"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Paulina Młynarska dla tvnfakty.pl

Wracam do mojego rodzinnego miasta - mówi Paulina Młynarska, która od września ponownie spotka się z widzami w "Mieście kobiet". Zastąpi na tym stanowisku Magdę Mołek. Ta druga już w listopadzie ponownie przepyta gwiazdy w swoim autorskim programie "W roli głównej". Wcześniej, bo pod koniec września wróci do "Dzień Dobry TVN".

- Zmiana prowadzącej wynika z nieobecności Magdy Mołek, która z urlopu macierzyńskiego wróci dopiero późną jesienią, a chcemy, by “Miasto kobiet” ruszyło już w drugiej połowie września - mówi w rozmowie  w Wirtualnemedia.pl Yvette Żółtowska-Darska, dyrektor TVN Style.

Wracam do mojego rodzinnego miasta - “Miasta kobiet”, programu, który współtworzyłam przez pięć lat na antenie TVN Style - mówi Paulina Młynarska.

"Miasto kobiet" nie zmienia czasu emisji - nadal będzie nadawane we środowe wieczory o 22:30. Nie zmieni się również formuła programu poza lekkim zmianami w scenografii.

Powrót do "Miasta kobiet", to powrót do...  mojego rodzinnego miasta! Tworzyłam ten format niemal od zarania, więc kiedy padła propozycja, by wrócić, nie miałam wątpliwości. Zwłaszcza, ze Dorota Wellman, to wymarzona partnerka i dziennikarka, którą podziwiam od lat. Ponadto przez pięć lat mojej współpracy z TVN Style bardzo zżyłam się z zespołem i , co tu kryć, po ludzku tęskniłam do redakcji przy ul. Kawalerii. Obecnie znowu mieszkam w Zakopanem, będę więc dojeżdżać na nagrania, które zaczną się lada dzień. Mogę zdradzić, że tematy będą bardzo gorące, często kontrowersyjne, a zaproszeni goście, jak zwykle w tym programie, zaskoczą szczerością i niezwykłymi historiami, jakie tylko samo życie potrafi napisać. Pierwsze odcinki pojawią się na antenie TVN Style już w drugiej połowie września - mówi Paulina Młynarska w rozmowie z tvnfakty.pl

Magda Mołek w listopadzie, po powrocie z urlopu macierzyńskiego, poprowadzi swój autorski program "W roli głównej", który kilka miesięcy temu zniknął z anteny. To był bardzo dobrze oglądany program, widzowie za nim tęsknili - mówi Żółtowska-Darska. Wcześniej, bo na przełomie września i października dziennikarka znów będzie budzić widzów w co drugi weekend o 8:30 w TVN.


Paulina Młynarska z TVN Style związana była do połowy 2009 roku, poza “Miastem kobiet” prowadziła tam także autorski talk-show “Żądło”. Przez ostatnie dwa lata prezenterka pracowała w Polsat Cafe, gdzie przez pierwszy rok prowadziła magazyn “Męski punkt widzenia”, a przez kolejny talk-show “Kobieta Cafe”. Ten ostatni program nadawany był aż cztery razy w tygodniu.

 


W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się