Baner - nagłówek
ODZIAŁY LOKALNE
Kraków
Łódź
Warszawa
Poznań
Toruń
Wrocław
Szczecin
Katowice
Gdańsk
Białystok
PARTNERZY
Polski producent mebli ze starego drewna
Meble wykonywane ręcznie
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński Medical & SPA
Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Kompleksowa obsługa instalatorów
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Sklep Montersi.pl
Zakupy i zabawa
SONDA
Jak Ci się podoba nowa wersja tvnfakty.pl?

Letnie lipcowe kino w TVN

W lipcu na antenie TVN zagości między innymi trylogia "Władca Pierścieni", "Operacja Argo", "Wielki Mike", dwie części "G.I. Joe", "Opór", "Pogromcy mafii", "Krwawy diament", "Infiltracja", "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" oraz "Gran Torino".

Gracz

Jedyną premierą TVN w lipcu będzie "Gracz". Profesor literatury, a jednocześnie nałogowy hazardzista traci cały swój majątek. Wkrótce zapożycza się u niewłaściwych ludzi, którzy domagają się spłaty długu.
Obsada: Mark Wahlberg, Brie Larson, John Goodman
Emisja: 13 lipca, czwartek, godz. 21:55

Zapowiedź

Lipcowe Superkino to "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia", "Władca Pierścieni: Dwie Wieże", "Władca Pierścieni: Powrót Króla" oraz "Zapowiedź".

W jak Wendetta

Z kolei w drugiej części pasma będą to "V jak Vendetta", "Constantine", "Niesamowity jeździec" i "Ojciec chrzestny". 

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

W soboty o godz. 20:00 stacja pokaże "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona", "Pamiętnik", "Wielki Mike", "27 sukienek" i "Uwierz w ducha". 

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Z kolei w drugiej części pasma zobaczymy "Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej", "Dziewczynę mojego kumpla", "W doborowym towarzystwie", "Wytańczyć marzenia" oraz "Legalną blondynkę". 

G.I. Joe: Czas Kobry

Po północy TVN zaserwuje jeszcze filmy "Klejnot Nilu" (po raz pierwszy w TVN), "Egzekutor", "Gracz", "G.I. Joe: Czas Kobry" oraz "G.I. Joe: Odwet". 

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

W niedzielne popołudnia przyjdzie czas na filmy "Akademia Policyjna 2: Pierwsze zadanie", "Klejnot Nilu", "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia", "Władca Pierścieni: Dwie Wieże", "Władca Pierścieni: Powrót Króla", "Akademia Policyjną 3: Ponowne szkolenie" i "Piramida strachu". 

Opór

Z kolei o godz. 20:00 zobaczymy "Wydział pościgowy", "Egzekutora", "Opór", "G.I. Joe: Czas Kobry" oraz "G.I. Joe: Odwet". 

Pogromcy mafii

Na zakończenie tygodnia w niedziele po godz. 22:00 TVN pokaże "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", "Krwawy diament", "Pogromcy mafii", "Operacja Argo" i "Drzewo Jozuego". 

Infiltracja

We wtorkowe wieczory o godz. 20:55 filmowo zrobi się dzięki "Córce generała", "W sieci pająka", "Ostatniemu skautowi" i "Infiltracji"

Gran Torino

Zaś po godz. 23:00 zobaczymy jeszcze "Odwet", "Złodzieja życia", "Gran Torino" oraz "Sumę wszystkich strachów". 

Czas Patriotiów

W środy o godz. 21:55 zobaczymy "Krytyczną decyzję", "Złe towarzystwo", "Odważna" i "Czas patriotów". 

Złap mnie, jeśli potrafisz

Czwartki po "Kuchennych rewolucjach" to czas na "Złap mnie, jeśli potrafisz", "Gracza" (premiera TVN), "Gliniarza z metropolii" i "Sumę wszystkich strachów".

Węże w samolocie

Z kolei po północy zobaczymy jeszcze "Córkę generała", "Ninję zabójcę", "Ostatniego skauta" i "Węże w samolocie".

John Carter

TVN Fabuła w lipcu pokaże między innymi filmy "Thor", "Thor: Mroczny świat", "Zmierzch", "Interstellar", "21 Jump Street", "Mroczne cienie", "John Carter", "Sposób na teściową", "Złodziejka tożsamości" oraz "Zamiana ciał". 

Wyprawa Kon-Tiki

TVN7 pokaże zaś filmy "Lizzie McGuire", "Street Dance", "Mój rower", "Projekt X", "Paranormal Activity 4", "Street Dance 2", "Wyprawa Kon-Tiki", "Tajemniczy ogród" i "Na tropie Marsupilami".

Premierowo stacja pokaże "Babskie wakacje". Aby oderwać się od codziennych problemów, trzy kobiety wyjeżdżają na wakacje.
Emisja: sobota, 1 lipca, godz. 20:55

Również po raz pierwszy "Niedziele u Tiffany'ego". Opowieść o przygotowującej się do zamążpójścia Jane Claremont, w życiu której nieoczekiwanie pojawia się wyimaginowany przyjaciel z czasów dzieciństwa - Michael.
Emisja: sobota, 8 lipca, godz. 19:00

Kolejna premiera to "Moc pierścionka". Po ślubie Elise trzy przyjaciółki składają przysięgę, że w przeciągu roku wyjdą za mąż lub się zaręczą. 
Emisja: sobota, 8 lipca, godz. 20:50

W lipcu premierowo TVN7 pokaże też 3 części"Ognistej miłości".Mark Orlando jest pełnym uroku strażakiem, który szuka prawdziwej miłości. Niestety, brakuje mu szczęścia. Pewnego dnia mężczyzna postanawia wziąć udział w reality show.
Emisja: poniedziałek, 3-17 lipca, godz. 00:40/23:55/00:00

Ostatnia premiera to "Slipstream". Opowieść o osobliwym scenarzyście, Bonhofferdzie, egzystującym w dwóch rzeczywistościach - realnej, która go otacza, a także tej istniejącej tylko w sferze jego umysłu. Kiedy bohater otrzymuje zlecenie, polegające na skorygowaniu scenariusza do filmu o tajemniczym morderstwie, zaczyna mieć poważne problemy z odróżnieniem fikcji od świata realnego.
Emisja: środa, 19 lipca, godz. 23:40

Adrian Jabłoński

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, wypełnij poniższe pola. Każdy komentarz musi przejść proces weryfikacji.

Pola oznaczone * są wymagane.

Lista komentarzy

Lista dodanych komentarzy

Hotele i SPA na wakacje
Park Hotel KUR & SPA
NASZE WYWIADY
FAKTY TVN