"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
ferie z dziećmi na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Majowe hity TVN

W maju w TVN jedyną większą premierą będzie komedia "Stosunki międzymiastowe". Pojawią się za to sprawdzone i znane hity - "Transformers: Zemsta Upadłych", "Transformers 3",  "Shrek Trzeci", "Shrek Forever", "Grease", "Star Trek", "Harry Potter i Kamień Filozoficzny", czy też "Miłość na zamówienie".

Jedną z premier maja będzie komedia "Stosunki międzymiastowe". Historia pary, która stara się utrzymać związek na odległość- jedno z partnerów mieszka w Nowym Jorku, drugie w San Francisco. Parze trudno utrzymać więź, mając między sobą tysiące kilometrów. Związek ten wywołuje również dyskusje wśród ich przyjaciół. Jej (Drew Barrymore) doradza siostra (Christina Applegate), zaś jemu (Justin Long) porad udzielają dwaj najlepsi przyjaciele, z których jeden (Jason Sudeikis), jest stanowczo przeciwny takiemu związkowi i doradza koledze, aby porzucił swoją wieloletnią dziewczynę.
Emisja: czwartek, 22 maja, godz. 22:30

Po raz pierwszy w TVN pojawi się także produkcja "Wschodnie obietnice". Podczas porodu umiera młoda Rosjanka. Pielęgniarka, starając się wyjaśnić jej śmierć, odkrywa, że dziewczyna była prostytutką pracującą dla rosyjskich przestępców.
Emisja: piątek, 30 maja, godz. 23:05

Oprócz tego pojawią się pozycje znane już widzom. W piątkowym Superkinie zagoszczą "Shrek Trzeci", "Transformers: Zemsta Upadłych", "Shrek Forever", "Transformers 3" oraz "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". W drugiej części pasma zobaczymy z kolei "Zabójczą broń", "Robocopa", "Zabójczą broń 4", "Robocopa 2" oraz "Wschodnie obietnice".

W sobotę po emisji "X Factora" pojawią się "Jak stracić chłopaka w 10 dni", "Błękitna głębia", "Miłość na zamówienie", "Footloose" oraz "Bodyguard". Z kolei po północy będą to "Piątek 13-ego", "Gatunek", "Wirus", "Gatunek 2" i "Ty będziesz następna".

W niedzielne popołudnia zobaczymy powtórkowe pasma Superkina - "Shrek Trzeci", "Transformers: Zemsta Upadłych", "Shrek Forever" i "Transformers 3" Natomiast po 23 pojawią się "W cieniu chwały", "Incydent", "Sierota" i "15 minut".

Filmowe pozycje emitowane będą też w tygodniu. W środy pokazane zostaną "W sieci pajką", "Ostatni skaut", "Star Trek" i "Jądro Ziemi". W czwartki z kolei "Showtime", "Dziewczyna z przedmieścia", "Gruby i chudszy 2: Rodzina Klumpów", "Stosunki międzymiastowe" i "Licencja na miłość".

Filmowo zrobi się także w świąteczne dni maja. 1 maja pokaze zostaną "Jak ugryźć robala", "Lassie", "Grease" i "Książę i ja 3: Królewski miesiąc miodowy". Do tego 3 maja stacja pokaże "Grease 2".

TVN7 w maju pokaże natomiast między innymi takie produkcje jak "Sabrina", "Kopciuszek: Roztańczona historia", "Stary, kocham cię", "Matrix Reaktywacja", "Nieproszeni goście", "American Beauty", "Piękny umysł", "Apollo 13", "Jestem na tak", "Matrix Rewolucje", "Posejdon", "Babe: świnka z klasą" oraz "Firewall".

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się