Miesięcznie odwiedza nas 200 000 użytkowników!
Baner - nagłówek
ODZIAŁY LOKALNE
Kraków
Łódź
Warszawa
Poznań
Toruń
Wrocław
Szczecin
Katowice
Gdańsk
Białystok
PARTNERZY
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński Medical & SPA
Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Kompleksowa obsługa instalatorów
Programy do faktur z JPK
Łatwy program do wystawiania faktur, także z opcją magazynu
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Sklep Montersi.pl
Pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Zakupy i zabawa
SONDA
Jak Ci się podoba nowa wersja tvnfakty.pl?

Łódź

To tutaj - w Cross Point - znajduje się siedziba TVN.

Od momentu powstania w 1997 roku łódzki oddział telewizji TVN mieścił się w budynku przy ulicy Kilińskiego 222. Tam znajdowała się redakcja "Faktów" oraz studio regionalnego wydania programu "TVN Fakty Łódź". Aż do 2000 roku, kiedy to regionalne wydanie "Faktów" spadło z ramówki. Przez łódzką redakcję przewinęło się kilkunastu reporterów, m.in. Małgorzata Chróścielewska, Renata Karolewska, Aleksandra Mysiakowska, Bogusław Potoniec, Grzegorz Mnich, Piotr Sławiński, Michał Sieczko, Michał Cholewiński i inni. Od 2000 roku lokalny oddział TVN, a od 2001 roku także TVN24, mieszczą się w oficynie jednej z najpiękniejszych łódzkich kamienic - wyróżnionej m.in. nagrodą specjalną w Ogólnopolskim Konkursie "Modernizacja Roku '99" - Secesja 89, przy głównej ulicy miasta - Piotrkowskiej, w towarzystwie m.in. łódzkiej redakcji Radia Zet. 

W 2011 roku siedziba łódzkiego oddziału TVN przeniosłą się do nowoczesnego biurowca Cross Point u zbiegu alei Rydza-Śmiegłego i ulicy Milionowej. Na dachu budynku zamontowano przeszkolne studio, z którego widać m.in. łódzki Manhattan i archikatedrę. Grupa ITI wynajmuje pomieszczenia na drugim piętrze biurowca. W Cross Point, razem z oddziałem TVN, swoją siedzibę ma też łódzka redakcja portali Onet.pl i Zumi.pl. W sumie TVN, Onet i Zumi zajmują ponad 400 metrów kwadratowych powierzchni.

Obecnie Łódź reprezentowana jest w TVN przez Marzannę Zielińską (pracującą w redakcji od samego początku), a w TVN24 przez Martę Kolbus, Konrada Borusiewicza, Piotra Borowskiego i Katarzynę Pasikowską-Poczopko. Szefową ośrodka regionalnego Łódź jest dziennikarka "Faktów" - Marzanna Zielińska.

 

 

Hotel Buczyński Medical & SPA
Park Hotel KUR & SPA
NASZE WYWIADY
FAKTY TVN