50. W poniedziałki o godz. 7:50 ujrzymy zaś "Gotowych na sezon". Zaś o godz. 7:05 od wtorku do piątku emitowany będzie również serial "W-11 Wydział Śledczy". Z kolei w poniedziałki pojawi się tam 7 seria "Ostrego cięcia". 

W poniedziałki o godz. 20:55 od 12 czerwca emitowany będzie premierowy drugi sezon "Projektu Lady". Nowa seria będzie liczyć aż 12 odcinków. Tuż po nim 3 seria "Sekretów lekarzy" (godz. 21:55) oraz 7 seria "Ostrego cięcia" (godz. 22:55). O godz. 23:40 stacja przypominać będzie 3 serię "Żon Hollywood", po których nada jeszcze powtórkę "Co za tydzień" i serial "Czarna lista".

We wtorkowe wieczory od godz. 20:55 TVN zaprezentuje podwójne pasmo filmowe. Około godz. 1:00 powtórka "Ugotowanych". 

W środę o godz. 20:55 powróci program "Dom marzeń" z 2 serią. Nowy sezon liczyć będzie aż 12 odcinków. Tuż po nim stacja nada film fabularny, a około północy powtórkę "Kuby Wojewódzkiego" i serial "Wybrani".

Czwartki należeć będą do Magdy Gessler i "Kuchennych rewolucji". Tuż po nich od godz. 21:55 podwójne pasmo filmowe. 

W soboty o godz. 7:55 powtóka 4 serii "Efektu Domina". Zaraz po "Dzień Dobry Wakacje" maraton z produkcjami "Na Wspólnej" (4 odcinki), 2 serią "Agent Gwiazdy", 2 serią "MasterChef Junior", 4 serią "Mamy Cię!", "Kobietą na krańcu świata" i powtórkami "Projektu Lady" i "Kuchennych rewolucji" z tygodnia. 

W niedziele o godz. 7:55 "Nowa Maja w ogrodzie" i "Akademia ogrodnika". Od godz. 11:00 powtórka "Domu marzeń", "Co za tydzień" oraz "Belle Epoque". Po paśmie filmowym TVN pokaże jeszcze "Gotowi na sezon" (godz. 17:50) i "Ugotowanych". Od godz. 20:00 pasmo filmowe. Po północy zaś serial "Revolution". 

Adrian Jabłoński

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, wypełnij poniższe pola. Każdy komentarz musi przejść proces weryfikacji.

Pola oznaczone * są wymagane.

Lista komentarzy

Lista dodanych komentarzy

Hotele i SPA na wakacje
Park Hotel KUR & SPA
NASZE WYWIADY
FAKTY TVN