Miesięcznie odwiedza nas 200 000 użytkowników!
Baner - nagłówek
ODZIAŁY LOKALNE
Kraków
Łódź
Warszawa
Poznań
Toruń
Wrocław
Szczecin
Katowice
Gdańsk
Białystok
PARTNERZY
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński Medical & SPA
Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Kompleksowa obsługa instalatorów
Programy do faktur z JPK
Łatwy program do wystawiania faktur, także z opcją magazynu
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Sklep Montersi.pl
Pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Zakupy i zabawa
SONDA
Jak Ci się podoba nowa wersja tvnfakty.pl?

Mango 24

Mango24 - jedyny kanał o profilu telezakupowym w Polsce.

Mango 24 to pierwsza, całodobowa stacja telewizyjna, poświęcona telezakupom, powstała w 2002 roku. Za jej uruchomienie odpowiedzialna była spółka Mango Media, która 23 maja 2007 roku została w 100 proc. sprzedana Grupie TVN za 13 milionów euro.

Sygnał stacji nadawany jest z satelity Hot Bird, w niekodowany sposób (FTA). Stację więc mogą oglądać wszyscy posiadacze zestawów satelitarnych. Ponadto stacja dostępna jest w wielu sieciach kablowych, najczęściej  w najniższych pakietach. Oprócz tego, sygnał stacji transmitowany jest za pośrednictwem strony internetowej www.mango.pl.

Stacja nadaje 24 godziny na dobę, chociaż nie wszystkie spoty i programy związane są z teleshoppingiem, ponieważ na kanale reklamują swoje usługi również zewnętrzne firmy. Ponadto na antenie stacji w godzinach nocnych oglądać można reklamy erotyczne.

Mango 24 w swojej historii pokazywało również reklamy produktów realizowane w studiu na żywo w ramach programu „Mango live”, produkowanego przez ekipę TVN Gra. Prezenterami audycji byli właśnie prezenterzy tej stacji, m.in. Magdalena Michniak. Telezakupy na żywo utrzymały się na antenie ok. 4 miesiące - było to w 2008 roku. W kwietniu 2013 roku stacja wróciła do prezentacji produktów na żywo w ramach programu „Mango Extra”, nadawanego codziennie rano. Telezakupy na żywo utrzymały się tym razem jedynie 3 miesiące na antenie.

Mango w swojej ofercie oferuje produkty z różnych dziedzin życia. Również gadżety telewizji TVN. Wśród prezenterów stacji byli m.in. uczestnicy programu „Big Brother” - Klaudiusz Sevković, Manuela Michalak, ale również Joanna Bartel, Magdalena Michniak (prowadziła program na żywo - "Mango live"), Justyna Bielecka (prowadziła program na żywo - "Mango Extra"), czy też Zygmunt Chajzer (występujący również w kampani reklamowej Mango).

Mateusz Bugajski
Hotel Buczyński Medical & SPA
Park Hotel KUR & SPA
NASZE WYWIADY
FAKTY TVN