"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Lipcowy przewodnik filmowy

Sezon powtórek w pełni. Dlatego i na antenie TVN w lipcu będziemy mogli przypomnieć sobie najlepsze pozycje filmowe ostatnich lat. Na antenie pojawi się „Bridget Jones”, „Harry Potter”, czy też „Książę i ja”. Z kolei w TVN7 prawdziwe klasyki jak „Śniadanie u Tiffanny'ego”, „Rzymskie wakacje”, czy „Gorączka sobotniej nocy”.

Jedną z lipcowych premier będzie „Książę i ja 3: Królewski miesiąc miodowy”. Król Edward i jego żona Paige wybierają się w końcu na swój miesiąc miodowy. W ostatniej chwili decydują się polecieć do oddalonej od wielkiego świata Belavii. Początkowy spokój zostaje zachwiany, gdy pojawia się były chłopak Paige.

Emisja: niedziela, 7 lipca, godz. 12:00

Tydzień później zobaczymy kolejną odsłonę serii, czyli „Książę i ja 4: W krainie słoni”. Tym razem król Edward i królowa Paige zostają zaproszeni na ślub księżniczki Myry. Królowa zauważa, że Myra nie kocha swojego narzeczonego, a jej miłością jest opiekun słoni. Paige postanawia pomóc księżniczce.

Emisja: niedziela, 14 lipca, godz. 16:00

Po raz pierwszy w TVN także „Twoje, moje, nasze”. Wdowiec z ośmiorgiem dzieci próbuje sprostać trudnemu zadaniu wychowując tak liczną gromadkę. Wszystko zmienia się, gdy Frank wiążę się ze swoją miłością ze szkolnej ławki, która posiada dziesiątkę dzieci. Dwie rodziny rozpoczynają walkę od pierwszej chwili. Nie mogą dopuścić do ślubu.

Emisja: sobota, 27 lipca, godz. 20:00

W Superkinie kolejne części przygód Harrego Pottera. W lipcu na młodego czarodzieja czeka ucieczka przed dementorami i Syriuszem Blackiem, a także Turniej Trójmagiczny.  A wszystko to w „Więźniu Azkabanu” i „Czarze Ognia”.

Emisja: piątek, 5 i 19 lipca, godz. 20:00

Ponad to w Superkinie „Doskonały świat”, „As w rękawie”, „Szeregowiec Ryan”, „Adwokat diabła”, „Ścigany” i „Bez wyjścia”.

Sobotnie wieczory upłyną pod znakiem komedii takich jak „Okrucieństwo nie do przyjęcia”, „Tristan i Izolda”, „Bridget Jones: W pogoni za rozumem”, „Ta podstępna miłość”, „Dziewczyna mojego kumpla”, „Twoje, moje, nasze” i „Nadchodzi Polly”. Po północy z kolei „Chinatown”, „W szponach korupcji”, „Ekipa wyrzutków”, „Żołnierz przyszłości

Niedzielne popołudnia to czas filmów familijnych. Widzowie TVN zobaczą w lipcu „Książę i ja 3: Królewski miesiąc miodowy”, „Richie milioner”, „Książę i ja 4: W krainie słoni”, „Od sklepowej do królowej”, „Rozkoszny domek”, „Syn Rambow” i „Footloose".

Z kolei w niedzielne wieczory przygotowano najlepsze polskie komedie. W lipcu będą to „Poszukiwany, poszukiwana”, „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz”, „Nie lubię poniedziałku”, „Brunet wieczorową porą".

W wakacje filmowo będzie też w tygodniu. We wtorki zobaczymy takie pozycje jak „Ptaszek na uwięzi”, „Dzika rzeka”, „Fatalna namiętność”, „W sieci zła” i „John Q”. W środy na antenie „Człowiek demolka”, „Nietykalni”, „Zabójcza broń”, „Oddział delta”, „Kongo”, „Jade”, „Zabójcza broń 2”, „W słusznej sprawie”, „Raport Pelikana” i „Mad Max 2”. Z kolei w czwartki „Tornado w Nowym Jorku”, „Tsunami” i „Otchłań”.

W lipcu na antenie TVN7 prawdziwe klasyki kina. Będziemy mogli zobaczyć „Rzymskie wakacje”, „Śniadanie u Tiffanny’ego”, „Gorączkę sobotniej nocy” i „Sabrinę”. Oprócz tego „Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia”, „Zaginiony w akcji”, czy też „Szczęki III”.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się