"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Listopadowy przewodnik filmowy

W listopadzie w TVN po raz pierwszy zobaczymy takie produkcje jak „Listy do M.”, „Kowboje i obcy”, „Sex Strory”, czy też „Paranormal Activity 3”. Oprócz tego między innymi „Shrek Forever”, „Starcie Tytanów”, „G.I. Joe: Czas Kobry”, „Duchy moich byłych”, „Saga Zmierzch: Zaćmienie”, czy „Ekspres polarny”. Premiery również w TVN7, gdzie zobaczymy "Aż po grób" oraz "Miłość w czasach zarazy"

Pierwszą premierą listopada będzie hit z Danielem Craigiem – „Kowboje i obcy”. Mieszkańcy małego miasteczka na Dzikim Zachodzie zostają zaatakowani przez wrogą kosmiczną rasę. Muszą walczyć o przeżycie.

Emisja: 1 listopada, piątek, godz. 20:00

Komediową premierą będzie pozycją jest „Sex Story”. Emma (Natalie Portman) i Adam (Ashton Kutcher) przypadkowo spotykają się po latach. Ponieważ Emma cierpi na swego rodzaju "alergię na związki", a Adam zupełnie je odrzucił - oboje decydują wyrzec się emocji, z jakimi ma się do czynienia będąc w romantycznym związku i zostać przyjaciółmi. Zero zaangażowania, kłamstw, zazdrości, wspólnych śniadań, tęsknoty... jednym słowem żadnych zobowiązań.

Emisja: 23 listopada, sobota, godz. 21:50

Po raz pierwszy w TVN zobaczymy także „Listy do M.”. Pięć kobiet i pięciu mężczyzn odkrywa miłość w czasie świąt Bożego Narodzenia. W filmie występują między innymi Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Roma Gąsiorowska i Maciej Stuhr.

Emisja: 29 listopada, piątek, godz. 20:00

W listopadzie czeka na widzów kolejna premiera z cyklu „Paranormal Activity”. W 3 części dwie siostry, Katie i Kristi wraz z rodzicami przeprowadzają się do nowego domu. Tam dziewczynki zaczynają mieć kontakt z siłami nadprzyrodzonymi. Młodsza z nich, Kristi zaczyna rozmawiać z niewidzialnym, tajemniczym przyjacielem Tobbym. Początkowo reszta rodziny nie przejmuje się tym uważając, że jest to tylko wybujała dziecięca wyobraźnia.

Emisja: 1 listopada, piątek, godz. 22:30

Filmowo będzie również w dwa świąteczne listopadowe dni. 1 listopada od 11:10 będzie można obejrzeć „Babe, świnka z klasą”, „Złoty kompas”, „Forrest Gump” oraz „Shrek ma wielkie oczy”. Tego samego dnia w Superkinie dwie premiery – „Kowboje i obcy” oraz „Paranormal Activity 3”.

Z kolei w poniedziałek 11 listopada zobaczymy „Babe, świnka w mieście”, „Scooby-Doo”, „Atramentowe serce” i „Podróż do wnętrza Ziemi”.

W piątkowym Superkinie będzie można obejrzeć takie produkcje jak „Kowboje i Obcy”, „Shrek Forever”,  „Starcie Tytanów”, „Jak wytresować smoka” oraz „Listy do M.”. Z kolei po 22:00 „Paranormal Activity 3”, „G.I. Joe: Czas Kobry”, „W morzu ognia”, „Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia” oraz „Van Helsing”.

Sobota to czas dla komedii romantycznych. W listopadzie będą to „Miss Agent 2: Uzbrojona i urocza”, „Duchy moich byłych”, „Jak w niebie”, „Sex Story” oraz „Ja cię kocham, z ty z nim”. Natomiast po północy „Forrest Gump”, „Klątwa”, „Statek widmo” i „Klątwa 2”.

Niedzielne popołudnia upłyną pod znakiem filmów familijnych – „Czy to ty, czy to ja”, „Shrek Forever”, „Ekspres polarny” oraz „Jak wytresować smoka”. A po 23:00 „Piątek 13-ego”, „Babylon A.D.”, „88 minut” oraz premierowo „Łowcy chmur”.

W środowe wieczory sporo akcji – „Mumia”, „Saga Zmierzch: Zaćmienie”, „Mumia powraca” i „300”. Z kolei w czwartki polskie kino – „Kiler”, „Kiler-ów 2-óch”, „Tylko mnie kochaj” oraz „Sztos”.

Premierowe pozycje w listopadzie znajdą się również w TVN7. Jedną z nich jest „Aż po grób”, czyli koprodukcja TVN.  Akcja filmu rozgrywa się w Ameryce, w czasie Wielkiego Kryzysu.  Pewnego dnia w lokalnym miasteczku pojawia się Felix Bush. Bohater ten stronił od ludzi i od ponad 40 lat mieszkał samotnie. Swoją obecnością wywołuje zamieszanie, które zwiększa się, gdy wyjawia cel swojej wizyty. Pragnie przygotować swój pogrzeb, który ma odbyć się jeszcze za jego życia.

Emisja: 27 listopada, środa, godz. 20:00

Kolejną premierową pozycją będzie „Miłość w czasach zarazy” – ekranizacja jednej z najlepszych powieści Gabriela Garcii Márqueza. Film jest opowieścią o miłości, która okazała się silniejsza od samotności i śmierci. To poruszająca historia uczucia poety Florentino Arizy oraz rozsądnej Ferminy Dazy.

Emisja: 20 listopada, środa, godz. 20:00

Oprócz tego w Siódemce będzie można obejrzeć takie pozycje jak „Seks w wielkim mieście”, „Watchman Strażnicy”, „Wojna Charliego Wilsona”, „Honey”, „Superman: Powrót”, „Dorwać Smarta”, „Wyspa”, „Eagle Eye”, „American Beauty”, „Miss Agent 2: Uzbrojona i urocza”, „Mickey Niebieskie Oko”, „Podaj dalej” i „Teksańska masakra piłą mechaniczną”. Jak zawsze pojawią się klasyki kina – „Złodziej w hotelu”, „Bitwa o Anglię”, „Brunet wieczorową porą”, „Nie lubię poniedziałku”, czy też „Złoto dla zuchwałych”.

A już w grudniu na antenie TVN zobaczymy takie premiery jak "Dzień Dobry TV", "Saga Zmierzch: Przed świtem - część I", "Kung Fu Panda 2" oraz "Colombiana".

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się