"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

"MasterChef" w "Ugotowanych"

Tym razem zobaczymy jak doświadczeni specjaliści od kuchni – którzy na swoim koncie mają już udział w MasterChefie – radzą sobie bez czujnego oka Magdy Gessler. Na ręce będą im jednak patrzeć rywale. Czwórka najbarwniejszych postaci z MasterChefa będzie walczyć o główną nagrodę w Ugotowanych.

Monika Goździalska to piękna modelka i troskliwa matka, która uwielbia łowić ryby. Jest wulkanem energii pełnym pomysłów. Przygoda z gotowaniem to spełnienie jej marzeń i plany na najbliższą przyszłość.

Diana Volonkhova dzięki ciężkiej pracy i ogromnym ambicjom zawsze osiąga swój cel. Urodzona w Armenii, do Polski przyjechała za głosem serca. Marzy o tym, żeby rozkochać Polaków w smakach, które zna z dzieciństwa.

W żyłach Charlesa Daigneault płynie zarówno krew kanadyjska, francuska, jak i indiańska. Do Polski również sprowadziła go miłość. Jego menu jest mieszanką równie różnorodną, co jego pochodzenie. Jednak niezmiennie pierwsze miejsce zajmuje w niej syrop klonowy.

Daniel Hucik jest prawdopodobnie najlepiej gotującym ze wszystkich trójmiejskich studentów. Lubi tradycyjne polskie dania i pełne talerze. Z jego kolacji na pewno nikt nie wyjdzie głodny!

Co wyniknie ze spotkania czterech ambitnych kucharzy przy jednym stole? Przekonamy się już od 16 lutego w odcinkach specjalnych Ugotowanych.

ODCINEK 5, emisja: poniedziałek, 16.02, godzina 20.50

Ponowne spotkanie uczestników MasterChefa w Ugotowanych będzie dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. W towarzystwie znajdzie się jednak rodzynek nieznany pozostałym bohaterom – Monika Goździalska. To właśnie jej przypadnie w udziale pierwsza kolacja. Uznana początkowo za ładną „laleczkę”, będzie stopniowo udowadniać, że w głębi duszy jest dziewczyną w trampkach. Kolacja rozpocznie się od „kaczki w paczce”. Niestety przy daniu głównym, które „smakuje, a nie gryzie” zdarzy się wpadka, która bardzo rozczaruje gości. W tym odcinku dowiemy się także czy Daniel miał racje podejrzewając, że na stół trafi mięso z pytona. Rozwikłana zostanie również zagadka pajęczego deseru, którego niektórzy naprawdę poważnie się obawiali.

ODCINEK 6, emisja: wtorek, 17.02, godzina 20.50

Kolejną kolację zaserwuje Daniel Hucik. Student gdańskiej Politechniki jest biegły nie tylko w zagadnieniach technicznych. Równie pewnie porusza się w obszarach związanych z gotowaniem. Tym razem zabierze gości w kulinarną podróż w swoje rodzinne strony – na Warmię. Wszystkich pozytywnie zaskoczy strój gospodarza. Jednak pozostałe punkty kolacji wprawią niektórych w osłupienie. Kucharz zawędruje do „leśnego sadu” i wyciągnie „niespodziankę z kapelusza”. Ta ostatnia może się okazać gwoździem do trumny… Dowiemy się także jakie łóżkowe pozycje najbardziej odpowiadają Monice. Z kolei Diana zdradzi nam, która część ciała mężczyzny robi na niej wrażenie… Zdesperowani uczestnicy, chcąc poznać zwycięzcę, sięgną także do wróżb. Co o przyszłości powiedzą im karty…?

ODCINEK 7, emisja: środa, 17.02, godzina 20.50

Trzeci wieczór z rzędu będzie należał do Diany Volonkhovej Ambitna Ormianka najwięcej wymaga zawsze od siebie. Babcia przekazała jej wiele tajników gotowania. Między innymi nauczyła ją, jakie dźwięki powinno wydawać mięso… Jak się okazuje, Dianie zdarzają się jednak także wpadki. Co zapomni wyjąć z piekarnika? W tym odcinku dowiemy się czy da się pływać „gruzińską łódeczką” i kogo znokautuje „ormiańska kula”. Niestety niektórzy – za sprawą serwowanych dań – zamiast jak w Armenii, poczują się jak w polskim szpitalu. Na koniec, uczestnicy zostaną uwięzieni w zamkniętym pokoju. Czy zdołają uwolnić się z potrzasku?

ODCINEK 8, emisja: czwartek, 17.02, godzina 20.50

Finałowy odcinek poprowadzi Charles Daigneault. Kanadyjczyk, który kładzenie asfaltu zamienił na blanszowanie i realizuje się w roli kucharza – najchętniej domowego. Podczas gotowania gospodarz uchyli rąbka tajemnicy związanej ze swoimi korzeniami. „Raj Irokezów” stanie się pretekstem do opowiedzenia o babci squaw. Tym razem wyjątkowo przed kolacją, goście wezmą udział w ekstremalnej rozrywce. Jednak nie wszystkim przypadnie ona do gustu. Charles da również upust swojemu rubasznemu poczuciu humoru i zaproponuje swawolną grę. Dzięki niej dowiemy się kto jest w łóżku lwem, a kto leniwcem… Na koniec poznamy zwycięzcę!

DOKŁADKA, emisja: niedziela, 22.02, godzina 18.00

W odcinkach specjalnych Ugotowanych spotkali się uczestnicy MasterChefa. W kuchni pokażą nie tylko umiejętności kulinarne, ale także swoją osobowość. Kto mówi do jedzenia, a kto doskonale odnajduje się na łonie natury? Podczas ostatniej kolacji dowiemy się również kto wygra kulinarny pojedynek i zgarnie 5 000 złotych.

Odcinki specjalne już od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.50 oraz dokładka w niedzielę o 18.00 w TVN!

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się