"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

"Na Wspólnej" wraca po wakacjach

Jak po przegranym majątku odnajdzie się Michał? Co z ciążą Weroniki i rozwodem Marty? Jak będzie wyglądał ślub Gosi? I czy Daniel wyjawi prawdę Oli? O tym wszystkim widzowie przekonają się już 5 września. Po wakacyjnej przerwie na ekran telewizji TVN wracają perypetie mieszkańców najbardziej znanej ulicy w Polsce - Wspólnej.

Odc. 1466 (emisja: 5.09)

Borys jest oburzony, że Michał stracił jego pieniądze w kasynie. Stanowczo domaga się od Brzozowskiego zwrotu pożyczki. Stawia mu ultimatum - albo odda pieniądze jutro, albo Borys opowie o wszystkim Kindze…Załamany Brzozowski chce poprosić o wsparcie finansowe brata. Kiedy nie zastaje go w domu, podejmuje desperacką decyzję – idzie do kasyna…
Sylwia (Dorota Chotecka) spontanicznie proponuje, że zabierze Patryka do kina. Janusz jednak jej nie ufa i dopiero Marta przekonuje go, żeby dał Sylwii szansę. Ostatecznie Gajewski zgadza się na propozycję byłej żony. Co więcej proponuje jej, że dołączy do niej i Patryka. Cała trójka długo nie wraca z kina. Marta zaczyna żałować, że tak przekonywała Janusza do wyjścia z Sylwią.

Odc. 1467 (emisja: 6.09)

Jacek Dolniak skarży się na uporczywy ból zęba. Filip, chcąc ratować kolegę, korzysta z uprzejmości swojej nowej znajomej – Iwony (Aleksandra Mikołajczyk). Dolniak jest zachwycony uroczą panią stomatolog, a Iwona wyraźnie cieszy się ze spotkania z Filipem.  Sam Konarski też wydaje się być pod wrażeniem pięknej dentystki…Czyżby to było jakieś poważne zauroczenie?

Borys odwiedza Michała, oczekując zwrotu pieniędzy. Brzozowski z satysfakcją wręcza mu plik banknotów, ale nie jest to pełna kwota. Borys wyznacza mu kolejne ultimatum - trzy dni na spłatę reszty pieniędzy, w przeciwnym wypadku Kinga dowie się o wszystkim!

Maria martwi się o córkę, bo widzi, że Renata bardzo przeżywa powrót Sławka. Namawia Monikę, by przy okazji omawiania przygotowań swojego do ślubu porozmawiała z siostrą. Monika składa Renacie niezapowiedzianą wizytę i spotyka u niej… Jarka!

Odc. 1468 (emisja: 7.09)

Weronika podejmuje trudną decyzję – postanawia usunąć ciążę. Umawia się na termin zabiegu, ale Adamowi mówi, że jedzie do sanatorium. Basia dowiaduje się o wyjeździe Weroniki i próbuje jeszcze przekonać przyjaciółkę, by zmieniła zdanie! Czy zdoła przekonać Roztocką do zmiany decyzji?

Sara mówi Igorowi, że Magdę zwolniono dyscyplinarnie za notoryczne zaniedbywanie obowiązków i częste nieobecności w pracy. Igor uświadamia sobie, że matka jego dziecka go okłamuje! Decyduje się poważnie porozmawiać z Magdą. Ta jednak reaguje bardzo agresywnie, strasząc Igora ograniczeniem kontaktów
z córką.

Emilka wraca do szkoły po urodzeniu Jasia. Wyznaje  koleżankom, że bycie mamą nie jest łatwe. Tymczasem koleżanki opowiadają o szkolnych imprezach i namawiają Emilkę na spontaniczny wypad do galerii handlowej. Dziewczyna waha się, bo wie, że powinna wrócić do domu, gdzie czeka na nią dziecko.

Odc. 1469 (emisja: 8.09)

Ewa mówi Igorowi, że Magda pożyczała ostatnio od niej pieniądze. Nowak jest coraz bardziej zaniepokojony informacjami o Magdzie, które zewsząd do niego docierają. Radzi się Kamila, co ma w tej sytuacji zrobić – jak postąpić, żeby Magda nie ograniczyła mu kontaktu z córką. Hoffer sugeruje mu, żeby porozmawiał z matką dziewczyny. Nowak składa wizytę pani Żebrowskiej. Niespodziewane w domu zjawia się Magda – jest  wściekła widząc Igora, bo domyśla się, że przyszedł on właśnie w jej sprawie.

