"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Live Show czas zacząć

Po 7 tygodniach zmagań podczas castingów, bootcampu i domów jurorskich poznaliśmy w końcu najlepszą dziewiątkę trzeciej edycji „X Factor”. 3 zespoły Tatiany Okupnik, 3 „starszaków” Czesława Mozila i najmłodsza grupa Kuby Wojewódzkiego już w przyszłym tygodniu zmierzy się ze sobą w pierwszym odcinku live. Którzy uczestnicy show zaprezentują się podczas koncertu na żywo?

Zespoły, opiekun: Tatiana Okupnik

fot. TVN

O sukcesie mogą już mówić Aicha i Asteya z Bielsko Białej, które już rok temu brały udział w talent show. Wtedy udało im się dojść do etapu Bootcamp. Jak daleko dojdą w tym roku podopieczne Tatiany Okupnik?

fot. TVN

W odcinkach na żywo zobaczymy także szesnastoosobowy zespół „The Voices” stworzony w 2011 roku. W skład drużyny wchodzą: Katarzyna Rejmer, Karolina Masalska, Natalia Listkowska, Dorota Rogowska, Anna Włodarczyk, Mateusz Rapicki, Patryk Huńkowski, Anna Stokalska, Juakub Wójcik, Piotr Zambrzycki, Katarzyna Miedzik, Justyna Masalska, Anna Sarnicka, Monika Janasz oraz Joanna Wieliczko. Czy musicalowe brzmienia podbiją serca widzów przekonamy się już w przyszłym tygodniu.

fot. TVN

Trzecim zespołem jest trio „Girls on fire” w składzie Joanna Cholewa, Agnieszka Damrych i Marta Dzwonkowska. Dla dziewczyn muzyczna ścieżka kariery pewna była od dawna. Agnieszka śpiewa, bowiem w zespole „Madlove”, a Marta pracuje w Teatrze Muzycznym Capital we Wrocławiu.

Grupa +25, opiekun: Czesław Mozil

fot. TVN

Z kolei w grupie Czesława Mozila znalazł się Wojciech Ezzat, znany widzom z I edycji show, gdzie dotarł do etapu Bootcamp. Ezzat na swoim koncie ma między innymi występy z zespołem rockowym „Killing Silence”, czy „Technikolor”. Obecnie muzyk kształci się wokalnie w studio „Voice & More”.

fot. TVN

Kobiecym akcentem w najstarszej grupie jest dwudziestodziewięcioletnia Olga Barej. Obecnie można ją zobaczyć z bandem „Perfect Girls ‘n’ Friend Squad”, który wykonuje światowe standardy jazzowe.

fot. TVN

Grupę Czesława uzupełnia Grzegorz Hyży, który przygodę z muzyką rozpoczął od współpracy z „BrytFunky”. Obecnie można go zobaczyć w zespole „Grzegorz Hyży & Band”, który ma coraz więcej fanów. 

Grupa 16-24, opiekun: Kuba Wojewódzki

fot. TVN

Z kolei w grupie Kuby znalazła się żona Grzegorza, Maja Hyży, która niedawno zaczęła wspólnie występować w duecie z gitarzystą Adamem Herbowskim. Jak poradzi sobie w rywalizacji z mężem?

fot. TVN

Jedynym mężczyzną w najmłodszej grupie w tym roku został Filip Mettler, który przygodę z muzyką zaczął od występu w „Charytatywnym Koncercie Walentynkowym” organizowanym przez szkołę muzyczną. Oprócz śpiewu Mettler pasjonuje się także grą na skrzypcach.

fot. TVN

Finałową dziewiątkę uzupełnia Klaudia Gawor, która przygodę ze śpiewem rozpoczęła 5 lat temu. Od tego czasu udziela się w Krakowskim Chórze Gospel.

W odcinkach na żywo nie zobaczymy za to Diany John, Marty Ławskiej, Zofii Szulakowskiej, Piotra Waśkowskiego, a także zespołu Daddy’s Pride i duetu Ewa i Kasia.

W 1 odcinku każdy z uczestników wykona 1 utwór. Widzowie wybiorą 2 najsłabsze występy, po czym nastąpi dogrywka. Po wykonaniu piosenki ratunkowej jury zdecyduje, kto opuści show. Pierwszy live show już 13 kwietnia o godz. 20:00.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się