"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Listopadowy wysyp nowości W TVN STYLE

Jesień to idealna pora roku na spędzanie czasu przed telewizorem. TVN Style przygotowała dla widzów mnóstwo atrakcyjnych nowości. W listopadzie na antenie kanału będzie można zobaczyć dwa dokumenty z Marcinem Prokopem, film „Wróżki”, holenderskie wyzwania niani Jo Frost oraz porady ekspertów od domowego budżetu.

8 i 15 listopada Marcin Prokop zabierze widzów w podróż po Korei. To tu mieszkają najbardziej nieszczęśliwi ludzie na świecie, prawie każdy mężczyzna nosi przy sobie kosmetyczkę, a młodzi ludzie uczą się tak dużo, że regularnie używają specjalnej poduszki do spania przy biurku. Jak Marcin odnajdzie się w kraju, który opanowała Obsesja doskonałości? W drugim dokumencie zrealizowanym w Korei, dziennikarz postanowił odkryć także tajemnicę nieśmiertelności. W tym celu odwiedził najsłynniejszą klinikę na świecie specjalizującą się w klonowaniu. Tego nie można przegapić!

11 listopada na antenie TVN Style nie lada gratka dla wszystkich fascynujących się światem magii. Wróżki to film dokumentalny pokazujący pracę czterech współczesnych wróżących kobiet. Co widzą w kartach? Po co przychodzą do nich klienci? Co dają im spotkania z osobami zajmującymi się wróżbiarstwem?

W listopadzie nie zabraknie także nowości z oferty zagranicznej. Jo Frost, doświadczona niania z Wielkiej Brytanii ruszy na pomoc holenderskim rodzicom, którzy nie radzą sobie ze swoimi pociechami. Jeśli twoje dziecko nie chce jeść, ma problemy z zasypianiem, nie słucha cię, musisz koniecznie obejrzeć program Jo Frost: Superniania w Holandii” (15 listopada). Kilka rad Superniani może Cię uratować!

Kolejna nowa seria TVN Style potwierdza tezę Dr House’a: „Wszyscy kłamią”. Przykładna matka i żona, która się prostytuuje. Mężczyzna, który przegrywa swoje pensje w kasynach. Wzorowa uczennica zarabiająca wieczorami w klubie go-go. Program Mroczny sekret” (18 listopada) opowie historie osób, które postanowiły zdradzić swoje mroczne tajemnice.

Każdy widz TVN Style powinien zaprosić do swojego domu Ekspertów domowego budżetu” (22 listopada). Wydatki na jedzenie potrafią zrujnować domowy budżet niejednej rodziny. Brytyjscy specjaliści wiedzą wszystko o produktach spożywczych, ich produkcji i cenach. Podpowiedzą rodzinom jak wydać mniej pieniędzy na żywność, a przy tym jeść zdrowiej.

PREMIERY:

Obsesja doskonałości”, 8 listopada, niedziela, godz. 15.10

Wróżki”, 11 listopada, środa, godz. 20.55

Klonowanie - sposób na nieśmiertelność”, 15 listopada, niedziela, godz. 11.30

Jo Frost: Superniania w Holandii”, 15 listopada, niedziela, godz. 16.15

Mroczny sekret”, 18 listopada, środa, godz. 21.00

Eksperci domowego budżetu”, 22 listopada, niedziela, godz. 14.55

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się