"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
ferie z dziećmi na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Lipcowe maratony filmowe

Lipiec w TVN przyniesie powtórki najlepszych pasm filmowych - zobaczymy trzecią część "Indiana Jones", "Medium", "Street Dance 2", pierwsze cztery części "Harrego Pottera", "Złap mnie, jeśli potrafisz", "Prestiż", "Kobiety pragną bardziej", "Człowieka w żelaznej masce", czy "Lepiej późno niż później". Premierowo "Tysiąc słów", czy "Niepokonany".


W lipcu zagoszczą jednak też premiery. Pierwszą będzie komedia "Tysiąc słów". Żyjący w świecie kłamstwa i cwaniactwa Jack McCall odkrywa, że umrze, gdy wypowie jeszcze tysiąc słów.
Występują: Eddie Murphy, Kerry Washington
Emisja: czwartek, 9 lipca, godz. 21:50

Tego samego dnia kolejna premiera - "JCVD - Nasz bohater". Van Damme zostaje podejrzany o napad na belgijską pocztę. Zaczynają się dramatyczne negocjacje gwiazdy z policją, w których stawką jest życie zakładników.
Występują: Jean-Claude Van Damme
Emisja: czwratek, 9 lipca, godz. 23:50

TVN po raz 1 pokaże też dramat "Invictus - Niepokonany". Prezydent RPA Nelson Mandela łączy siły z kapitanem narodowej drużyny rugby w celu zjednoczenia kraju podczas nadchodzących Mistrzostw Świata.
Występują: Morgan Freeman, Matt Damon
Emisja: wtorek, 1 lipca, godz. 23:10

Największe hity jak zawsze pojawią się w Superkinie. W pierwszy piątek lipca trzecia część przygód Indiana Jonesa - "Indiana Jones i ostatnia krucjata". W kolejne piątki maraton Harrego Pottera - "Kamień Filozoficzy", "Komntata Tajemnic", "Więzieź Azkabanu" i "Czara Ognia". Kolejne cztery cześci już w sierpniu.

W drugiej części pasma "A.I.: Sztuczna inteligencja", "Polowanie na Czerwony Październik", "Słaby punkt", "Czerwona planeta" oraz "Kandydat".

Sobotnie wieczory to czas komedii - "Lepiej późno niż później", "Kobiety pragną bardziej", "List w butelce" oraz "Francuski pocałunek".

Z kolei po 22 "Licencja na miłość", "Facet z ogłoszenia", "Medium" i "Dziewczyny z wyższych sfer" (po raz pierwszy w TVN). Po północy natomiast "Na zabójczej ziemi", "Zabójcy", "Cela" i "Morderczy przyjaciel".

Niedzielne popołudnia to czas filmów familijnych - "Legalna blondynka 2", "Zeus i Roksana", "Mimzy: Mapa czasu", "Street Dance 2", "Nancy Drew i tajemnice Hollywood". Oprócz tego powtórka pasma Superkina - "Indiana Jones i ostatnia krucjata" oraz cztery części "Harrego Pottera".

W niedzielne wieczory kino sensacyjne - "Na zabójczej ziemi", "Zabójcy", "Egzekutor" i "Zapłata". A po 22 "Zodiak", "Prestiż", "Dowód życia" i "Żona terrorysty".

W tygodniu też pasma filmowe - w pierwsze dwa wtorki lipca maraton z Leonardo Di Caprio - "Złap mnie, jeśli potrafisz" oraz "Człowiek w żelznej masce". W kolejne "Krwawy sport" oraz "Rozgrywka".

W środy "Córka generała", "Robin", "Incydent", "W sieci zła" i "Czas patriotów". A w drugiej części "Niepokonany", "Na żywo", "Całkowicie zaciemnienie", "Krwawy sport" i "Uciekinier".

W czwartki "Nieoczekiwana zmiana miejsc", "Tysiąc słów", "Showtime", "48 godzin" i "Gliniarz z Beverly Hills 2". . A w drugiej cześci pasma "Córka generała", "JCVD - Nasz bohater", "Domino", "Następne 48 godzin" i "Ścigani".

A w TVN7 "Różowa Pantera", "Numer 23", "Listy z Iwo Jimy", "Firefox", "Miłość i wojna", "Seria niefortunnych zdarzeń", "Handel", "Egzorcysta", "Gdzie mieszkają dzikie stwory" oraz "Adwokat".

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się