"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Nadchodzi wiosna!

Dziś telewizja TVN zaprezentowała ramówkę, która obowiązywać będzie w ciągu tegorocznej wiosny. Pojawi się nowy serial - “Przepis na życie”, muzyczny show - “X-Factor” oraz teleturniej “Wipeout - Wymiatacze”. Na antenie pozostaje wiele znanych i lubianych produkcji, powraca “You Can Dance - Po prostu tańcz”.

Show must go on

Zdecydowanie największym (i najdroższym) widowiskiem nadchodzącej wiosny będzie “X-Factor”. Show którego zadaniem jest wyłonienie gwiazdy sceny muzycznej, jest hitem w wielu krajach. Polską wersję brytyjskiego formatu poprowadzi dziennikarz TVN24 - Jarosław Kuźniar, natomiast w jury zasiądą Kuba Wojewódzki - dziennikarz, showman, Maja Sablewska - menedżerka gwiazd (Dody, Edyty Górniak, MaRiny) oraz Czesław Mozil - wokalista i muzyk, działający pod pseudonimem Czesław Śpiewa. W początkowych odcinkach programu, będzie można obserwować zmagania uczestników na castingach. Ci, którzy poradzą sobie najlepiej, zamieszkają w tzw. “domach jurorów”, gdzie poddani zostaną treningom wokalnym, będą pracować z choreografami, stylistami a także z samymi jurorami. Najlepsi soliści, duety i grupy wokalne wezmą udział w półfinałach - zorganizowanych z rozmachem koncertach na żywo. Zwycięzca “X-Factor” wygra 100 000 złotych i szansę na wielką karierę. Zwycięzcami X-Factor są m.in. Leona Lewis i Alexandra Burke.

Maja Sablewska, Jarosław Kuźniar, Czesław Mozil

“X-Factor” już od 6 marca, niedziele, 20:00

Kolejną nowością będzie program “Wipeout - Wymiatacze”. Międzynarodowy show, w którym w wielu - zaskakujących i często zabawnych konkurencjach sprawnościowych, rywalizować będą 4 drużyny - polska, białoruska, czesko-słowacka i ukraińska. Nasz kraj reprezentować będą m.in. Maciej Dębosz - policjant i aktor, znany z “W11 - Wydział Śledczy”, Iwona Guzowska - sportsmenka i poseł na Sejm RP, Anna Prus - aktorka oraz Katarzyna Drzyżdżyk - modelka, zwyciężczyni “Wyprawy Robinson” w 2004 roku. Polską gospodynią programu będzie Katarzyna Olubińska, a w loży komentatorskiej zasiądą Tomasz Zimoch - dziennikarz sportowy i Krzysztof “Jankes” Jankowski - DJ radiowy.

zostaną treningom wokalnym, będą pracować z choreografami, stylistami a także z samymi jurorami. Najlepsi soliści, duety i grupy wokalne wezmą udział w półfinałach - zorganizowanych z rozmachem koncertach na żywo. Zwycięzca “X-Factor” wygra 100 000 złotych i szansę na wielką karierę. Zwycięzcami X-Factor są m.in. Leona Lewis i Alexandra Burke.

Katarzyna Olubińska - prowadząca “Wipeout”

“Wpieout - Wymiatacze” od najbliższej niedzieli, 18:00

Po rocznej przerwie do TVN powraca “You Can Dance - Po prostu tańcz!”. Nowa prowadząca - Patrycja Kazadi, nowa jurorka - Kinga Rusin oraz młodzi, świeży i bardzo utalentowani tancerze. Trzydziestka szóstka wybrana na castingach w całej Polsce obecnie bierze udział w warsztatach tanecznych w marokańskim Rabacie. Tylko czternaście osób, wybranych przez choreografów i jury (wcześniej wspomniana K.Rusin oraz A. Egurrola i M.Piróg) będzie miało szansę zatańczyć na żywo i zawalczyć o 100 000 złotych oraz stypendium w Broadway Dance Center.

“You Can Dance - Po prostu tańcz!” od 2 marca, środy, 21:30

Fani bezkompromisowego Kuby Wojewódzkiego mogą czuć się spokojnie. Będzie jeszcze bardziej ostro, kontrowersyjnie i… intymnie. Jak zapowiada sam autor, gośćmi programu będą zarówno osoby z pierwszych, jak i ostatnich stron gazet. To wszystko w X, jubileuszowym sezonie show.

“Kuba Wojewódzki” od 1 marca, wtorki, 22:30.

Kuba Wojewódzki

Wiosną nie zabraknie Szymona Majewskiego i jego show. W XII już odsłonie programu, nie zabraknie znanych i lubianych elementów, takich jak wywiady Billa (korespondent telewizji U1 Bator), przygody Ędwarda Ąckiego czy “Rozmów w Tłoku”. Najświeższe doniesienia przedstawi “Ale o co chodzi?”, a o oprawę muzyczną zadba zespół Shemoans.

