"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
ferie z dziećmi na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Listopadowe nowości w TVN Style

Jesień z TVN Style nigdy nie będzie nudna! W listopadzie czeka na widzów kilka nowych serii zagranicznych: „Gordon Ramsay: We własnej kuchni”, „Panny młode XXL”, „Położne 2”, „Restauracje od kuchni” i „Seks na milion sposobów”.

fot. TVN

Gordon Ramsay zaprezentuje widzom nowe oblicze. Surowy, stanowczy i wymagający juror, teraz leniwie przeciąga się w swojej kuchni i zabiera się za gotowanie. Często dołączają do niego dzieci i reszta rodziny. To niezwykła okazja, żeby podejrzeć, jaki jest prywatnie. Luźna atmosfera nie oznacza jednak nudy w menu. Doświadczony kucharz ciągle eksperymentuje i wymyśla nowe potrawy. Swoimi pomysłami potrafi zainspirować zarówno początkujących, jak i doświadczonych kucharzy. Jego przepisy są proste, a ich przygotowanie nie wymaga zbyt dużo czasu. Gordon Ramsay: We własnej kuchnijuż od 16 listopada w TVN Style.

Tego samego dnia na antenie kanału premierowe odcinki serii pokazującej pracę położnych jednego ze szpitali w Manchesterze. Pielęgniarki dbają, aby wszystko odbyło się bez komplikacji i rodzice mogli cieszyć się nowym członkiem rodziny. Bohaterki pomagają młodym mamom odnaleźć się w zupełnie nowej rzeczywistości. Dzięki serii Położne 2 wielu widzów doceni ten ważny zawód.

Ben Vaughn jest specjalistą w innej dziedzinie. Odwiedza zaniedbane restauracje i ratuje ich właścicieli przed zbliżającą się kontrolą sanitarną, której na pewno nie przeszliby pozytywnie. Restauracje od kuchni często nie wyglądają tak, jak można by się spodziewać. Brud, gryzonie, insekty i grzyb na ścianach to tylko wierzchołek góry lodowej. Nowe reality – show już od 23 listopada.

Tego samego dnia swoje ślubne zmagania rozpoczną Panny młode XXL. Każda przyszła żona chciałaby wyglądać wyjątkowo pięknie w dzień swojego ślubu. Tylko jak zmieścić się w próbne suknie, które zazwyczaj są szyte w bardzo małych rozmiarach? Eksperci jednego z największych i najbardziej renomowanych salonów sukien ślubnych w Nowym Yorku znają setki trików stylistycznych. Dzięki nim każda panna młoda dobierze strój swoich marzeń. To nie jest jednak łatwa praca! Nie obędzie się bez nietypowych wymagań narzeczonych, awantur i sporów rodzinnych.

W listopadzie na antenie TVN Style pojawi się także trochę pikanterii. Seks na milion sposobów to nowa seria dokumentalna o zwyczajach seksualnych w różnych krajach. Seks tantryczny, kursy burleski, najlepsze sposoby na zaspokojenie kobiety, mężczyźni przebierający się za lalki. Zobacz, jak to się robi na całym świecie. To wszystko w listopadzie w TVN Style!

Seks na milion sposobów”: premiera 15 listopada, piątek, godz. 23.30

Gordon Ramsay: We własnej kuchni”: premiera 16 listopada, sobota, godz. 11.05

Położne 2”: premiera 16 listopada, sobota, godz.21.15

Restauracje od kuchni”: premiera 23 listopada, sobota, godz. 14.05

Panny młode XXL”: premiera 23 listopada, sobota, godz. 16.35

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się