"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Zakopane – Hotel Redyk
Najwyższy poziom usług hotelarskich w Polsce – 1023 m n.p.m.
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
wielkanocny relaks na Mazurach
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Majowy urodzaj nowości

W maju widzów TVN Style czeka istne wiosenne szaleństwo! Na antenie pojawi się aż kilkanaście zagranicznych nowości, a wśród nich: jeden z najchętniej oglądanych programów w Wielkiej Brytanii - „Hotel gwiazd”, reality show „Brutalne kulisy agencji modelek”, seria „Niezwykłe porody” oraz poruszające dokumenty z różnych zakątków świata.

Gordon Ramsay, Mary Portas i Gok Wan w jednym programie! Ulubieńcy widzów przejmą władzę nad jednym z brytyjskich hoteli i zatrudnią w nim chwilowo bezrobotnych celebrytów. Żaden z nich nie ma doświadczenia w pracy w hotelarstwie, ale udowodnią, że wiara i ogrom pracy czynią cuda. Gordon Ramsay zostanie menadżerem restauracji, baru i siłowni hotelowej. Mary Portas zajmie się zarządzaniem pokojami, recepcją i spa. Gok Wan będzie odpowiedzialny za wszelkiego rodzaju imprezy organizowane w hotelu. Wszyscy mieli tylko tydzień na szkolenie i rozpoczęcie pracy na swoich stanowiskach. Każdego dnia hotelowa restauracja tętni życiem, goście meldują się, rezerwują pokoje oraz oczekują obsługi i rozrywki na wysokim poziomie. Czy wszyscy klienci będą zadowoleni? „Hotel gwiazd”, premiera: 26 maja, niedziela, godz. 12.50. 

4 maja przyjdzie pora na program „Brutalne kulisy agencji modelek”. Wojny o kampanie reklamowe, pierwsze pokazy mody, kłopoty z wagą, determinacja i walka o przetrwanie w świecie mody. Wielu młodych ludzi marzy o pracy w modelingu i zrobią wszystko, żeby osiągnąć ten cel... Premiera: 4 maja, sobota, godz. 17.00.

Na antenie TVN Style pokazane zostaną niesamowite historie porodów z różnych zakątków świata. Jak to jest urodzić dziecko z dala od szpitali i bez asysty personelu medycznego? Susan O’ Brien rodziła na środku morza. Poród Christine odbył się na poboczu drogi. Więcej nieprawdopodobnych przypadków zobaczycie w serii „Niezwykłe porody” już od 18 maja (sobota), godz. 20.25.

Nie zabraknie także atrakcji dla wszystkich wielbicieli  dokumentów. Już w pierwszy weekend maja premiera wstrząsającego programu „Moje nagie zdjęcia”. Tą historią żyła cała Wielka Brytania. Ruth Jeffrey, przez ponad trzy lata była nękana przez nieznajomego prześladowcę. Kto zniszczył jej życie? Przekonacie się już 3 maja, o godz. 20.30. Dwa dni później dowiecie się wszystkiego o „Kulisach Rekordów Guinessa”. Premiera 5 maja, niedziela, godz. 13.05.

Kolejna nowa propozycja, „Zwierzęce obsesje” zaskoczy wszystkich, nawet wielbicieli czworonogów. Jeden z bohaterów dokumentu nie śpi ze swoją żoną, tylko w specjalnym legowisku, a na obiad najchętniej zjada pachnącą karmę prosto z miski swojego psa. Inna miłośniczka zwierząt, ma na głowie koński ogon i uwielbia kłusować w uprzęży. Do jakich szaleństw posuną się inni zwierzęcy maniacy? Premiera: 9 maja, czwartek, godz. 20.35.

Następnego dnia poznamy historię Hayley, która zmaga się z progerią. Ta rzadka choroba genetyczna sprawia, że ludzkie ciało starzeje się osiem razy szybciej niż normalnie. „Moja wnuczka jest starsza ode mnie”, premiera: 10 maja, piątek, godz. 20.40.

Billy Robbins ma 19 lat i waży pół tony. Jedzenie jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu jego rodziny. Matka od dziecka przekarmiała swojego syna, okazując mu miłość właśnie w taki  sposób. W tej chwili Billy jest całkowicie uzależniony od swojej opiekunki. Dokument „Mój syn waży pół tony” pokazuje skomplikowaną relację między matką i synem, który postanowił wziąć sprawy w swoje ręce, schudnąć i zacząć normalnie żyć. Czy uda mu się odzyskać wolność i uniezależnić się od matki? Premiera: 24 maja, piątek, godz. 20.40.

Tego samego dnia zadebiutuje na antenie reality show pokazujący pracę jednego z najbardziej znanych szpitali dziecięcych w Irlandii. Personel placówki spotyka się z niezwykłymi przypadkami, robiąc wszystko, by ocalić małych podopiecznych. Kamery towarzyszą lekarzom, sanitariuszom i pielęgniarkom przez całą dobę. Widzowie mogą zobaczyć walkę o każdego pacjenta, łzy szczęścia i rozpaczy. „Szpital dziecięcy w Dublinie” już od 24 maja (piątek), godz. 22.30 w TVN Style.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się