“Szymon Majewski Show” od 28 lutego, poniedziałki, 21:30.

Magda Gessler i jej “Kuchenne Rewolucje” już po raz trzeci. Czy w ciągu czterech dni znana restauratorka odmieni podupadające lokale w kury znoszące złote jaja? Czy każda metamorfoza zakończy się happy endem?

“Kuchenne Rewolucje” - soboty, 18:00.

Nowym programem w ofercie TVN będzie “Cofnij zegar”. Dr Anna Senderska i trener Dariusz Ryciaj pomogą uczestnikom zmienić ich życie. Po przez nową dietę, zbilansowany zestaw ćwiczeń i ograniczenia dawnych zwyczajów przechodzą metamorfozę i polepszają stan zdrowia.

“Cofnij zegar”, niedziele 18:00

W “Dzień Dobry TVN” (codziennie od 8:30) zmiany - nowa scenografia oraz czołówki. Bez zmian “Co za tydzień!” Oliviera Janiaka (niedziele, 10:55) oraz “Między kuchnią a salonem” (od poniedziałku do piątku o 14:55). Nie zabraknie także Ewy Drzyzgi i jej “Rozmów w toku”. Kolejne kontrowersyjne tematy od poniedziałku do piątku o 15:55. O Stałej porze także “Sędzia Anna Maria Wesołowska” i “Sąd rodzinny” (od poniedziałku do piątku o 16:55), “Detektywi” (dni powszednie o 18:25) oraz “W11 - wydział śledczy” (tuż po “Na Wspólnej”).

Świat seriali

Serialową nowością tej wiosny, będzie produkcja “Przepis na życie”. To opowieść o Ani - warszawiance, której z pozoru poukładane życie wywraca się do góry nogami. Odchodzi od niej mąż, a ona znajduje pracę w restauracji, gdzie znajdzie tytułowy “przepis na życie”. Główną rolę powierzono Magdalenie Kumorek, której partnerować będą Lesław Żurek, Borys Szyc, Piotr Adamczyk, Edyta Olszówka, Dorota Kolak i Maja Ostaszewska.

“Przepis na życie” od 6 marca, niedziele, tuż po “X-Factor”

Magdalena Kumorek i Borys Szyc

Z zimowych wakacji powracają bohaterowie serialu “Usta, Usta”. Będziemy świadkami kolejnych perypetii Izy, Piotrka, Adama, Julii, Krzysztofa i Agnieszki oraz ich rodzin i znajomych. W ostatnim sezonie serialu, do jego obsady dołączyli m.in. Magdalena Walach, Lesław Żurek i Rafał Królikowski.

“Usta, Usta” od 1 marca, wtorki, 21:30

Karolina Gorczyca, Paweł Wilczak i Wojciech Mecwaldowski

Również w emitowanych codziennie serialach wiele zmian. Monika i Artur (Anna Mucha i Filip Bobek) - bohaterowie “Prosto w serce” będą próbowali ukryć rodzące się między nimi uczucie. Konstancja i Cezary (Małgorzata Socha, Grzegorz Małecki) wpadną w wir szalonego romansu, gorącą będzie w życiu Anety i Feliksa (Agata Kulesza i Krzysztof Stelmaszyk). W kamienicy przy ulicy Wspólnej dojdzie do wielu zaskakujących sytuacji - Weronika i Adam będą musieli wyjawić Antosi prawdę o jej ojcu, Emilka stanie przed decyzją dotyczącą przyszłości swojego dziecka a Marta i Filip przejdą bardzo poważny kryzys w swoim małżeństwie.

“Prosto w serce” - codziennie o 17:55

“Na Wspólnej” - od poniedziałku do czwartku o 20:05

Joanna Jabłczyńska, Radosław Pazura, Waldemar Obłoza

Filmowa wiosna

Telewizja TVN przygotowała bardzo bogaty katalog filmów, prezentowanych wiosną. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć polskie produkcje - “Kochaj i tańcz!”, “Idealny facet dla mojej dziewczyny”, “Ile waży koń trojański?”, oraz zagraniczne - “Madagaskar 2″, “Seks w wielkim mieście”, “Zmierzch” i “Mroczny rycerz”. Co miesiąc, w ostatni czwartek miesiąca będą emitowane produkcje z cyklu “Prawdziwe historie”. “Bokser”, “Agata” i “Mój Biegun” - każdy film opowiada prawdziwą historię, która wstrząsnęła Polakami. “Bokser” to opowieść o walce o zdrowie córki Przemysława Salety. W rolę boksera wcielił się Szymon Bobrowski. “Agata” - historia kariery i wali z chorobą wybitnej siatkarki, Agaty Mróz (Olga Bołądź). Ostania produkcja - “Mój biegun” bazuje na historii Jasia Meli i jego rodziny.

Pasma filmowe: środy, po “You Can Dance - Po prostu tańcz”, czwartki - “Prawdziwe historie”, 21:30, piaątki - “SuperKino”, 20:00, soboty, 20:00

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się