Baner - nagłówek
ODZIAŁY LOKALNE
Kraków
Łódź
Warszawa
Poznań
Toruń
Wrocław
Szczecin
Katowice
Gdańsk
Białystok
PARTNERZY
Polski producent mebli ze starego drewna
Meble wykonywane ręcznie
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński Medical & SPA
Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Kompleksowa obsługa instalatorów
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Sklep Montersi.pl
Zakupy i zabawa
SONDA
Jak Ci się podoba nowa wersja tvnfakty.pl?

Masz do sprzedania maszynę? Nie szukaj kupca sam! Skorzystaj z innowacyjnych usług giełdy Exapro!

Próba sprzedania danego produktu, w tym również maszyny to często długi i żmudny proces, który nie zawsze kończy się finalizacją. Ponadto wiąże się to z pewnego rodzaju uwięzieniem - stale musimy być pod telefonem, żeby odpowiadać na męczące pytania klientów oraz musimy umawiać się z nimi na spotkania, jeśli ewentualnie zechcą ową maszynę zakupić. Giełda internetowa Exapro wychodzi naprzeciw owym sytuacjom, pełniąc rolę pośrednika sprzedaży.

Exapro to niezależna firma, współpracująca ze sprzedawcami używanych maszyn. Jej główny cel to znalezienie nabywców na oferowane w serwisie maszyny oraz skontaktowanie ich z właścicielami owych produktów. Dzięki Exapro każda strona może liczyć na merytoryczną pomoc oraz sprawne przeprowadzenie przez kolejne etapy sprzedaży.

Na czym polega pomoc ze strony Exapro?

Exapro nie jest dystrybutorem producentów maszyn, serwisem maszyn oraz nie zajmuje się sprzedażą części zamiennych do urządzeń. Ich działalność polega przede wszystkim na usprawnianiu etapów sprzedaży oraz w pośredniczeniu w tym procesie. Aby móc skorzystać z pełnej pomocy oferowanej przez firmę, należy założyć bezpłatne konto na ich stronie internetowej oraz dodać ogłoszenie, w którym określimy jaki rodzaj maszyny mamy do zaoferowania. Następnie pracownicy firmy przetłumaczą je na osiem innych języków: angielski, francuski, czeski, niemiecki, włoski, hiszpanki, rosyjski oraz turecki. Spowoduje to, że z naszego ogłoszenia będą mogły skorzystać osoby z każdej części świata oraz będzie ono w pełni dla nich zrozumiałe. Agenci Exapro zajmują się także optymalizacją oraz promocją ogłoszenia w taki sposób, by trafiło ono do osób, które faktycznie będą zainteresowane jego przedmiotem. Pracujący dla giełdy zespół zajmuje się także filtrowaniem pytań, jakie zadają klienci – pozwala to na wyłonienie osób, które faktycznie są zainteresowane kupnem – oraz kontaktowaniem ze sobą tych osób. Ostatnim etapem jest finalizacja sprzedaży, która ma miejsce bezpośrednio między osoba sprzedająca a kupującą.

Kim są klienci giełdy Exapro?

Firma regularnie zajmuje się podnoszeniem standardów swoich usług oraz optymalizacją swojej strony pod kątem wyszukiwarek internetowych. Dzięki skutecznej autopromocji oraz bogatej ofercie sprzedażowej, co miesiąc firma nabywa ponad 300 000 klientów z całego świata. Wśród nich są zarówno duże, międzynarodowe korporacje, jak i małe, lokalne firmy. Niewątpliwą korzyścią dla nich jest również fakt, iż w Exapro pracują agenci, którzy porozumiewają się w językach obcych oraz rozumieją potrzeby rynków zagranicznych.

Co obejmuje oferta firmy?

Oferta giełdy internetowej Exapro obejmuje sprzedaż:

 • Maszyn do elektroniki
 • Maszyn do energetyki
 • Maszyn farmaceutyczno-chemicznych
 • Maszyn przemysłowych
 • Maszyn do obróbki drewna
 • Maszyn poligraficznych
 • Maszyn tekstylnych
 • Maszyn do metalu (do obróbki, formatowania, prasowania)
 • Maszyn do obróbki blachy
 • Maszyn do pakowania i przechowywania
 • Maszyn do przetwarzania żywności
 • Maszyn do tworzyw sztucznych.

Oferta Exapro jest dosyć bogata – obejmuje bowiem produkty 10 000 sprzedawców z całego świata. Jeżeli zainteresowani jesteśmy kupnem konkretnego produktu oraz zależy nam na czasie, to wystarczy zapisać do newsletteru oraz określić w nim jakiego rodzaju maszyna nas interesuje. Gdy tylko takowa się pojawi, to od razu dostaniemy powiadomienie na nasz adres mailowy.

Więcej informacji na temat funkcjonowania giełdy Exapro oraz pełną ofertą oferowanych przez nią produktów znajda Państwo na stronie internetowej firmy, dostępnej pod adresem: https://www.exapro.pl.

Łukasz Ropczyński
Hotele i SPA na wakacje
Park Hotel KUR & SPA
NASZE WYWIADY
FAKTY TVN