Trwają ostatnie przygotowania przed ślubem Małgosi i Piotra. Ola i przyjaciółki panny młodej zaplanowały szalony wieczór panieński. Huczną zabawę przerywa niespodziewana wizyta Piotra, który, delikatnie mówiąc, jest zniesmaczony obrazem sytuacji … Czubak zabiera Gosię do domu! Ola kwaśno komentuje jego zachowanie, zaznaczając, że jej Daniel taki nie jest.  Tymczasem Daniel pociesza Dorotę (Monika Fronczek) po awanturze z jej mężem.
Sebastian odwiedza Weronikę, która nie chce z nim rozmawiać. Petrus proponuje więc, że nie będą wracać do tematu pamiętnej nocy. Tymczasem Basia podejmuje jeszcze jedną próbę nakłonienia Weroniki, by nie poddawała się zabiegowi usunięcia ciąży - zwierza się ze swojej tajemnicy.

Odc. 1470 (emisja: 12.09)

Od kilku dni Ewa odbiera głuche telefony. Sytuacja zaczyna ją niepokoić i irytować. Zastanawiają się z Żanetą, czy to nie jest sprawka natarczywego klienta, który w ten sposób chce się zemścić. Michał nie wie, jak spłacić długi zaciągnięte na grę w kasynie. Jest winny pieniądze nie tylko Andrzejowi i Borysowi, ale też lichwiarzowi, którego poznał pod kasynem. Tymczasem w domu odwiedzają go bandyci - wynajęci przez lichwiarza - chcą wymusić spłatę długu. Podczas szarpaniny Michał traci przytomność. Daniel spędził noc z Dorotą. Nie odbiera telefonów od zdenerwowanej Oli. Czy dotrzyma słowa i dotrze na ślub, czy wybierze wspólne śniadanie z Dorotą?

Tymczasem w domu Zimińskich trwają ostatnie nerwowe przygotowania do ślubu – z każdą minutą atmosfera staje się coraz bardziej napięta.

Odc. 1471 (emisja: 13.09)

Kinga po powrocie do domu znajduje na podłodze nieprzytomnego Michała. Brzozowski nie może złapać oddechu i trzyma się za serce. Przerażona Kinga dzwoni na pogotowie. Lekarz decyduje o przewiezieniu Michała do szpitala. Czyżby Brzozowski miał zawał?

Gosia z Piotrem składają sobie przysięgę małżeńską. Po złożeniu życzeń parze młodej goście udają się do sali weselnej. Jednak Daniel zatrzymuje Olę prosząc ją o chwilę rozmowy. Wyznaje jej, że zakochał się w kimś innym i że nie mogą już być razem! Ola jest w szoku…
Daniel przeżywa rozstanie z Olą, nie może sobie znaleźć miejsca w domu. Basia wypytuje syna powód o zdenerwowania – dziwi się, że tak szybko wrócił z wesela! Daniel wychodzi z domu, żeby ochłonąć. Postanawia odwiedzić Dorotę.

Odc. 1472 (emisja: 14.09)

Do redakcji Igora wkracza pijana Magda i urządzą mu karkołomną awanturę! Przy okazji obraża Sarę, co wyraźnie denerwuje naczelnego. Igor postanawia wziąć sprawy w swoje ręce! Jedzie do matki Magdy i zabiera swoją córkę do siebie.

Ola nie może otrząsnąć się po rozstaniu z Danielem… Danka próbuje pocieszyć młodszą córkę. Tłumaczy jej, że najwidoczniej Daniel nie jest tym jedynym. Ola nie chce słuchać argumentów matki - jest zrozpaczona! Kinga cieszy się, że Michał powoli wraca do zdrowia. Jego życiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo. Brzozowski jednak ciągle ma powody do zmartwień - waha się,  czy wyznać Kindze prawdę o długach, które zaciągnął w wielu miejscach. Tymczasem Kinga zwierza się Basi, że dręczy ją poczucie winy. Być może to z jej powodu Michał wziął na siebie zbyt dużo i stąd ten zawał.

Odc. 1473 (emisja: 15.09)

Matka Magdy przychodzi porozmawiać z Igorem. Broni córki, mówiąc, że ta nie jest alkoholiczką! Opowiada, że Magda przepłakała całą noc i obiecała poprawę. Prosi o oddanie wnuczki. Czy Igor ulegnie prośbom pani Żebrowskiej, czy też zdoła jej uświadomić, że Magda naprawdę ma problem z alkoholem?

Marylka rozmawia z Romanem o jego postępach w matematyce. Roman nagle oznajmia, że postanowił rzucić studia i przyszedł się pożegnać. Młodsza koleżanka próbuje przekonać Hoffera, żeby nie podejmował pochopnie decyzji - przecież to dopiero pierwszy semestr! Roman się waha…
Tuż przed pierwszą rozprawą rozwodową Marta oznajmia Januszowi, że weźmie na siebie cała winę za rozpad jej małżeństwa z Filipem. Ku zaskoczeniu Konarskich sąd orzeka separację. Filip gwałtownie reaguje, a Marta milczy zakłopotana.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się