"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
Majówka na Mazurach - na hasło TVNFAKTY 5% rabatu
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Niedziela, godz. 20:00

Wojtek Ezzat, Grzegorz Hyży czy Klaudia Gawor? Kto okaże się najlepszym wokalistą III edycji programu „X Factor”? Tego dowiemy się podczas finałowego odcinka III edycji programu, który nadany zostanie wyjątkowo w niedzielę o godz. 20:00. A wśród zaproszonych gości znajdą się Edyta Górniak, Tanita Tikaram i Rea Garvey, były wokalista grupy Reamonn.  

Edyta Górniak to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jej pierwszy studyjny album „Dotyk” rozszedł się w ilości pół miliona egzemplarzy w samej Polsce. Od tego czasu wydała kolejne płyty, zdobyła liczne nagrody oraz dała tysiące koncertów, podczas których udowodniła, że jest jedną z najlepiej śpiewających wokalistek w kraju. Edyta nie tak dawno świętowała 20-lecie pracy artystycznej. Ten okres przyniósł jej wiele hitów muzycznych, między innymi takich jak: „Jestem kobietą”, „Dumka na dwa serca”, „Jak najdalej” czy pochodzący z najnowszego krążka „Consequences”, które na zawsze zapisały się w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

fot. xfactor.tvn.pl

Tanita Tikaram urodziła się w Munster w Niemczech. Zaczęła komponować pierwsze utwory jako nastolatka, a debiut sceniczny zaliczyła w London Mean Fiddler po doskonałej recenzji swojej płyty demo. Pochodzące z jej pierwszego albumu "Ancient Heart" - utwory "Good Tradition" i "Twist in My Sobriety" stały się natychmiast przebojami w całej Europie. Album sprzedał się w ponad 4 milionach egzemplarzy na świecie, a Tanita stała się jedną najbardziej obiecujących wokalistek. W kolejnych latach Tanita wydała kilka płyt. Znalazły się na nich dalsze przeboje wokalistki takie jak: "Cathedral Song", "World Outside Your Windows", "We Almost Got it Together", "I Might Be Crying" czy "Stop Listening".

fot. xfactor.tvn.pl

Rea Garvey wychował się w irlandzkiej miejscowości Tralee. Przez ostatnie 12 lat był wokalistą grupy Reamonn. Niedawno postanowił rozpocząć karierę solową. Jest piosenkarzem, kompozytorem oraz autorem tekstów piosenek. W 2011 roku, ukazał się jego pierwszy solowy album "Can't Stand the Silence", który wyprodukował Andy Chatterley. Do tej pory, Garvey współpracował z wieloma artystami, takimi jak: Paul van Dyk, ATB, Sasha, Xavier Naidoo, Michael Mittermeier oraz Jam & Spoon. Obecnie listy przebojów podbija jego najnowszy utwór „Wild Love”.

EMISJA: TVN, 26 maja, niedziela, godzina 20.00

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się