"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Marcowe premiery filmowe

Sezon powtórkowy za nami. W marcu w TVN pojawią się premierowe produkcje ostatnich lat - "Walentynki", "Mission: Impossible - Ghost Protocol", "Rango", "Przetrwanie", "Dziewczyna z tatuażem", czy "Kac Vegas w Bangkoku". Oprócz tego między innymi "Wyspa tajemnic", "Iron Man", "Och, życie", "Listy do M." oraz "Potwory kontra Obcy".

Jedną z marcowych premier będzie komedia romantyczna "Walentynki". Opowieść o ludziach, których losy splatają się 14 lutego na ulicach Los Angeles. W filmie zobaczyć można takie gwiazdy jak Jessica Alba, Jessica Biel, Anne Hatheway, Ashton Kutcher, Julia Roberts, Emma Roberts, Taylor Lautner, Jamie Foxx, Jennifer Garner i Bradley Cooper. 
Emisja: sobota, 15 marca, godz. 21:30

Po raz pierwszy w TVN czwarta część hitu z Tomem Cruisem - "Mission: Impossible - Ghost Protocol". Oskarżony o terrorystyczny zamach bombowy na Kreml, agent IMF Ethan Hunt wraz z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków w chwili, kiedy prezydent wdraża "Ghost Protocol". Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji oraz uniemożliwienie kolejnego ataku. Sprawę komplikuje fakt, iż Ethan zostaje zmuszony do podjęcia się misji wraz z zespołem byłych agentów IMF, których osobistych motywów do końca nie poznał.
Emisja: piątek, 28 marca, godz. 20:05

Premierowa także 2 część komediowej trylogii - "Kac Vegas w Bangkoku". Czterech przyjaciół udaje się w podróż do egzotycznej Tajlandii na ślub jednego z nich. Spokojny wieczór kawalerski wymyka się spod kontroli.
Emisja: piątek, 14 marca, godz. 20:00

Tego samego dnia na widzów TVN czeka premiera "Dziewczyny z tatuażem". Mikael Blomkvist, znany dziennikarz oskarżony o zniesławienie, otrzymuje nietypowe zlecenie od właściciela koncernu przemysłowego, Henrika Vangera. Ma zbadać sprawę tajemniczego zaginięcia 16-letniej Harriet Vanger, które miało miejsce w latach 60-tych. Blomkvist nie wie, że każdy jego krok jest śledzony przez niezwykle inteligentną hakerkę, Lisbeth Salander, która wykonuje to na prośbę Vangera. Śledztwo z czasem zaczyna odkrywać krwawą i niebezpieczną historię rodziny Vanger.
Emisja: piątek, 14 marca, godz. 22:10

Kolejną premierową pozycją jest "Przetrwanie". Grupa mężczyzn, którzy przetrwali katastrofę lotniczą, musi stawić czoła własnym słabościom, żądnym krwi wilkom i mroźnym warunkom stanu Alaska
Emisja: piątek, 21 marca, godz. 22:00

Dla najmłodszych animowana premiera - nagrodzony Oscarem "Rango". Kameleon Rango przechodzi swój trudny okres. Jego głównym zajęciem jest tułaczka po pustyni Mojave. Dochodzi on do pewnego miasteczka opanowanego przez bandytów i kryminalistów. Wkrótce postanawia zostać stróżem prawa w owej mieścinie, aby zwalczać złych, a pomagać dobrym. 

Emisja: niedziela, 30 marca, godz. 15:40

Dla widzów o mocnyh nerwach premiera horroru "Krwawe wzgórza". "The Hills Run Red" to film widmo, najstraszniejszy, najbrutalniejszy, najbardziej krwawy, prawdziwa legenda horroru. Nikt go jednak nie widział, gdyż ekipa zniknęła przed ukończeniem zdjęć, a cały nakręcony materiał zaginął... Tyler (Tad Hilgenbrink) wraz ze swoją dziewczyną i najlepszym przyjacielem postanawia odnaleźć zaginiony film.
Emisja: sobota, 15 marca, godz. 00:00

W Superkinie w marcu zobaczymy "Listy do M", "Kac Vegas w Bangkoku", "Shrek" i "Mission: Impossible - Ghost Protocol". W drugiej części pasma pokazane zostaną "Firewall", "Dziewczyna z tatuażem", "Przetrwanie" i "Wyspa tajemnic".

Soboty od lat należą do kina komediowego. W marcu po "X Factorze" o godz. 21:30 pojawią się takie hity jak "Kac Vegas", "Och, życie", "Walentynki", "Iron Man" i "Iron Man 2". Po północy z kolei będą to "Ostry poker w Małym Tokio", "Historia przemocy", "Krwawe wzgórza", "Mission: Impossible - Ghost Protocool" oraz "Coś".

W weekendowe popołudnia będą dominować filmy familijne. W soboty zobaczymy "Małą księżniczkę" oraz animację "Potwory kontra Obcy". W niedziele z kolei "Gwiezdny pył", "Listy do M.", "Happy Feet: Tupot małych stóp", "Shrek", "Shrek ma wielkie oczy" oraz "Rango".

Filmowe pozycje pojawią się również w niedziele po godz. 23:00. Pokazane zostaną "Kroniki Riddicka", "Nieproszeni goście", "Ninja zabójca", "Czarny deszcz" i "Iron Man 2".

W tygodniu również przygotowano wielkie hity. W środy o 22:30 zobaczymy takie produkcje jak "Szybkcy i wściekli", "Od kołyski aż po grób",  "Strzelec" oraz "Kobieta-kot". W czwartki natomiast "Poznaj mojego tatę", "Smoking", "Poznaj moich rodziców" oraz "Tylko mnie kochaj".

Ciekawe propozycje przygotowała również stacja TVN7. W pierwszym miesiącu wiosny pokazane zostaną między innymi „Krucjata Bourne’a”, „Gran Torino”, „Noce w Rodanthe", "W chmurach", "Kroniki Riddicka", "Trzy królestwa", "RocknRolla", "Dwa tygodnie na miłość", "Facet z ogłoszenia", "Mumia", "Rój", "Van Helsing", "Nawiedzony", "Kot" i "Niania w akcji".

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się